Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Web Page Maker


benkovics

Recommended Posts

XabiMilner

1.Ha elkészült az oldal menj rá, hogy Publish, és ott a pictures, files mappákat és a .html fájlokat is töltsd fel.

2.A html nevét a Site Contents-nél tudod átnevezni, ha ráklikkelsz és nyomsz egy F2-t. Vagy a tárhelykiszolgálónál is lehet nevet változtatni ha arra gondolsz.

 

Légy szíves ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! <PF>

Link to comment
Share on other sites

istvan0820

Én olyan flash slideshow-t csináltam a képekből és gondolom a publish-al kell minden képet meg videót feltölteni, na de ez a része nekem nagyon nem érthető. Pedig általában szoktam érteni az ilyen cuccokhoz.

 

- A képekre amit írtál azt meg is próbáltam, de nem sikerül semmi, mármint ott a publishban van 2 féle választás és nem tudom, hogy most melyiket kéne választanom. Meg van ott az a page option egy másik fül, ott meg ott van az, hogy az alkönyvtára a képeidnek és nem tudom, hogy miért nem tallózni kell vagy mi a rákot csinálni. Odaírtam a címet, az elérési útvonalat a winyómon is a képekhez és semmi.

 

És a tárhelykiszolgálót hol találom vagyis amit én keresnék? Mert nem teljesen írtad le, az oldalam címét szeretném megváltoztatni, ami majd a végleges oldal cím is lenne egyben, nem pedig a lapokat az oldalamon belül.

 

 

Ez a 2 része nagyon nem tetszik a programban, mert nehéz rájönni hogy hol kell mit, legalábbis nekem nehéz.

Xabi még írd már le kicsit részletesebben, hogy a publishnál hogy kell a képeimet úgy feltölteni vagy megosztani az oldalamra hogy jók legyenek.de bárki segíthetne

Edited by istvan0820
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
banditeam

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy hogyan lehet csinálni szavazást. Szóval, pl. úgy, hogy a feltöltött képekre lehessen szavazni, és valamiféle rendszer az első helyre tegye a legtöbb szavazatot kapott képet. Ha valaki tud segítsen. Köszi Sziasztok.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

HTML-ben sehogy. Szerver oldalon lehet megcsinálni, leginkább PHP-ban.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Nihralea

Üdv, engem érdekelne, hogy habár mindent tökéletesen csinálok a programban (azt hiszem :) ), mégis a képek a késõbbi munkámon - online - elcsúsznak. Általánosan feljebb tolódnak s ezáltal tegyük fel a szövegre csúsznak rá. Érdekelne, hogy mivel tudnám ezt kiküszöbölni. A lock-ot használom egyetlen mentsvárként, bár érzem hogy ez max. a véletlen elmozdításon segít.

 

Köszi, ha bárki megoldaná ezt az örökös problémám. Egyelõre nem tudok mit kezdeni ezzel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...