Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Messenger Plus!


Kovács Gyula (MiniDisk)

Recommended Posts

payskin

A microsoftos AntiSpyware legújabb frissítése kémprogramként tünteti fel a Plus! EXE-jét. Ügyes! Tehát nem a telepítõt, amiben a reklámozós modul van, hanem a már feltelepített program EXE-jét, amiben semmi fenyegetés nincs. Ez ellen tiltakoznak.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Értem, köszönöm szépen! :)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Ezt én is furcsának vettem, amikor feltettem másnál, de hagytam a Plus fájljait, hogy ezentúl oda se szagoljon rájuk. De egy kezdõt megzavarhat.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Hát, engem meg is zavart. Egy topikkal feljebb már fel is tettem kérdésként. Elnézést a figyelmetlenségemért.

 

(Mellesleg én úgy emlékszem, az Ad-aware volt, ami kiszedte kémprogramként, de lehet, hogy tévedtem, mert az AntiSpyware is fenn van).

 

Tehát akkor nincs semmilyen fenyegetés?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nincs. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Ruzsa Dániel

Inkább csak Msn Plus! Kérdés: A kiegészítõ segítségével fogadott/küldött hangokat a program hová menti? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Tényleg :upsz: ez jó kérdés. Én nem találtam a könyvtárában sehol. Viszont van egy két olyan hang, amit máshol is felhasználnék szívesen 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Új hír a Messenger Plus!-ról.

 

Sajnos a hírek nem jók, ha jól vettem ki az angol szövegbõl, arról van szó, hogy egy becsapós hír terjed az interneten. Az áll benne, hogy a 4-es Plus! elkészült, és letöltésre kínálja fel a programot. Ami nem a Plus!, hanem egy vírus.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

:lol:

Erre nem lehet mást mondani...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Készül a program, és zárt körben már tesztelik is. Sok kép megnézhetõ a Mess.be oldalán. 22 kép. Nézzétek meg, érdemes! :)

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Már én is tesztelem ;) Csak nem zárt körben :démonikacaj: Nagyon egyszerûnek találom semmi mellébeszélés, semmi csicsa csak a lényeg. 5 Mb összesen. Angol, én magyar 8-hoz használom. A hangokat még nem kezeli, amit régen lehetett küldeni oldalról. A színes nevet se (bár ez nem mindenkinek fontos :) ) Lapfüleket csak most találtam meg eddig azt hittem azt is kifelejtették belõle.

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

És ehez az msn plus-hoz nem lehetne valahogy hozzájutni? :D

Link to comment
Share on other sites

Baludada

De... :titok: msn

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

Ezt hogy érted?

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

Beszereztem az MSN Live 4 Plus-t de miután felraktam semmi változást nem vettem észre az msn-be, sõ még plus menû sincs!

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Én is használom de semmi különös nincs ben.

Link to comment
Share on other sites

MayerApu

Melyik verziót használod? Esetleg pm-be küldenél hozzá egy linket, mert ami nekem van meg az nem mûködik! THX

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Inen szedtem le www.msgshit.com

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Feltettem a Plus!-t. Hát erre azt mondom, hogyha annyit tud, akkor kár volt megcsinálni. A kezelőfelület sokal jobb, és átláthatóbb, de van pár funkció (pl. logolás), amit nem igazán lehet kikapcsolni, márpedig nekem nem kell. Szóval ha ilyen marad, akkor nem biztos, hogy kelleni fog. Az egyetlen pozitívum jelenleg a füles Messenger ablak, és a színskála bővülése. (Milyen színnel akarok írni.)

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Nekem se teccik

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
teccik
Tetszik.

 

Link to comment
Share on other sites

Crazy Frog

Én is feltettem, de nekem semmi sem változott a WLM8-ban. :pislog: A kezelõfelületét sem tudom behozni.

Link to comment
Share on other sites

Dani991
...sőt, még plus menű sincs!

Nekem működik rendesen a Plus!, de amikor ezt még nem csináltam meg, nekem sem működött: C:/WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS/ETC/hosts <- Ezt nyitsd meg Jegyzettömbbel, és legallulra másold be ezt a sort: 127.0.0.1 extern.msgplus.net

Előtte csinálj biztonsági másolatot a fájlról!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Erre kár volt várni. Viszont én a héten búcsút vettem a Messenger 8-tól, mert nem voltam vele kibékülve, és visszatettem a 7.5-öt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...