Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Recommended Posts

Posted

Mivel már elõfordult a fórumon, hogy kiderült valakirõl, hogy állást keres, mi pedig éppen kollégát, így gondoltam, hogy létrehozom e topicot.

Szóval:

3. kerületi (Békásmegyer, dunapart), 3*os szállodába keresünk 1fõ recpecióst. Érettségi, társalgási szintû angol nyelvtudás, valamint számítógépkezelõi gyakorlat követelményt. Elõnyt jelent ügyfélkezelési gyakorlat, német, olasz, vagy bármely egyéb nyelv ismerete.

Kötött munkaidõ (7-19), havi 15-16 napos beosztással, fix nappalosként.

További infó+elérhetõségek püben.

Posted

Ez a téma szerintem teljesen korrekt, a lényeg az, hogy olyan állásokat írjatok be, ahol a számítástechnika követelmény. Ezen belül lehet, hogy csak az alapszintet, de akár profi szintet is megkövetelheti a munkaadó :ötlet:

 

Ehhez a fenti ajánlathoz írnám, hogy az ilyen helyeken szokott lenni nyelvi pótlék is, ha nyelvvizsgát be tud mutatni a jelentkezõ.

Posted
az ilyen helyeken szokott lenni nyelvi pótlék is, ha nyelvvizsgát be tud mutatni a jelentkezõ.

Milyen helyeken? :hmm:

Posted

Az olyan helyeken, ahol a nyelvet használni is kell a mindennapi munkában ;)

Egy szállodában ez a default :D

Posted

Ahol a minimum a nyelvtudás, ott nem szoktak + pénzt adni érte. :démonikacaj:

Posted

Hát igen, mert akkor ezek szerint bele van építve a bérbe :ötlet: . Nekem egyébként adtak a szállodában plusz lóvét az Angolomra :P ...Persze szállodája válogatja a szokásokat...

Posted

Tud valaki általános vagy középiskolát Budapesten, ahol informatika tanárt keresnek? Rendszergazdai vagy Delphi programozói munka is érdekel.

Posted
Szóval:

Mivel holnapra hívtam be az uccsó embereket, így még ma tudtok mélt írni. :!:

  • 2 weeks later...
Guest GoodSpeed
Posted

Shia-ko e topic létrehozása egy nagyszerû gesztus illetve ötlet volt részedrõl.

A Magyar Munkaügyi központok nullaságát figyelembe véve inkább néz be ide az ember mint oda ;)

  • 5 weeks later...
Posted

Részben kapcsolódik a topichoz...

 

Ha valakinek statisztikai elemzés kell, vagy nem boldogul egy algoritmussal (mert nem tudja, hogyan kezdjen hozzá, vagy mert nem elég hatékony), állok rendelkezésre.

  • 2 weeks later...
Posted

Egy aprócska kis program megírásához keresek Valakit.

Szerintem aki ért hozzá annak pár napos munka.

Windows környezetben futó irodai progiról lenne szó.

 

Akit érdekel küldjön mail-t, és megbeszéljük a dolgot.

 

köszike

  • 1 month later...
Posted

Újra:

3. kerületi (Békásmegyer, dunapart), 3*os szállodába keresünk 1 fõ recpecióst. Érettségi, társalgási szintû angol nyelvtudás, valamint számítógépkezelõi gyakorlat követelményt. Elõnyt jelent ügyfélkezelési gyakorlat, német, olasz, vagy bármely egyéb nyelv ismerete.

Kötött munkaidõ (7-19), havi 15-16 napos beosztással, fix nappalosként.

További infó+elérhetõségek püben.

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Kovács Gyula (MiniDisk)
Posted

Ha valakinek lenne számomra munkaajánlata, azt szívesen venném. :(

Posted

Pontosan milyen munkát szeretnél?

Kovács Gyula (MiniDisk)
Posted

Olyat amiért fizetnek! :)

 

A viccet félretéve bármilyen jó lenne, ami a "szakmába" vág ... (Számítástechnika bármelyik mûfaja jó)

  • 3 months later...
Posted

Cégünk (Internetszolgáltató) munkatársakat keres Mûszaki ügyfélszolgálatos operátor munkakörbe (13. kerületbe):

 

Elvárások:

- Érettségi

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Windows operációs rendszerek alapos ismerete

- Hardver, szoftver ismeretek

 

Elõny:

- Hálózati ismeretek

- Linux operációs rendszer ismerete

 

Amit biztosítunk:

- Versenyképes fizetés

- Karrierlehetõség

- Béren kívüli juttatások (Bérlet, Melegétel utalvány, Internet)

- Fiatalos, jófej kollégák

 

 

Akit érdekel írjon PÜ-t, és adok e-mailt ahova az önéletrajzot kell küldeni. ;)

Ruzsa Dániel
Posted

Menjentek tûzoltónak, másokon segíteni jó dolog! ;)

  • 4 weeks later...
Posted

Ismét aktuális:

 

Cégünk (Internetszolgáltató) munkatársakat keres Mûszaki ügyfélszolgálatos operátor munkakörbe (13. kerületbe):

 

Elvárások:

- Érettségi

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Windows operációs rendszerek alapos ismerete

- Hardver, szoftver ismeretek

 

Elõny:

- Hálózati ismeretek

- Linux operációs rendszer ismerete

 

Amit biztosítunk:

- Versenyképes fizetés

- Karrierlehetõség

- Béren kívüli juttatások (Bérlet, Melegétel utalvány, egészségpénztári támogatás, Internet)

- Fiatalos, jófej kollégák (már 2 aktív PCW fórumozó is dolgozik itt)

 

 

Akit érdekel írjon PÜ-t, és adok e-mailt ahova az önéletrajzot kell küldeni.

  • 4 weeks later...
Posted

Ha tudtok esetleg küldeni gépészettel kapcsolatban valamilyen munkát megköszönöm! Bár, még csak érdeklõdési szintem, mert jún. 30-ig (remélem tovább is, de azért jó, ha van más lehetõség is :D ) a mostani cégnemnél dolgozom, de tudni szeretném, hogy milyen lehetõségek vannak :) . Sajnos angol középfokúm még nincs meg, de folyamatban van (Kb. július :) ).

Posted

Az én ajánlatom még mindig aktuális, akit érdekel PÜ.

  • 1 year later...
Posted

PHP + Perl Programozót keresnénk. Budapesti munkahelyre (XIII), korrekt pénzért, sok juttatással.

  • 3 months later...
Kovács Dávid ( Davs )
Posted

Hy!

Szeretnék "most" ( ;) ) nyáron kimenni pl. Angliába dolgozni. Mik a lehetõségek? Nem tudok hogyan elindulni. 17 éves embereket már vesznek fel? Meg hallottam valami SAWS programról is, az mi? Megéri egyáltalán kimenni? Mert én fõleg a nyelv miatt mennék...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...