Jump to content
GSForum - Segélyvonal

OS/2 Warp indulása XP előtt


Recommended Posts

Posted

Hello!

 

Nem feltétlenül BIOS-frissítéssel kapcsolatos a kérdésem, de más ezzel a témával foglalkozó topicot nem találtam. A problémám csupán annyi lenne, hogy az egyik XP-újratelepítés után - és azóta is mindig - indításkor a gép mielőtt megjelenítené az XP üdvözlő-képernyőjét egy kék képernyőt mutat, rajta fehér felirattal "OS/2 Warp". Nem igazán értem miért van ez és már csak azért is zavar, mert azóta, hogy ezt minden (újra)indításkor látom, jelentősen megnőtt az idő, ami alatt a rendszer feláll.

Az alaplapom egy ASUS P4P800-E Deluxe.

Köszi előre is!

Posted

A BIOS-ban a következő beállítást: Boot :nyíl: OS Select for DRAM > 64MB :nyíl: állítsd Non-OS2-re!

 

Ciao.

Posted

Üdv megint!

Nos én a 'boot' menüpontban csak olyat találtam, hogy 'boot to OS/2'. Ez valamiért 'yes'-en volt, most értelemszerűen 'no'-ra kapcsoltam de még mindíg megjelenik az 'OS/2 Warp' felirat. Nem tudom miért..

Posted

Azt ajánlom, hogy állítsd vissza a BIOS-t az alapbeállításra a "Load BIOS defaults"-al.

 

Ciao.

Posted

Biztos nem egy bootskin?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...