Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt toltuk 2015-ben


jardo

Recommended Posts

jardo

Az elõzõ betelt, itt az új. A régi egyelõre marad, olvasásra.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mikor már annyira belejövök a Binding of Isaacbe 30 óra játékidõ után,hogy egy nap többször is sikerül végigvinnem egész könnyedén, aztán a játék emeli a nehézségi szintet..na az priceless. -_-

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
Commandos: Beyond the Call of Duty
Link to comment
Share on other sites

Tomina

Mikor már annyira belejövök a Binding of Isaacbe 30 óra játékidõ után,hogy egy nap többször is sikerül végigvinnem egész könnyedén, aztán a játék emeli a nehézségi szintet..na az priceless. -_-

Én már kétszer leszedtem, majd le is töröltem. Túl drága volt a laptop, hogy emiatt szétverjem...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én már kétszer leszedtem, majd le is töröltem. Túl drága volt a laptop, hogy emiatt szétverjem...

Én most a vonaton dobtam ki majdnem az ablakon a laptopomat..amúgy szórakoztató játék! (de tényleg) Amellett,hogy mennyire idegesítő sokszor..kkuuuurva addiktív a nyomorult. Múltkor az eddig unlockolt főboss utolsó hpját lőttem le..éppen robban szét,amikor egy eltévedt lövés egy másik ellenféltől eltalált és meghaltam. Na ott mindenkit elküldtem a krva életbe,aki a hatótávolságomon belül volt. :Đ

De mondom, most már tök jó vagyok benne..simán végigszántom a pályákat..vagyis..végigszántottam addig,amíg ez a rohadék játék nem emelt a nehézségi szinten. -_- Most úgy érezem magam,mintha ugyanott lennék,mint 20 játékórával ezelőtt..kedves kis játék ez. -_-

Ha lesz vmi steam sale tuti megveszem a rebirth-öt..és mérgezem tovább magamat.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Az elõzõ topicban ragadt kommentemhez annyit hogy a 2013as enemy unknowra gondoltam igen, és nem a UFO1 õsrégi "enemy unknowra" vagy enfrocer nevû csodára de nem is a búráááóú-ra.

Tehát a 2013ra irányult a kérdésem csak nem voltam totál józan mikor kérdeztem :D illetve ahhoz van egy kieg. is (DLC?) az enemy within... az is jó?

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Az elõzõ topicban ragadt kommentemhez annyit hogy a 2013as enemy unknowra gondoltam igen, és nem a UFO1 õsrégi "enemy unknowra" vagy enfrocer nevû csodára de nem is a búráááóú-ra.

Tehát a 2013ra irányult a kérdésem csak nem voltam totál józan mikor kérdeztem :D illetve ahhoz van egy kieg. is (DLC?) az enemy within... az is jó?

Szerintem irgalmatlanul jó! Az EW elég szépen kiegészíti az alapjátékot, eddig csak 170+ órát vett el az életembõl...:D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az elõzõ topicban ragadt kommentemhez annyit hogy a 2013as enemy unknowra gondoltam igen, és nem a UFO1 õsrégi "enemy unknowra" vagy enfrocer nevû csodára de nem is a búráááóú-ra.

Tehát a 2013ra irányult a kérdésem csak nem voltam totál józan mikor kérdeztem :D illetve ahhoz van egy kieg. is (DLC?) az enemy within... az is jó?

Még nem próbáltam a Within-t, de mivel megvettem utánaolvasva kiderült róla egy s más. Gyökeresen felforgatja az alapjátékot (az idegenek mellé bekerül valamiféle ügynökség még ellenségnek, meg totál felborul a harcrendszer a robot augmentációk miatt... ha játszottál Dawn of War 2-õt, úgy képzeld el mint ha csak Terminator Armor-os embereid lennének a normál fedezékrendszer helyett).

Nekem tetszik, de inkább amolyan második végigjátszásra javallott szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Még nem próbáltam a Within-t, de mivel megvettem utánaolvasva kiderült róla egy s más. Gyökeresen felforgatja az alapjátékot (az idegenek mellé bekerül valamiféle ügynökség még ellenségnek, meg totál felborul a harcrendszer a robot augmentációk miatt... ha játszottál Dawn of War 2-õt, úgy képzeld el mint ha csak Terminator Armor-os embereid lennének a normál fedezékrendszer helyett).

Nekem tetszik, de inkább amolyan második végigjátszásra javallott szerintem.

Classic+Iroman :rolleyes: . Mondjuk az utóbbi kombóhoz is kell egy végigjátszásnyi rutin.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ha lesz vmi steam sale tuti megveszem a rebirth-öt..és mérgezem tovább magamat.

Jön a Rebirth-hez is új DLC nemsokára ami az alap+kieg+rebirth cuccait majdnem megduplázza. Elvileg hozzáad 100+ új tárgyat, új karakter, képesség, bossok, transzformációk, ellenfelek, játszható karakter, anyámkínja...

A fejlesztõ szerint 200 óra plusz játékidõt ad majd :D

Durva...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jön a Rebirth-hez is új DLC nemsokára ami az alap+kieg+rebirth cuccait majdnem megduplázza. Elvileg hozzáad 100+ új tárgyat, új karakter, képesség, bossok, transzformációk, ellenfelek, játszható karakter, anyámkínja...

A fejlesztõ szerint 200 óra plusz játékidõt ad majd :D

Durva...

Jézusom...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jön a Rebirth-hez is új DLC nemsokára ami az alap+kieg+rebirth cuccait majdnem megduplázza. Elvileg hozzáad 100+ új tárgyat, új karakter, képesség, bossok, transzformációk, ellenfelek, játszható karakter, anyámkínja...

A fejlesztõ szerint 200 óra plusz játékidõt ad majd :D

Durva...

Azért... basszus már. -_-

Vitán nem is tudom, hány százezer óra óta vagyok 41%-on, és Európában még mindig nem frissítettek 1.03-ra, ami az egyik bugos trophyt helyretolja.

Sose maxolom ki.

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Tomb Raider 2013

Az újgépnek köszönhetõen végre megnézhettem teljes pompában a játékot. Egész jól kidolgozták Lara mellét, fenekét, haját. Öröm nézni ahogy ide oda mozog. A játék maga nemrossz, de régen meguntam a felénél, most nem tudom meddig bírom. A multi viszont kész katasztrófa, ilyen szarul megírt netkódot nem tudom mikor láttam utóljára. Továbbá poén az is hogy kb a handhun a legjobb fegvyer az egész játékban (multiban ofc)

Titanfall

Kipróbáltam a 48 órás próbaverziót, de csak kb 45 meccset tudtam letolni. Mire hazaértem a melóból addigra le is járt a pass :'(

Pedig kellemes kikapcsolódás volt. A Bf3 után igazi felüdülés ez a agyatlan lövölde dolog.

Dragon Age Inqusiton

Közel egy óráig szerkesztettem tökéletes karakteremet mire rájöttem hogy a DAO fõ karakterére, Duncan-re hajaz, így stÍlusosan Twouncan-nek neveztem el hõsöm. AMit eddig láttam az megfogott. Ráadásul az egész 60 FPS-ben pompázik mégjobban megdobja az élményt. A harcrendszer kicsit buttonsmash lett, de örülök hogy a karakteremnek van hangja.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Dragon Age Inqusiton

Közel egy óráig szerkesztettem tökéletes karakteremet mire rájöttem hogy a DAO fő karakterére, Duncan-re hajaz, így stÍlusosan Twouncan-nek neveztem el hősöm. AMit eddig láttam az megfogott. Ráadásul az egész 60 FPS-ben pompázik mégjobban megdobja az élményt. A harcrendszer kicsit buttonsmash lett, de örülök hogy a karakteremnek van hangja.

csak az átvezetők 30ra vannak limitálva :D :D még jó, hogy van hozzá egy rém egyszerű megoldás

Egyébként témához szólva.. Sok játékkal játszom és ez általában nem jól sül el. :D

Heroes 3 HD - Kampány, hotseat haverokkal, scenario, mindent. Imádom, még mindig az egyik kedvenc videójátékom a Diablo 2 után. Nem csoda, h mindkettőt elő szoktam venni fél-1 évente. :wub

Diablo 3 - Most, h megvettem a kieget muszáj haverokkal tolni, a Crusader marhára tetszik, rá vártam az alapjáték megjelenése óta :D a játék egyébként nagyon sokat változott, remélem később is jó lesz

Guild Wars 2 - Szeretek fejlődni benne, szeretem a világot, a fajokat, az art stylet + nincs kedvem semmiféle hardcore agyatlan MMOval játszani, nyugisan játszadozni pedig tökéletes.

Counter Strike 1.6 - koliban szobatárssal, legjobb :D

éés próbálok hozzászokni a Might and Magic RPG-khez... az X -et játszottam tavaly, nagyon tetszett, bár nem játszottam végig, de a régiek világát 1000x jobban szeretem, de a játékok nagyon nem kezdőbarátok :D (most éppen a 7. részt próbálom) kb semmiről se tudom, h micsoda, úgyhogy nagyban túrom az oldalakat és videókat, h valami alap tudást összeszedjek a játékhoz és elkezdhessem komolyabban. Meglátjuk összejön-e. (aki játszott velük - úgy tudom vannak páran, bár lehet a rpg topicban kéne kérdezősködnöm - azok nyugodtan mondhatnak valamit :D )

Link to comment
Share on other sites

Razon

Max Payne

Huh, látni hogy ez még az oldschool fajtából van, nem szarozik a nehézséggel már az elején sem :D Kellet pár fix hogy win 8.1en menjen minden rendesen + widescreen, de könnyen megoldható.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Max Payne

Huh, látni hogy ez még az oldschool fajtából van, nem szarozik a nehézséggel már az elején sem :D Kellet pár fix hogy win 8.1en menjen minden rendesen + widescreen, de könnyen megoldható.

Elõször játszod?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

éés próbálok hozzászokni a Might and Magic RPG-khez... az X -et játszottam tavaly, nagyon tetszett, bár nem játszottam végig, de a régiek világát 1000x jobban szeretem, de a játékok nagyon nem kezdõbarátok :D (most éppen a 7. részt próbálom) kb semmirõl se tudom, h micsoda, úgyhogy nagyban túrom az oldalakat és videókat, h valami alap tudást összeszedjek a játékhoz és elkezdhessem komolyabban. Meglátjuk összejön-e. (aki játszott velük - úgy tudom vannak páran, bár lehet a rpg topicban kéne kérdezõsködnöm - azok nyugodtan mondhatnak valamit :D )

Helyes. Kérdezz bármit. Ha kell, írok egy oldalnyi beginner's guide-ot.

Meg kezdd a 6-tal, azt nem tudod annyira elcseszni.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Elõször játszod?

Nagyon régen játszottam vele keveset, kb. semmire se emlékezek, de majd most megmutatom nekik. Max arca a legjobb

Link to comment
Share on other sites

UC

Watch Dogs már egy ideje. Miután sikerült elérni, hogy ne fagyjon ki állandóan, amit amúgy az okozott, hogy felzabálta az összes memóriát. Iyenkor a Windows riasztott, elküldtem anyjába (nem léptem ki a játékból, ahogy javasolta), majd 5-15 perc múva szétfagyta magát az egész... Gratulálok.

Sikerült szépre varázsolni és még jól is fut, tetszik a grafika, jópofa a hekkelés, de úgy érzem unalmassá fog válni. A vezetés szerintem szokható, sőt vannak kifejezetten jó momentumai - bár lehet, hogy a megjelenés óta, amikor nagyon sokan szidták javult a dolog.

A lényeg, hogy egyelőre tetszik, szórakoztató, és ez a legfontosabb. Viszont a sztori eddig rém unalmas és lapos, Aidan kifejezetten idegesítő, és az a bizonyos morális alapszitu is teljesen fals - más szóval amiket előre olvastam róla, az sajnos igaz.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

éés próbálok hozzászokni a Might and Magic RPG-khez... az X -et játszottam tavaly, nagyon tetszett, bár nem játszottam végig, de a régiek világát 1000x jobban szeretem, de a játékok nagyon nem kezdõbarátok :D (most éppen a 7. részt próbálom) kb semmirõl se tudom, h micsoda, úgyhogy nagyban túrom az oldalakat és videókat, h valami alap tudást összeszedjek a játékhoz és elkezdhessem komolyabban. Meglátjuk összejön-e. (aki játszott velük - úgy tudom vannak páran, bár lehet a rpg topicban kéne kérdezõsködnöm - azok nyugodtan mondhatnak valamit :D )

Tender-hez csatlakoznék. A 6. résszel kezdd, az a legtutibb, utánna meg a 7.

Van amúgy hozzá full WSAD + freelook patch, ami azért nagyban felgyorsítja a dolgokat és koncentrálhatsz a szöszmötölõs irányítás helyett magára a játékra B)

Amúgy Klasszikus RPG topik, ha van valami konkrétum. Mi majd ugrunk hogy megcsillogtathassuk hatalmas retrótudásunkat :lol:

Helyes. Kérdezz bármit. Ha kell, írok egy oldalnyi beginner's guide-ot.

Meg kezdd a 6-tal, azt nem tudod annyira elcseszni.

Attól függ a lézerpuska skillre raksz-e elég pontot -_-

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Watch Dogs már egy ideje. Miután sikerült elérni, hogy ne fagyjon ki állandóan, amit amúgy az okozott, hogy felzabálta az összes memóriát. Iyenkor a Windows riasztott, elküldtem anyjába (nem léptem ki a játékból, ahogy javasolta), majd 5-15 perc múva szétfagyta magát az egész... Gratulálok.

Sikerült szépre varázsolni és még jól is fut, tetszik a grafika, jópofa a hekkelés, de úgy érzem unalmassá fog válni. A vezetés szerintem szokható, sõt vannak kifejezetten jó momentumai - bár lehet, hogy a megjelenés óta, amikor nagyon sokan szidták javult a dolog.

A lényeg, hogy egyelõre tetszik, szórakoztató, és ez a legfontosabb. Viszont a sztori eddig rém unalmas és lapos, Aidan kifejezetten idegesítõ, és az a bizonyos morális alapszitu is teljesen fals - más szóval amiket elõre olvastam róla, az sajnos igaz.

a legfontosabbat nem írtad le.... HOGYAN sikerült megoldani a kifagyást? :lol:

amúgy én már megjelenéskor végignyomtam, és elárulom neked, hogy unalmas lesz és a morális alapszitu is egy fos. :D

de azt ígérik a WD2 már jó lesz :) hát majd meglátjuk...

Link to comment
Share on other sites

UC

a legfontosabbat nem írtad le.... HOGYAN sikerült megoldani a kifagyást? :lol:

amúgy én már megjelenéskor végignyomtam, és elárulom neked, hogy unalmas lesz és a morális alapszitu is egy fos. :D

de azt ígérik a WD2 már jó lesz :) hát majd meglátjuk...

Jaj, jogos... Az SSD és a 8 GB RAM miatt ki volt kapcsolva a lapozófájl, WD miatt viszont visszakapcsoltam, kapott a D vinyó, amin a játékok futnak 8 GB-ot. Azóta nincs gond.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Max Payne

Huh, látni hogy ez még az oldschool fajtából van, nem szarozik a nehézséggel már az elején sem :D Kellet pár fix hogy win 8.1en menjen minden rendesen + widescreen, de könnyen megoldható.

Extra önkínzáshoz ajánlom hozzá a Kung-fu modot+végigvinni közelharccal és/vagy kétkezes botot suhogtatva...anno viccesen csökkentette az ép hajszálaim számát (inkább az, minthogy kárt tegyek a perifériákban :D ) de végigvittem vele :D talán csak a mesterlövész puskát kellett párszor elõvenni, mindenki mást széjjelkaratéjoztam :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Attól függ a lézerpuska skillre raksz-e elég pontot -_-

Lehet, hogy nekünk benne van ez a genetikánkban, de azért ez elég komoly spoiler, hallod -_-

MM6-ban amúgy grindolhatsz orrvérzésig, viszont 7-ben ha béna csapatot indítasz, akkor grindolhatsz 3x annyit, ha nem tud mondjuk expertre se vinni egy skillt. És akkor még csak nem is éri el a skillszintlépéssel kapott bónuszokat.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Extra önkínzáshoz ajánlom hozzá a Kung-fu modot+végigvinni közelharccal és/vagy kétkezes botot suhogtatva...anno viccesen csökkentette az ép hajszálaim számát (inkább az, minthogy kárt tegyek a perifériákban :D ) de végigvittem vele :D talán csak a mesterlövész puskát kellett párszor elővenni, mindenki mást széjjelkaratéjoztam :D

Fú nekem a Max Payne első része volt a mai gamerek Skyrimja. Szana szét moddoltam, alap játék volt 800 mega, modokkal meg minimum 10 giga :biglol:ögüü

Slow-mo HC story mód vicces volt, egy lövés és vége, de viszont nagyon könnyű volt mert lassított volt az egész.

Aztán a jó öreg mátrixos modok, a küzdő terem, aztán a film egyik legnagyobb jelenete a sok katona ellen a csarnokban.

Ninja, aréna, kiegészítő modok, stbstb.. még mindig megvan egy dvd-n a sok mod valahol :D

Nagyon régen játszottam vele keveset, kb. semmire se emlékezek, de majd most megmutatom nekik. Max arca a legjobb

Ha akkoriban létezett volna ez az indie-féle fejlesztés, akkor a Max Payne is egy indie cím lett volna. Annyira kevés volt a költségvetésük, hogy a karakterek arcát a fejlesztők rokonai és maguk a fejlesztők oldották meg, így lett Payne arca a sztori írója, Sam Lake :D A rosszfiúk meg többnyire a fejlesztők, Jack Lupino is például :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...