Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rocket League


kaszman1

Recommended Posts

kaszman1

Ide rakom merthát RC autós futbal, nem tudtam eldönteni autós, vagy sportjáték kategórába illene-e jobban :rolleyes:

Hátha lesztek egy páran akiket érdekel. A hype úgyis hatalmas körülötte, gondolom nem kell bemutatni.

Minden rizsa nélkül tréjler:

Vawwy2eu5sA

Én most próbálgatom és eddig ultragáz vagyok benne, a tutorialt alig bírom max pontra megcsinálni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ku.rvajó játék, órákat lehet beleölni észrevétlenül.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ku.rvajó játék, órákat lehet beleölni észrevétlenül.

Legjobb hogy csak 5 percesek a meccsek. Mondjuk olyan nem hiszem hogy van hogy na jó csak egyet tolok le :lol:

Mindenhol azt mondják a kontroller must have, de nekem õszintén megmondom eddig egész jól megy egér+bill kombóval.

Meg is lepett hogy én aki egyenesen irtózik bármiféle sportjátéktól és az autós játék placcot Underground 2 magasságában hagytam el mennyire vonzódtam ehhez a cucchoz.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Parancsolj Leon, öntsd ki a lelked mi bánt -_-

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Parancsolj Leon, öntsd ki a lelked mi bánt -_-

Fociznak. Kocsik. Ugráló kocsik. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Fociznak. Kocsik. Ugráló kocsik. :unsure:

:lol:

Most komolyan nem ismerted? A csapból is ez a játék folyik. Lassan hivatalos eSport lesz belõle ;)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

:lol:

Most komolyan nem ismerted? A csapból is ez a játék folyik. Lassan hivatalos eSport lesz belõle ;)

Hát, egy gifet láttam belõle, de túlléptem rajta, az interneten sok dolgot lát az ember, amit jobb nem firtatni... :huh: De biztos jó, csak hát... na... ugráló kocsik fociznak.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Kipróbáltam én is, de rettenetesen sekélyes és igénytelen elsõ blikkre, és még ha az egyszerû recept skillel jobb kompetitív játékká válik, akkor sem lesz ennél lényegesen több. Szóval passzolom, tipikusan olyan, mint a MOBÁk meg ezek.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nekem egy pár perces gameplay videó elég volt, nem tudom elhinni hogy ez jön be az embereknek.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kipróbáltam én is, de rettenetesen sekélyes és igénytelen elsõ blikkre, és még ha az egyszerû recept skillel jobb kompetitív játékká válik, akkor sem lesz ennél lényegesen több. Szóval passzolom, tipikusan olyan, mint a MOBÁk meg ezek.

Ha arra gondolsz, hogy olyasmi, mint mikor haverokkal lejátszasz egy játszma csocsót, vagy biliárdot akkor igazad van mert hasonlóan könnyed és kikapcsoló, de a MOBA agybajhoz kb semmi köze nincs :)

Persze ha nem jött be akkor nincs mit tenni.

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Szerintem iszonyat nagy fun :D Csak sajnos mocskosul idõrabló tud lenni. Egy splitscreen coop azért jöhetett volna hozzá, de amúgy zseniális. Ha steamen leakciózzák 10 ojró alá akkor megveszem :B

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szerintem iszonyat nagy fun :D Csak sajnos mocskosul idõrabló tud lenni. Egy splitscreen coop azért jöhetett volna hozzá, de amúgy zseniális. Ha steamen leakciózzák 10 ojró alá akkor megveszem :B

Ez a szar fizetõs?! :huh: Ez komoly? Ezért van aki pénzt ad?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Azért vicces látni milyen szélsõséges véleményeket hoz ki a játék az emberekbõl. Az meg külön poén hogy a negatív kritikák nagyrészt láttatlanba dobálóznak a szar jelzõvel -_- Na de mindegy is. Azért azt leszögezném hogy számomra élvezetes játék és minden fillért megért.

Más Fifába, meg Street Fighter-be meg Candy Crush-ba ver bele ezer órákat, nehogy ezen akadjunk fel hogy gameplay trailer alapján szar, hogy lehet ezt játszani :lol: Ez nem tapasztalat alapján alkotott vélemény, hanem gyerekes elõítélet.

Aki tolja az nyugodtan vegyen fel steam-en :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

PS4-en tolom, ott ingyen volt elõzõ hónapban PS+-hoz, elõtte nem is hallottam róla. Elsõ délután kb 5-6 órát tettem bele, és nem lehetett a vigyort letörölni az arcomról. Mondjuk addig a legnagyobb fun amíg béna vagy te is, meg mindenki más is, és ugrabugráltok összevissza. :D Mostanra már elég jól tud menni, meg elég sok skilles játékos van, ilyenkor már inkább dühítõ a saját bénázásom. :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na megjöttem én is ebbe a topicba :lol:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Volt most egy 2v2 meccsem. Csapattársam eleve retard volt, aztán 4-2es vezetésnél 1 perc van hátra, kilép.. A vége 7-2 lett. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Volt most egy 2v2 meccsem. Csapattársam eleve retard volt, aztán 4-2es vezetésnél 1 perc van hátra, kilép.. A vége 7-2 lett. :D

Sajnos nincs semmi büntetés idõ elõtti kilépésre. Legalább kaphatnának -% xp-t következõ pár meccsre vagy hasonló. Volt ilyen nekem is mikor valami hülye csak baromkodott és benyomott két öngólt, majd ragequit :D annak 7:1 lett a vége és nem a javamra :lol:

Én amúgy szinte csak 2v2 és 3v3 meccseket nyomok. Azok a legjobbak csapatmunkára meg taktikázásra. Az 1v1 az vagy átmegy sakkba, vagy destruction derby-be. A 4v4 meg elmebeteg mennyire kaotikus tud lenni.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Már rankedet játszom csak, ott az elsõ kilépõ 15 percg el van tiltva a matchmakingtõl, egyelõre elég jó visszatartó erõnek tûnik.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Viccesen néz ki, de pénzt nem adnék érte.:D

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Remélem egy szép nap ebbõl is e-sport lesz -_- Am így offline kicsit unalmas 6-7 óra után, de 6kpénzt meg nem adnék érte hogy multizzak :(

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Remélem egy szép nap ebbõl is e-sport lesz -_- Am így offline kicsit unalmas 6-7 óra után, de 6kpénzt meg nem adnék érte hogy multizzak :(

http://www.lazygamer.net/esports/rocket-le...l-esport-title/

Botokkal felejtsd el, egy idõ után vagy nagyon unalmasak, vagy nagyon csalnak.

:D

Mai élmény: 2v2 játszma és a csapattársammal már vagy 10 meccs óta együtt voltunk, egész jól ment a csapatjáték. Az instant chat-et használtuk apró egyszavas komunikációra és ha volt valami szebb mutatvány ment a dícséret oda-vissza.

Na egyik meccsen kapunk két új random emberkét és két gól után elkezd a srác írogatni, hogy STFU! NOOOOB, meg hasonlók. Persze nem törõdtünk vele. Erre a srác beírja hogy I HATE FRENCH F*CK OFF!!!!! és ragequit.

A kocsim antennáján magyar zászló volt... :unsure:

:biglol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

q62U7Sep_Gc



Hát ezután döbben rá az ember mannyire szar a játékban :lol:

Hiába van meg a PRO kitûzõ, meg hiába megy már jól a játék, amikor ezeket a srácokat látom mindig valahogy így képzelem el magam:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Az 1-2-4 elég fa.sza volt. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ezen hangosan felnevettem :D

YHkeCmyKTsw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...