Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prince of Persia


Garono

Recommended Posts

Garono

Még nincs ilyen topic, úgyhogy megnyitom. :DKépek<- PoP 3

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
EvilBl@de

Hú ez a játék nekem nagyon bejön, éppen most vittem végig a befejezõ 3. részt, hát nagy kár hogy nem lesz több része, de leglább vígasztal a készülõ film a PoP - SoT-ról

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Baludada

Tényleg lesz belõle film? :o Mikor? Nekem a legelsõ rész jött be a legjobban, meg is van EREDETIben :szemöldök: de sajna XP-n nem indul :(

Link to comment
Share on other sites

Garono

Megy XP-n is. Most melyikrõl is beszélsz? a SoT-ról, vagy a legelsõrõl? Mert mindegyik megy. :hááát: Amúg yigne, már jó sok ideje készül a film. De még azt sem tudni ki lesz a fõszereplõ. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Ez a legeslegelsõ PoP ami 3D-s. Prince of Persia 3D a címe.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Egyrészt az is megy XP-n (nálam...), másrészt nem írtad elõször, hogy a 3D-rõl beszélsz. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Kössé még belém :D Nálam nem megy, de most azért is megpróbálom ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nálam ment. De szerintem az a legeslegrosszabb epizód. Irányítás nagyon rossz, és a grafika sem igazán jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Papirtanya

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, nem tudja valaki hogyan kell beindítani a POPTT-t a Star Force-szal?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ugye nem azt kérdezed, hogy hogyan lehet egy másolt POPTT-t beindítani StarForce nélkül? :dühös:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Spy

Megtudná valaki mondani nekem légyszi hpgy a POp:TTT-ban max-ra állítom a grafikát és mégis a kés amit magánál hord a herceg az elsõ és az idõ tõre is nagyon mosottas! Pedig láttam róla sok veboldalon képet és sehol sem olyan! Pedig a grafika a maximumon van! És még csak nem is szaggatt így sem de az a fránya kés(ek) ekkor is mosottas texturájuak! Nem nagy probléma tudom de azért eléggé illuzió romboló! :Sír: Ha valaki tudja a megoldást kérem szóljon! Köszi

Link to comment
Share on other sites

Garono

Mosódás az Anti-Alisign-től lehet, azt kapcsold ki.

Link to comment
Share on other sites

Spy

Ki kapcsoltam de maradt ugyan olyan! Bár ez az anti-alisign elivleg nem javitja a képet? De kikapcsolva se lett semi változás! De ugyanugy csak a kés ami nála van mosottas! Amit felvesz a bal kezébe 2dik fegyvernek az teljsen rendben van! Nem lehet hogy azmiatt van mert geforce 5700 ultrám van csak és 1 geforce 6oson már jobban nézne ki?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Az Anti-Alisign javít rajta igen, összemossa a pixeleket, így elég szép lesz a játék.

 

Nem hiszem, hogy a 6-os szérián jobban menne, de ha van rá lehetõséged, próbáld ki!

 

Link to comment
Share on other sites

Spy

Megprobálok képet beszúrni de most csinálom először szóval ne haragudjatok, ha nem lesz jó! :D

 

IPB kép

Kép

Link to comment
Share on other sites

Garono

Talán tegyél fel egy frissítést. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Spy

Hi all! Lenne 1 kis gondom! Valamiért a POP3ban nálam nem csinál lefejezést a herceg! Megnéztem jó pár videót és olyan mozdulatoknál amikor lefejezi az ellenséget nálam ugyan annálk a mozdulatnál nem fejezi le. Ugyan ugy csinálja egyész 1szerüen rajtamarad a feje :pislog: Pl nem fejezi le akkor mikor a sötét herceg lóg lefelé 1 láncón és a fémostorral fujtja meg az ellenfelét vagy akkor sem ami 1ébként a pop 2nen is már lefejezésel zárult(amikor átpördülök rajta amikor már nagyon kitörne belöle a homok és 1 vágással lefejezné vagy amikor hátulról 2 kardal kéne lefejezni de olyan mintha csak hátul elvágta volna a nyakát) Pls segitsen valaki!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Garono
Ezt nézzétek! Jövõ héten tuti megveszem mind a három részt eredetiben! :D Ennyiért bõven megéri! 8)
Link to comment
Share on other sites

L@ceeka

Ennyiért simán! :lol:

Bár a második részével problémám van, szóval tudna nékem segíteni valaki? A gond annyi, hogy valami "non-two-renderer video supply" vagy micsodát piros X ékesít a config fájlban. Vélhetõen emiatt nem indul el a játék, ami csak azért furi nekem, mert lehet hogy az én kártyám (Leadtek 6600GT 128MB) ócska, de havernál (Inno3D 7600GS 256mb) ugyanez a probléma. A legújjabb forceware van fennt, de megpróbáltam a régivel, ami a cd-n van. Azzal sem megy :(

Ötlet esetleg?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...