Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Magix Music Maker 2005 Silver


zazie

Recommended Posts

zazie

Hogyan lehet aktiválni az MP3 ba kódolást? Elméletileg full verzió nem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ruzsa Dániel

Nem ez sajna nem full verzió, tehát azt hiszem csak 20 mp3 kódolásra van lehetõség, szerintem. konvertáld wav.-ba utána meg mondjuk audiograbber-el mp3!!

A honlapomon van egy csomó szám amit, azzal csináltam! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zazie

Huh, rég látogattam már meg ezt a topicot. Le tudnád írni a honlapcímet? Egyébként megnéztem és tényleg csak Valami 20 mp3 at lehet kódolni. Nem valami szép tõlük :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Elárulom nekem megvan a deluxe verzió, és abban is limitálva van az mp3 kódolás...Azóta azt az oldalt megszüntetem, de készültek új számok, de a régiek is megvannak és ha esetleg kellenek szívesen megosztom Veled! Nem nagy méretûek a fájlok, tehát MSN-en is könnyen át tudom neked küldeni, ha gondolod! ;)

Link to comment
Share on other sites

zazie

Kiváncsi lennék rá! Msn cím?

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

PÜ-ben ott a címem, gyere és kapod a zenét! :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Hogyan lehet a Music Maker-be importálni az eJay-os hangmintákat? Vagy lehet valahonnan letõletni hozzá?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zazie

Már egy ideje használom ezt a szoftvert és meg vagyok vele elégedve. De nem fér a fejembe valami: megcsinálom a 3D-s hangot (3D audio editor) a programon belül mûködik, de amikor exportálom wav-ba és meghallgatom, nem hallatszik a 3D hatás. Magyarán úgy tesz mint ha nem fogta volna fel a parancsot. Fontos és hasznos része a programnak a 3D hatás, és remélem nincs rosszul porgramozva... Ötleteiteket várom.

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

zazie

Szerintem csak egyesével. Nem igazán lehet többet egyszerre átpakolni. Vagy még azt teheted, hogy pár mp-s szünettel bepakolod a hangmintákat, exportálod wav-ba, a makerbe behívod, ott meg szétszabdalod mintákra :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...