Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer problémák


a_toth2

Recommended Posts

Kpierre

@Donna

 

A csökkentett módban történõ spyware irtás elõtt kapcsold ki a rendszer-visszaállítást! :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

benkovics
:oké::kocc: Igaz! Ezt elfelejtettem odaírni!
Link to comment
Share on other sites

Donna
Direkt nem a letöltést ajánlottam. Feltételeztem, hogy aki itt van, annak megvan a PC World újság. Ha mégsem, letöltheti a dolgot.

Srácok kösz a sok segítséget!

 

Sikerült a letöltés, de nem CD-rõl, mert csak az utolsó magazin van meg!

Szerencsére most minden jól mûködik, kivéve, hogy bekapcsoláskoz az IE automatikusan elindul és elkezd megnyitni egy Netcode.nl nevû oldalt. Eddig nem volt kezdõlapom beállítva :nyíl: most már van, de még mindig ez jön be! Az internetbeállítások-kezdõlap beállításához nem ez van írva! Hol lehet kitörölni?

Köszi

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ez is egy kémprogram lehet, futtasd le a Spybotot, de a Windows csökkentett módban való indítása után! Remélhetõleg megtalálja, és ki is írtja.

Link to comment
Share on other sites

Chico

Sziasztok!

Egy olyan problémám van az IE-rel, hogy nem lehet vele letölteni!

Azt írja ki hogy nem tudja megnyitni az oldalt, de sehonnan sem lehet

letölteni! Böngészni viszont tökéletesen lehet vele. Már mindenféle kémírtóval próbálkoztam, de semmi változás. Próbáltam az IEFix nevû programot az sem segített!

please help

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Eszközök menü / Internet-beállítások Biztonság fül.

Kattints az Internet zónára, majd az Egyéni szint gombra!

A felbukkanó ablakban a Letöltések-nél engedélyezd a fájlletöltést! (Úgy középtájt lesz a beállítási lehetõség)

Link to comment
Share on other sites

Chico

Köszi, megpróbálom

Link to comment
Share on other sites

Chico

Megnéztem, sajnos ez sem segített!

más ötlet esetleg?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Mit ír ki pontosan a böngészõ?

Link to comment
Share on other sites

Chico

Pontosan ezt írja ki:

"Az IE nem tudja letölteni a következõt: winamp5_full.exe. Hely: download.axelero.hu.

Az IE nem tudta megnyitni ezt az internethelyet. A kért hely nem érhetõ el vagy nem található! Próbálja késõbb!"

De már nagyon régóta ezt csinálja

Link to comment
Share on other sites

Chico

és bármirõl legyen szó, a winampot csak próbának írtam be

Link to comment
Share on other sites

atzs

Ajjaj, ez nálam is van. Ha exe kiterjesztést akarok letölteni a saját szerverünkrõl, akkor nem hagyja. Ha átírom ex_ -re, akkor már igen.

 

Viszont a Netscape sem tölti le. Az a gyanúm, hogy a probléma szerver-oldalon van. Pontosabban a szerver oldalon felment egy biztonsági frissítés, ami nem enged futtathatót web-alapon letölteni. Az tény, az IIS szerverre feltettem minden elérhetõ frissítést...

Link to comment
Share on other sites

Chico

Tehát én letölthetem ezeket a frissítéseket, és akkor jó lesz?

Pontosan hol van ez a hely?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nálam is ez van, de érdekes módon, nem mindenhol.

Lehet, hogy tényleg szerver oldali bizgetésrõl van szó.

 

Egyébként nálam az ActiveX-re is ez van. Minden kikapcsolva, akkor sem mennek az ActiveX vezérlõk a weboldalakon. Többek között a Microsoft-nál sem. Ergó, nincs genuine-om.

 

(Azt egyébként megmagyarázhatná valaki, hogy a Microsoft miért egy ActiveX vezérlõt akar letöltetni kisegítõ megoldásként, ha az elsõ ActiveX vezérlõs azonosítás nem sikerült.)

Link to comment
Share on other sites

atzs

Félreértettél.

 

Én úgy gondolom, hogy a gond szerver oldalon van, mert a szerveren töltöttek le frissítéseket. Ezért aztán sok mindent nem tehetsz az ügy érdekében. Nálam például a többi böngészõ ugyanígy viselkedik, NEM az IE csinálja.

 

Bár ahogy belegondolok, az összes gépen, ahol ez nálam elõjött, ugyanaz a víruskergetõ van (McAfee VirusScan Enterprise). Az is lehet, hogy az blokkol valamit, igaz, a logjában nem találtam erre utaló jelet.

Link to comment
Share on other sites

atzs

Arpsoft: Lehet, hogy csak az IIS szervereken. (Azoknak is csak egy részén, amit rendesen karbantartanak.) :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Szerintetek nagy hiba, ha újból...kb. egy év után, újra elkezdem használni az IE-t?

Tudom, hogy sok vele a problem, de nekem ez kihívás, ugye SPY SWEEPER+NOD+KERIO, mellet nem lesz gondom?! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ha jól van konfigurálva, akkor nem baj! :);)

Link to comment
Share on other sites

eremit

@gyoridanee

 

Miért lenne baj az Internet Explorer használata? Böngészésre találták ki. Én a Te helyedben a Spybot - Search and Destroy-t is telepíteném, használnám.

Link to comment
Share on other sites

Chico

Nem sikerült megoldani a problémát, így újratelepítettem a windows-t.

Mostmár mûködik rendesen!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Ez is egy megoldás. :)

Link to comment
Share on other sites

maystro2

Nem akar elindulni az IE!! :mérges:

Rákattintok az ikonra és csak pörög a homokóra. A Feleadatkezelõben egy pillanatra felvillan az iexplorer.exe folyamat és eltûnik. Win XP-m van és FireFox 1.0.6-ot használok, de egy oldal megtekintéséhez IE kéne!

Link to comment
Share on other sites

maystro2

Közben megoldottam a problémát.

 

IEFix nevû progi segített!

Link to comment
Share on other sites

warynski

Habár én Opera használó vagyok, most mégis egy IE kérdésem volna.

 

Van egy trükk amivel el lehet érni, hogy az IE mindig teljes ablakban nyíljon meg.

A PCW-ben olvastam még régen, csak már nem pontosan emlékszem. Valami olyasmi, hogy kihúzom az ablakot egérrel teljes méretre és azt hiszem a shift-et nyomva zárom be. De ez így nem mûködik, valószínûleg rosszul emlékszem.

 

Ha valaki tudja a megoldást, elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Megynitod az IE-t. Nyitsz még egy böngészõ ablakot, teljes méretûre nyitod, és Ctrl+bezár gomb. Akkor lesz - egy idõre - jó.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...