Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér csatlakoztatás - PS/2-re vagy USB-re kössem?


Recommended Posts

Posted

Most vettem egeret és lehet Ps/2re és USBre is csatlakoztatni. Melyik a gyorsabb?

Posted

Gyorsaság szempontjából mindegy melyikre kötnéd, hiszen azt az információmennyiséget ami az egér elmozdításakor illetve gombok lenyomásakor keletkezik mindkettõ képes átvinni. Viszont USB-re csatlakoztatva általában több az elérhetõ funkció.

Posted

A PS/2 viszont kevésbé terheli le a procit mint az USB...

Posted

Az igaz, de pl: Wireless egeret nem tudsz ps/2-rõl tölteni.

Posted

Kösz! Egyenlõre USB-n marad, mert rövid a kábel és az elõlapra van kötve :D

Posted

Hl tudok hosszabítókáelt venni?

- ProFiler -
Posted

Számítástechnikai üzletben nézz utánna.

 

Ciao.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...