Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PDA kontra Ms Active Sync


begyowsky

Recommended Posts

begyowsky

Üdv!

 

Vettem egy új Acer N30 pda-t (oprendszer microsoft windows mobile 2003 se), és olyan probléma adódott, hogy a mellékelt szinkronizációs szoftver (active sync) nem hajlandó érzékelni a pda-t. A másik jelenség: a pda észleli, hogy csatlakozik a pc-hez, de rövid gondolkodás után lecsatlakozik. USB-n és infraporton egyaránt ezt kapom. Mi lehet a hiba? Van-e alternatív szoftver az ms active sync helyett? A válaszokat elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Próbáld meg a legfrissebb ActiveSync-kel hátha menni fog, a régebbiekben voltak bugok. Én úgy tudom ez az egyetlen szoftver.

Link to comment
Share on other sites

nascar

A kábel drivert feltetted? Mert szükséges! Különben nem fog menni a szinkronizáció, mert a PC nem fogja felismerni a PDA-t! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ha3oe

Hello !

Jo ez a 4,5 verzio bár sokan szidják érdemtelenül.

A gond ott van szerintem ,hogy piszkálgatják a PDA t és a gépet is.

A hibaelheritó egyértelmüen leirja ha nem megy akkor uninstall -install-restart és összedugás

uj partnerseég !!! jol megnézni mit akarunk .

Ha eddig valaha ment !! akkor most is minden rendben lesz

Ha ezután megint birizgálod probálod kábel helyett infra vagy kékfog akkor kezdheted

elölröl.A gépnél is várj kicsit amig rendesen felismeri ne csapkodj össze vissza az egérrel.

Rengeteget szenvedtem a szinkronizálással és rájöttem a hiba bennem volt.

A PALM os gépeknél ugyanaz a helyzet .Az ember belebarmol és utána szidja a rendszert.

Tisztelettel ha3oe op Misi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...