Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ICQ


waxer

Recommended Posts

waxer

Mi az az ICQ :?::?:

 

:gépel:

Edited by Utonium
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Csevegõprogram. Elég régóta létezik, és három változata van, kinek milyen szolgáltatások kellenek. Teljesen ingyenes, egy reklámcsík van benne, hasonlóan az MSN Messengerhez. (És hasonlóan ahhoz, ki is lehet belõle szedni, ha zavar :démonikacaj: )

 

Itt a weboldala az ICQ-nak.

Link to comment
Share on other sites

waxer

KÖSZ !!! :?::?:

 

:pokolfajzat::gépel::pokolfajzat:

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Egy kis adalék (bár a fentebbi linken ezt te is megtalálhatod): ICQ = I Seek You, azaz "Téged kereslek" (vagy valami ehhez hasonló).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ruzsa Dániel

Most akarom kipróbálni, illetve berakni msn-en mellé! Ajánljátok?A reklámcsíkot mivel tudom belõle kiszedni? :?:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Fentebb írtam, mivel. :D Ha pedig a weboldalamról töltöd le a Neked tetszõ változatot, akkor ott meg alapból benne van a reklámeltávolító patch. (Mármint a zip fájlba, a program meléé csomagolva)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Az ICQ Lite XTraz verziója legutóbb két éve, és 15 napja jött ki új verzióval. Most viszont elérhető az 5.1 B3000-es verziója. Akit érdekel, megtalálja a weboldalamon. Reklámmentesítő beszerzése folyamatban.

 

Ui: Sikerült fellelni, és kitettem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
TLaszlo

Sziasztok,

 

Segítséget szeretnék kérni ICQ 5.1 (Build 3000)-ben, konkrétan egy apró, de roppant bosszantó dologban.

 

Ha üzenetet írok ICQ-ban munkahelyi gépemen és Enter-t ütök, sortörést tudok bevinni az üzenetembe.

Ezzel szemben, otthoni gépemen, ha Enter-t ütök, sortörés helyett elküldi az üzenetet a usernek.

 

A beállításokat nem babráltam...

 

Tudna valaki segíteni abban, hogyan tudnám elkerülni, hogy Enter esetén itthon is sortörést kapjak és ne küldje el az ICQ azonnal az üzenetemet?

 

A segítséget elõre is megköszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
xy_

Sziasztok!

Sajnos beszippantottam egy icq-n terjedõ virust! Pussy.exe néven. így törlödött a jelszavam! Nem müködik a jelszóemlékeztetõ.

így a jelenlegi accom megtartva nem tudok új jelszót kérni.

 

Valaki tudna segíteni nekem,hogy visszaszerezzem az accom? Mert irtam az icq.com forumba de még nem történt semmi. Kicsit gyenge az angol tudásom is.

 

 

 

 

 

Üdv

Xy_

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Kiskalóz

Olyan bajom lenne, hogy valamit vééletlenül megnyomtam és most a képernyõ jobb oldalán jelenik meg amit írok.

Ezt hogyan tudom viszataenni a bal oldalra?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
powermen

ICQ-t feltelepítettem én is meg a barátnőm is, de sajna videóhíváskor a kamerában mind a 2-en saját magunkat látjuk és halljuk. Nem is találtam olyan beállítást rajta, ahol tudnám a kamerát konfigurálni. Van rá valami lehetőség ahol be lehet állítani???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
thisiswhatklfisabout

Látom kicsit régi az utolsó hozzászólás, de annyi gond legyen, max. kicsit feljebb kerül a topic.

 

Errõl az icq verzióról: http://download.icq.com/download/icqlite/ tud-e valaki valamit? Feltelepítettem, igaz oroszul volt a telepítõje, de túl lehet élni, telepítés után pedig át lehet rakni angolra.

 

A kérdésem annyi, hogy ezt most hivatalos változat-e - nekem nagyon úgy tûnik, bár akkor kérdés, hogy miért van így eldugva - vagy valami buherált verzió?

 

Ha van valakinek valami infója, és megosztaná velem, azt megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...