Jump to content
GSForum - Segélyvonal

mp3 alapzenére felvenni a szöveget!?


marcos99

Recommended Posts

marcos99

Szasz mindenkinek aki ide bekacsint! Múltkor haverok csináltak nekem alapzenét (mp3-ban van) amire rapelni lehet, csak valami jó kis progi kellene, amivel rá lehet venni a szöveget!!! 8) Ha tud valaki valami ilyesmi progit, akkor irja le (kösz) és ha még a neten is fenn van és a címét is tudja, akkor különösen boldog lennék!!! ;)

 

Másféle hozzászólás is jöhet ide, ami ezzel kapcsolatos. KÖSZENCS!

 

marcos99 :éljen:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ha jól tudom a Nero Wave Editor is alkalmas erre, vagy pedig a Cool Edit Pro. Ha jól láttma haveromék is ezt használták, hasonló célra. Majd megkérdezem õket, õk mivel csinálták.

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Csá Adani! A Wawe Editorral nem tudom úgy beilleszteni a hangot hogy az alapzenén szóljon (csak az alap zene elõtt szól a szöveg). De kösz hogy, rálérdezel hogy a haverjaid mivel nyomták. Ja és a Cool edit pro-t meg majd kipróbálom...!

 

marcos99

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Olyan progit nem fogsz találni, ami ritmusban rárakja a zenére a szöveget. Ezt Neked kell megszerkeszteni, utána pedig downmix-ként kimenteni.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nos ez náluk úgy megy, hogy megcsinálják az alapzenét egy progival, majd azt lejátszák Winamp-al, és rárappelik a szöveget, amit mikrofonnal felvesznek, így lesz két mp3. Az egyik az alapzene a másik a szöveg, és ebbõl csinálnak egyet, vagyis egy mixprogival egymásra keverik.

 

Ha megcsináltad a számot, elküldenéd nekem is? Kíváncsi vagyok rá!

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Kösz a segítséget! így már okéj. És olyan összemixelõs progit tudnál mondani?, és akkor már bele is lehetne vágni a dologba. Talán elküldhetném (ha jól sikerül), de az még nem most lesz mer sok munka van egy ilyennel.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Tractor DJ Studio, MJ Studio, GoldWave. Valamelyik biztosan jó lesz a feladatra, pontosan nemtudom õk mivel csinálták.

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Kösz! :) marcos99 :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Szivesen, és várom a számot is!

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Most majd ha lesz idõnk akkor nekiülünk szöveget írni. Utána azt megpróbáljuk felvenni majd össze ügyködni. Aztán megpróbálom eljutatmi hozzád. 8) ! Még erõsitõ is kellen a "májkrofonhoz", mert elég gyengén szól ;) !

 

:szónok: marcos99

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
juhi

Valaki nem tud magyar használati utasítást v. leírást a CoolEdit Pro hoz?

 

Köszi

 

juhi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...