Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weboldalajánló


tzoli

Recommended Posts

ocsi

Szerintem maradjunk pártatlanok a tartalommal és inkább a profi munkával foglalkozzunk... mert errõl szól a topic... ;)

Link to comment
Share on other sites

google

Én sem kívánom kommentálni a zenét, viszont a weboldal nekem nagyon tetszik! :oké:

Link to comment
Share on other sites

Neo

Úgy tûnik nagygabor elfelejtette a topic címét! :(

 

Másrészt, ha ennyire nagy szakértõje vagy a zenének, egy másik topicban részletesen fejtsd ki a véleményedet, szigorúan szakmailag alátámasztott kritikára lennék kíváncsi! Különben így közhelyes duma. :( (Nem tetszik!... Miért? ... Azért!) :(

 

Kivéve - ha holnap már a boltban meg is vehetem nagygabor (elõadó) elsõ lemezét... :)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nem kell pénzt költened rá. Küldök egy dedikált példányt neked. :P

Különben meg a topic címébõl nem derül ki, hogy itt csak a weboldal szerkezetével foglalkozunk.

Weboldalajánló
Neked mi ugrik be róla? :hááát:

A címbõl semmi nem utal arra, hogy ne lehetne itt fikázni vagy isteníteni a tartalmat.

Ráadásul nem is a Websarokban van, hanem az Általános kategóriában. ;)

:off_mérges:

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Ebben van valami, de ha én is leírtam volna akkor egy kicsit paradox lett volna a hozzászólásom... :lol: úgyhogy inkább kihagytam.. :S Viszont a 'weboldalajánló' nem egyenlõ a "szereted-e ezt a zenét vagy sem" topiccal!

Link to comment
Share on other sites

Neo

Meggyõztél, átgondolva, bõvítet formában tényleg értelmezhetõ, felfogható a topic címe így is! :)

 

De, amit a tartalomra írtál magyarázatot, az erõsen sántít. Egyszerûen arról van szó, hogy neked tré - pusztán Caramel zenéje miatt - az egész (rosszabb esetben a származása miatt), és ez befolyásolja a "szép" érzékedet!

 

Ugyanis, maga a weboldal nem tartalmazza a zenei fájlokat... szöveget, képet tartalmaz igényes elrendezésben, ezért negatív kritikád csak erre korlátozódhat, ezen keretek közt!

 

Azonban a kritikád egyértelmûen a zenéjére vonatkozott... és ebbõl kiindulva nem összeegyeztethetõ a topic címével vagy azt módosítani kell!

 

Jelzem, egy másik topicban már megírtam a véleményemet a zenéjérõl, ... ha érdekel, keresd meg! Természetesen nem baj, ha te nem szereted v. a nagy többség ue. gondolja, de biztos vannak olyanok is, akiknek "bejön". :kocc:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Akkor egy idevágó téma!

 

Ezt az oldalt nézzétek meg. Nagyon jó. Ismerem a srácokat, akik összehozták.

www.sadsunday.hu

:bravó:

Link to comment
Share on other sites

google

A design nem rossz, bár kissé szimpla. És elnézést, hogy kekeckedem, de miért emlegetik a modern technikai trükköket, amikor a saját oldalukon sem alkalmazzák azokat? :upsz::upsz::hááát:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Most készül az új!

Meg nézd meg a referenciát, ott talán alkalmazzák.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Jéé! :pislog: A PCWorld benne van a legnépszerûbb fórumok között? :D

 

De örülök, hogy ott is egy rendezettebb kép van a fórumunkról, semmint értelmetlen topikok gyülekezete. :D

 

A tantuszról én is ma hallottam elõször a rádióban. Majd ránézek.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

És azon belül is a most wanted topic van kiemelve.

Mért? Talán az a legnépszerûbb?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

:S Ezt nem értem én sem, hogy mi szerint rendezi...

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Szerintem az a legnépszerübb topicunk. ahogy elnézem, minden 10 percben van új hozzászólás.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

És nem is figyelem? :pislog: Ajjajj. Rábukok. 8)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Én is csak olvasgatom, mivel a progi még nincs meg...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Már nem azért, hanem moderálás szempontjából. :D Ha már mások is azt látják a PCW "reklámjaként", akkor legyen is ott rend! ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hát igen. Mondjuk van rajta pát 800x600-as fép, amikor a kocsikat mutogatják a srácok.

De ez már nagyon :off_kacsint:

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Nem tudtam, hol kéne ezt veletek megosztani... mert igazából sehova sem tartozik.. de azért érdekes:

 

A gmail( google levelezõ szolgáltatásának) beléptetõoldalán van egy szöveg:

Don't throw anything away.

Over 2670.379528 megabytes (and counting) of free storage so you'll never need to delete another message.

( persze van akinek magyarul..) Ebben csak az érdekes, hogy a szám másodpercenként változik.. :ötlet:8) Tökjó... :)
Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Mi érdekes ebben.

Már a kezdetek óta így van. ;)

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Osztálytársiam lapjai:

 

- DonMade Igényes és szép. (szerintem ;) )

- B-made Egy kicsit gagyi, de nem akarom rombolni az önbizalmát

 

(A két lapot különbözõ emberek csinálták)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

A Donmade tényleg izlésesebb, viszont a másik számomra sokkal érdekesebb tartalommal bír. ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
Igényes és szép.

Nem akarom egyiküket sem megsérteni, de nekem egyik sem tetszik. Az már csak részletkérdés, hogy a kettõ közül melyik jobban.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Egyik sem egy "T-online portál", de nem is azt kell nézni... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...