Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MS Word - Kérdések és válaszok


Bencce

Recommended Posts

SkyBird
:igen: Így van ez szerintem is.
Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az, hogy a PDF-ben is vannak objektumok, ebből a szempontból semmit se jelent, mivel azok esélyesen teljesen más objektumok teljesen máshogyan tárolva, mint amik a forrásfájlban vannak (gondolj csak egy táblázatra). A PDF objektumait persze, hogy tudod szerkeszteni (bár jobbára csak Acrobattal), csak hát ezzel éppen nem azt (és nem úgy) módosítod, ami a forrásanyagban volt, szóval a PDF ettől még nem lesz szerkeszthető formátum.

 

Persze lehet mondani, hogy hát magát a PDF-et tudom módosítani (függetlenül attól, hogy hogyan), akkor miért ne lehetne szerkeszthető; csak hát nekem ennyi erővel a JPEG is az. Ez manipulálás, nem szerkesztés.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dilettans

Sziasztok,

Office 2003-t használok és xlsx-t docx-t szeretnék megnyitni benne. Letöltöttem a FileformatConver-t, de az xlsx-re azt írja, hogy a file formátuma ismeretlen. Mit kellhet még beállítani, hogy meg tudja nyitni rendesen a későbbi verzióban készült file-okat?

Link to comment
Share on other sites

Dilettans

Én is innen töltöttem le a FileFormatConverters.exe-t, csak az angol nyelvet választva, mert a magyar nyelvvel nem működik a letöltés nekem.

A docx-ek szépen megnyílnak, de az excel file-ok nem.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Csak a 2007-es és a 2010-es formátumokat támogatja, az újabbakhoz már meg kell venni az új Office-t.

Link to comment
Share on other sites

payskin

???

 

Download and install the Compatibility Pack

 

To open 2016, 2013, 2010 or 2007 Office System documents in Office 2003, Office XP, or Office 2000, you must install the Office Compatibility Pack. To do this, follow these steps:

  • Go to the Microsoft Download Center to download the Office Compatibility Pack.
  • To download the Compatibility Pack (FileFormatConverters.exe), click Download.
  • ...

 

forrás

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Igen, ez a leírása. Én a tapasztalatot írtam. Ha elmented ugyan azt a fájlt 2007/2010-be már megnyitja. ;) Nekem is volt ilyen problémám.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...