Jump to content
GSForum - Segélyvonal

msvcrt.dll


mizsi

Recommended Posts

mizsi

Üdv!

A következõ a problémám. Böngészés közben (akár Firefox-szal, akár IE vel böngészek), egyszercsak hirtelen leáll a program, az msvcrt.dll fájl hibájára utalva. Rákerestem, és ez a fájl megtalálható a Windows\System könyvtárban, a Nero könyvtáraiban, az Abby Fine Reader könyvtárában is.

Kérdésem: mi okozhatja a hibát? A dll-files.com szerint a Microsoft ® C Runtime Library, v. 6.00.8397.0 fájlja. A Windows\System és a Nero könyvtáraiban lévõ dll mérete azonos (290 869 byte), viszont ami letötlhetõ a dll-files.com-ról, az már kisebb méretû. Mit lehet tenni?

Windows ME az oprendszer.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

A helyzet súlyosbodott, ugyanis idõnként most már a ZA is hibát jelez, erre a fájlra utalva. :mérges: Pedig a fájl megvan.

Nem tudom, hogy az megoldás lehet-e, hogy a Windows Telepítõfájlból egyszerûen felülírom a dll-t (ugyanakkora a mérete, és a létrehozás dátuma is). Megkockáztatható?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ha rajta van a telepítõlemezen, akor nyugodtan cseréld le. A mostanit nevezd át msvcrt.old-ra, és másold be az újat.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nyugodtan. Ez a fájl sokmindennek kell a rendszerben, valószínûleg megsérült.

 

De az is lehet, hogy a memóriád vacakol.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ez a gyanú már bennem is felmerült! :(

Link to comment
Share on other sites

Budha

Msvcrt.dll hibát nálam utoljára a hangkártya meghajtóprogramja okozott! :ötlet:

Próbáld meg a legfrissebb verziót feltelepíteni!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Köszi, megpróbálom!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
memo

nekem egy erdekes tortenetem van ezzel a MSVCR71.DLL fileval... Spyware-k kerultek be a gepbe, amiket a Norton antivirus nem tudott kikuszobolni, tehat vettem PestTrap programot ami azt hiszem kitorolt olyan file-kat is ami szukseges a gep jo mukodesehez, tobbekkozott ezt a dll filet is. :( Ezen kivul azota hianyoznak a kovetkezo filek is: hpqtra08.exe, reader_se.exe, ccApp.exe es persze a YahooMessenger.exe. Erdekes hogy amikor beinditom a gepet jelzi, hogy hianyoznak ezek a filek, en belepek a netre letoltom a Messengert es mukodik es minden rendbenvan, de amikor kikapcsolom a gepet es aztan ujbolinditom megint hianyzik a YahooMessenger.exe file.... Vajon mi okozhatja hogy nem marad meg?? Es meg vannak olyan programjaim amik nem indulnak be mert hianyzik az a dll file... Vajon most mit tehetek?? :?:

:Sír:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...