Shia-ko Posted June 5, 2005 Posted June 5, 2005 Mivel már elõfordult a fórumon, hogy kiderült valakirõl, hogy állást keres, mi pedig éppen kollégát, így gondoltam, hogy létrehozom e topicot. Szóval: 3. kerületi (Békásmegyer, dunapart), 3*os szállodába keresünk 1fõ recpecióst. Érettségi, társalgási szintû angol nyelvtudás, valamint számítógépkezelõi gyakorlat követelményt. Elõnyt jelent ügyfélkezelési gyakorlat, német, olasz, vagy bármely egyéb nyelv ismerete. Kötött munkaidõ (7-19), havi 15-16 napos beosztással, fix nappalosként. További infó+elérhetõségek püben.
Greene Posted June 5, 2005 Posted June 5, 2005 Ez a téma szerintem teljesen korrekt, a lényeg az, hogy olyan állásokat írjatok be, ahol a számítástechnika követelmény. Ezen belül lehet, hogy csak az alapszintet, de akár profi szintet is megkövetelheti a munkaadó Ehhez a fenti ajánlathoz írnám, hogy az ilyen helyeken szokott lenni nyelvi pótlék is, ha nyelvvizsgát be tud mutatni a jelentkezõ.
Shia-ko Posted June 5, 2005 Author Posted June 5, 2005 az ilyen helyeken szokott lenni nyelvi pótlék is, ha nyelvvizsgát be tud mutatni a jelentkezõ. Milyen helyeken?
Greene Posted June 5, 2005 Posted June 5, 2005 Az olyan helyeken, ahol a nyelvet használni is kell a mindennapi munkában Egy szállodában ez a default
Shia-ko Posted June 5, 2005 Author Posted June 5, 2005 Ahol a minimum a nyelvtudás, ott nem szoktak + pénzt adni érte.
Greene Posted June 5, 2005 Posted June 5, 2005 Hát igen, mert akkor ezek szerint bele van építve a bérbe . Nekem egyébként adtak a szállodában plusz lóvét az Angolomra ...Persze szállodája válogatja a szokásokat...
TheSaurus Posted June 7, 2005 Posted June 7, 2005 Tud valaki általános vagy középiskolát Budapesten, ahol informatika tanárt keresnek? Rendszergazdai vagy Delphi programozói munka is érdekel.
Shia-ko Posted June 9, 2005 Author Posted June 9, 2005 Szóval: Mivel holnapra hívtam be az uccsó embereket, így még ma tudtok mélt írni. :!:
Guest GoodSpeed Posted June 19, 2005 Posted June 19, 2005 Shia-ko e topic létrehozása egy nagyszerû gesztus illetve ötlet volt részedrõl. A Magyar Munkaügyi központok nullaságát figyelembe véve inkább néz be ide az ember mint oda
atzs Posted July 18, 2005 Posted July 18, 2005 Részben kapcsolódik a topichoz... Ha valakinek statisztikai elemzés kell, vagy nem boldogul egy algoritmussal (mert nem tudja, hogyan kezdjen hozzá, vagy mert nem elég hatékony), állok rendelkezésre.
Kiskalóz Posted July 28, 2005 Posted July 28, 2005 Egy aprócska kis program megírásához keresek Valakit. Szerintem aki ért hozzá annak pár napos munka. Windows környezetben futó irodai progiról lenne szó. Akit érdekel küldjön mail-t, és megbeszéljük a dolgot. köszike
Shia-ko Posted September 3, 2005 Author Posted September 3, 2005 Újra: 3. kerületi (Békásmegyer, dunapart), 3*os szállodába keresünk 1 fõ recpecióst. Érettségi, társalgási szintû angol nyelvtudás, valamint számítógépkezelõi gyakorlat követelményt. Elõnyt jelent ügyfélkezelési gyakorlat, német, olasz, vagy bármely egyéb nyelv ismerete. Kötött munkaidõ (7-19), havi 15-16 napos beosztással, fix nappalosként. További infó+elérhetõségek püben.
Kovács Gyula (MiniDisk) Posted October 3, 2005 Posted October 3, 2005 Ha valakinek lenne számomra munkaajánlata, azt szívesen venném.
Kovács Gyula (MiniDisk) Posted October 3, 2005 Posted October 3, 2005 Olyat amiért fizetnek! A viccet félretéve bármilyen jó lenne, ami a "szakmába" vág ... (Számítástechnika bármelyik mûfaja jó)
Greene Posted January 16, 2006 Posted January 16, 2006 Cégünk (Internetszolgáltató) munkatársakat keres Mûszaki ügyfélszolgálatos operátor munkakörbe (13. kerületbe): Elvárások: - Érettségi - Tárgyalóképes angol nyelvtudás - Windows operációs rendszerek alapos ismerete - Hardver, szoftver ismeretek Elõny: - Hálózati ismeretek - Linux operációs rendszer ismerete Amit biztosítunk: - Versenyképes fizetés - Karrierlehetõség - Béren kívüli juttatások (Bérlet, Melegétel utalvány, Internet) - Fiatalos, jófej kollégák Akit érdekel írjon PÜ-t, és adok e-mailt ahova az önéletrajzot kell küldeni.
Ruzsa Dániel Posted January 16, 2006 Posted January 16, 2006 Menjentek tûzoltónak, másokon segíteni jó dolog!
Greene Posted February 9, 2006 Posted February 9, 2006 Ismét aktuális: Cégünk (Internetszolgáltató) munkatársakat keres Mûszaki ügyfélszolgálatos operátor munkakörbe (13. kerületbe): Elvárások: - Érettségi - Tárgyalóképes angol nyelvtudás - Windows operációs rendszerek alapos ismerete - Hardver, szoftver ismeretek Elõny: - Hálózati ismeretek - Linux operációs rendszer ismerete Amit biztosítunk: - Versenyképes fizetés - Karrierlehetõség - Béren kívüli juttatások (Bérlet, Melegétel utalvány, egészségpénztári támogatás, Internet) - Fiatalos, jófej kollégák (már 2 aktív PCW fórumozó is dolgozik itt) Akit érdekel írjon PÜ-t, és adok e-mailt ahova az önéletrajzot kell küldeni.
mike22 Posted March 8, 2006 Posted March 8, 2006 Ha tudtok esetleg küldeni gépészettel kapcsolatban valamilyen munkát megköszönöm! Bár, még csak érdeklõdési szintem, mert jún. 30-ig (remélem tovább is, de azért jó, ha van más lehetõség is ) a mostani cégnemnél dolgozom, de tudni szeretném, hogy milyen lehetõségek vannak . Sajnos angol középfokúm még nincs meg, de folyamatban van (Kb. július ).
Greene Posted March 8, 2006 Posted March 8, 2006 Az én ajánlatom még mindig aktuális, akit érdekel PÜ.
Greene Posted July 16, 2007 Posted July 16, 2007 PHP + Perl Programozót keresnénk. Budapesti munkahelyre (XIII), korrekt pénzért, sok juttatással.
Kovács Dávid ( Davs ) Posted November 3, 2007 Posted November 3, 2007 Hy! Szeretnék "most" ( ) nyáron kimenni pl. Angliába dolgozni. Mik a lehetõségek? Nem tudok hogyan elindulni. 17 éves embereket már vesznek fel? Meg hallottam valami SAWS programról is, az mi? Megéri egyáltalán kimenni? Mert én fõleg a nyelv miatt mennék...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now