Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weboldalajánló


tzoli

Recommended Posts

Darcy Tucker

Ez rohadt jó!!! Az CSS fájlom méretét a felére csökkentette.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Garono

JavaScript alapok, kezdõknek. Én is ezt tanulom, bár egy kicsit szerintem túlságosan alapok, mert miután végigolvastam sem tudtam meg sokkal többet. De azért már kezdem érteni... de még így is nagyon magas. :hááát:

 

Szerk.: hülye vagyok, linket meg nem adtam. :lol:<click!>

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
blankucy

Hello

 

A www.web-server.hu-t szeretném ajánlani, mert nyáron megduplázták a tárhelyeket, és odafigyelnek az ember igényeire. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Sanzi

Éppen most csinálok egy Blog desingt, és keresni kellett valami jó kis betûtipust. Hát, az alábbi oldalon van egy pár.

Link to comment
Share on other sites

enjoys1ng1ng

@sanzi!

A kezdõkre is gondolj: megnéztem az oldalt, letöltögettem jónéhány betûtípust, és még sikerült a windows font-készletbe is behelyeznem õket.

DE! Hogyan tudom felhasználni ezeket weblapkészítésnél? Fel kell töltenem a weblapomra azt a betûkészletet ami tuti, hogy nincs mindenki gépén telepítve? Hova? Hogyan lehet elérni? Vagy nem ez a módja? Csak photoshop meg hasonló csodákban lehet használni? Sok a kérdés, de nekem is kéne éppen egy betûkészlet az egyik lapomra és ezért izgat a téma.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Sajnos csak azokat a betûtípusokat használhatod, amik alapból megtalálhatók minden operációs rendszerben (Arial, Times, Verdana, stb.). Persze felajánlhatod a betûtípus telepítését az oldal látogatóinak, de ez teljesen rossz megoldás. Szóval szövegben nem tudod felhasználni betûtípusként, de például Photoshop-ban tudsz vele csinálni logót.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az AOL ingyenes 5 GB méretû tárhelyet kínál! Link

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

@enjoys1ng1ng

Sajna olyan felhasználásra, mint amilyenre Te szeretnéd, nem jó megoldás, mivel nem lehet "letöltetni" egy betútipust azzal, aki megnézi az oldalad. Ha neki nincs meg, akkor marad a másodlagosan beállított típus. Én PhotoShop-ban alkalmaztam egyet, és oda ezek tökéletesek. És tényleg nagyon sokféle van fent, érdemes bogarászni. Sajnálom, hogy arra nem jó, mint amire Neked kellett volna. :Sír:

 

@Garono

Én pont erre használtam. ;)

 

@KeLa

Érdekes, megvizslatom. :) Köszi a tippet.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Tûzfalas védelem a merevlemezeknek! Link

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
Sajnos csak azokat a betűtípusokat használhatod, amik alapból megtalálhatók minden operációs rendszerben (Arial, Times, Verdana, stb.)

Ez így nem egészen igaz. Tetszőleges betűtípussal irathatsz ki tetszőleges méretű szöveget, bármilyen tartalommal, az oldalon bárhová, PHP-ban az imageTTFtext() függvény használatával. Természetesen a függvény a szövegen kívül kéri a TTF betűkészletfájl elérési útvonalát is, tehát fel kell töltened a kiszolgálóra. ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Na, ezt nem tudtam. :upsz: Kösz!

Link to comment
Share on other sites

eremit

De ez a "szöveg" egy kép lesz. Sajnos. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
KeLa

A kikapcsolt mobil is lehet poloska. Avagy lehalgatás mesterfokon. Link

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Egy kicsit eltévesztetted a házszámot. Weboldalajánló weoldalkészítéshez. Ennek a cikknek nem sok köze van hozzá. Megfelelõ topik-->

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
turorudi2

Ha valami különlegeset akartok csinálni, mint például JSP, ASP.NET vagy csak egy jó PHP-s tárhelyet akartok használni, akkor 12web.hu a ti barátotok! Én is ezt használom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...