Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Splinter Cell


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Kovács Dávid ( Davs )

A ministri-s pályában (nem tudom, hogy ez-e a neve, kb. a 2. vagy 3., mission. Ja, és SC 1.) nem tudok mit csinálni. Lementem a parkolóba, kinyírtam a sofőrt (előtte vallattam), és ennyi. Nem tudok hova menni.

Link to comment
Share on other sites

kori

Már régen játszottam vele, de úgy emlékszem, hogy vissza kell menni a kijárathoz. Visszafelé is lesz egy két ellen. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Milyen kijárat?

Link to comment
Share on other sites

kori

Most megfogtál. :) Keverednek bennem az események. Ha jól tudom ehhez a játékhoz csináltak magyarosítást is, de létezik végigjátszás is. Már Kb 2 éve toltam végig és minden pontra nem emlékszem. :bizonytalan: Bár az is lehet, hogy az autó melletti oszlopoknál tovább lehet menni, sötétebb részeknél kapcsold be az éjjellátód. Lesz egy ajtó. Bocs, de pontosat nem tudok most, csak ha utánanézek a neten. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Ok, megpróbálom...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Nem... De idôőözben "meghackeltem" a SC-t: A C:\PF\Ubi Soft\SC\maps mappában a tbilisis pálya nevét kicseréltem az utolsó pályávavl, így most azt játszom. :P

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Ez jól jött, köszi! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nekem is van egy kis gondom a játékkal. Nem igazán egyezik meg a topik nevével, de nem akartam újat nyitni. Nah, annyit, hogy én nem jutottam el odáig, hogy játszani tudjak vele. Felmegy a játék, minden ok. Csinálok új profilt, elkezdődik az első pálya, de nem tudok irányítani semmivel. Pedig a Control beállítások jók. Az az érdekes, hogy az ESC-gomb ok, de a W nem. Az egér is megy jól, csak nem reagálnak azok a billentyűk, amiket beállítottam. Csak nálam lépett fel ez a hiba? Van rá valamilyen patch?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Magyarán nem tudsz mozogni, mi? :lol: Nyugi, én is így kezdtem. Van balra-jobbra, fent-lent egy világító piros lámpa (összesen 4), azokra kell ránézni... ;) Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Oh, ne már! Behalok ha ez lesz! Most nem otthon vagyok, de majd kipróbálom. Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Ha nem tudsz mozogni, akkor ez lesz! Hallgatni kell a krapekra, aki mikrofonon, vagy min beszél hozzád... Persze kell tudni valamennyire angolul is... ;)

Link to comment
Share on other sites

kori

Van hozzá magyarosítás is. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Le lehet hozzá tölteni? Mekkora a mérete?

 

Ha netén hülyeségeket írok, az annak köszönhető, hogy most állok át angol billentyűzetről magyarra...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ez volt a megoldás, köszönöm. Angoltudásom van ennyi, csak egyáltalán nem figyeltem oda. A magyarosítás nekem is jól jön. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kori

Elakadtam a Pandora Tomorrow utólsó reptéri küldetésében. Ott tartok, ahol két őr nézeget valamilyen pókhálószerű dekorációt, lemegyek a mozgólépcsőn a liftekhez. Hiába lövöm ki az előtér világításait és likvidálom a teroristákat előtte, a liftajtó nem nyílik. Már többféle variációban is végigvittem a küldetés e részét, például leütöm a biztonsági őröket, de nem boldogulok. Sokat bosszant, mert ha nem úgy viszem végig, ahogy a készítők megálmodták, nem enged tovább, például nem nyílik az ajtó, pedig észrevétlen vagyok. :mérges::)

Link to comment
Share on other sites

kori

Esetleg egy használható végigjátszást, ha kérhetném. :( Úgy látom, ezt már el is felejtettétek. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

kori

Köszi, de egy magyar oldalt jobban érteném. ;):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SHADOWMAN19

Az első résszel még eljátszottam, de a másodiknál már meguntam a bújkálós témát. :(

Link to comment
Share on other sites

RedBoy
Köszi, de egy magyar oldalt jobban érteném. ;):)

Megoldás: Az előadóból ha kijössz az üvegajtón, akkor két irodai munkás néz le a teraszról a háló felé. Azokat shockerrel és Airfoillal kell elkábítani. Az elrejtéssel ne foglalkozz. Majd a lépcsőnél lévő lámpákat lődd ki a kamera miatt, majd menj le, és nézz át a párkány fölött a hődetektoros szemüvegben. Három erősen piros alakot kell látnod, majd a főnök dumál és akkor menj a liftek felé. Ha jól emlékszem a jobb oldalit kell használni. Innen a lift bedöglik, ki a szellőzőn és liftaknás ugrálós rész következik, majd pedig a pálya vége. Ez a legnehezebb, mert bombát kell hatástalanítani, míg ott van sok gyökér. Meg lehet csinálni, csak folyton sötétben kell lenni, és ha fényre kell menni, akkor max sebességgel kell átfutni, mert úgy nem vesznek észre. Én így csináltam, lehet hogy van más megoldás is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
RedBoy

Akinek megvan a Splinter Cell Chaos Theory, tud neten játszani és ki akarja próbálni a COOP módot az légy szíves írjon nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
RedBoy

Hogyan lehet kiszedni a zenét a játékból? Ha lenne soundtrack CD kiadva Magyarországon, akkor azt megvenném, de mivel nincs ezért szeretném kivenni belőle. Ha van ötlet akkor írjatok...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...