Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Forest


-Arch-

Félsz egyedül az erdõben?  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

-Arch-

Sziasztok Gamerek!

Bátorkodtam nyitni egy témát ennek a játéknak, mivel még nem volt. Egy pár órát már beleöltem ebbe a csodába és néha azért elkapott a sikítófrász több okból kifolyólag. A hangulat elsõ osztályú, egy 6 éves PC-n (brühühü) is szépen elfut, a történet nem nagy eresztés, a játékmenete viszont remek szórakozást nyújthat.

eQHoeDxS95Y

A trailer büntet, de sajnos számomra nem hozta azt minõséget amit vártam és itt nem a grafikára gondolok. Még van rajta mit fejleszteni, de hiszek abban, hogy ez egy nagyon szórakoztató játékká válik az idõ múlásával (mint például a Chivalry), fõleg akkor ha beleteszik a kooperatív módot és a sok beígért újítást.

http://theforest.gamepedia.com/The_Forest_Wiki

http://www.gamestar.hu/the-forest-megjelen...zep-horror.html

Csak akkor javasolnám megvételre a játékot ha nem zavarnak a durvább bugok és a kuva gyors ellenségek és a hirtelen halál :lol:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

baromira érdekel a játék, de ilyen korai stádiumban még nem mertem pénzt adni érte :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Detto, ahogyan a Carmageddon esetében, majd ha kijön a coop/multi, akkor valószínûbbnek tartom a vételt majd

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

A coop mindenképpen dobna rajta :) szerintem eltöltenénk vele egy "kis" idõt :D mennyit röhögnénk xDD 1 ember vadászik, másik épít, harmadik védi a területet :D Kasz cipelné a fát :lol: :lol: bár most nem vágom hány fõs coop-ot terveznek. Az íjat is várom...komoly hiányérzetem van :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Bear Grylls nevét adhatta volna a játékhoz :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

én is erõs potenciált érzek ebben, fõleg coop részében; de még tényleg félkész ez, nagyon látszik rajta :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Most volt valami update, de még nem csekkoltam le :D remélem megszüntette azt a bugot ami a hirtelen halálért volt felelős xDDD :lol: vagy nem enged menteni akkor amikor az enemy közel van...nincs is annál jobb amikor felébredsz és nyomban szétcsapnak xD

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Elég sok javítást tartalmaz a legutóbbi update

http://survivetheforest.com/ - Katt. ögüü

Lett íj és nyílvesszõ :D persze majd ezt is magunknak kell craftolni :)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Amúgy mi a célja a játéknak? csak éld túl, ameddig bírod?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Amúgy mi a célja a játéknak? csak éld túl, ameddig bírod?

Az elején a kannibálok elrabolják a gyereked, õt kell megmentened.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Az elején a kannibálok elrabolják a gyereked, õt kell megmentened.

És vannak ilyen útmutatások, vagy csak majd te ahogy felfedezed a játékteret, egyszercsak rábukkanhatsz valahol? Érdekel a játék, csak nem tudom érdemes-e belefogni, ha egy idõ után mondjuk repetitív, értelmetlen lesz.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Az új update király volt, full fekete képernyõ :troll: xD

Meg kell mentened a gyerekedet, tudsz menteni is, gondolom (nem olvastam utána) végig kell járnod az összes barlangot, a repülõn található összes utast (akik nem jártak jól), melyet a barlangokban találsz számolja a program, ha az összes megvan, utána történhet valami...

"To start with, Endnight Creative Director Ben Falcone says that The Forest will have a story and a proper ending, but that both of these will be completely optional. Falcone assumes that some players will choose to pursue them while others will focus on survival alone. The story is there, he says, with clues that can explain the nature of the enemy mutants on the island, for example, but it’s up to you to find them and put the pieces together."

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

vannak updatek rendesen...

pl.: némelyik kannibál megeszi a halott barátját is :lol: :lol: xD

az íj kb semmire nem jó eddig...2-3 lövés lenne reális, de ááh..hagyjuk.

Elkezdtem építeni egy erõdöt, majd teszek be képet :troll: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Arch-

Képes voltam eltévedni az erdõben o_O 1 órát kavarogtam és bujkáltam mire sikerült visszatalálnom a bázisomra :D feelinges volt :)

Senki sem tolja innen? :D xD

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

én még mindig várok vele egy kicsit :D de tényleg egyre jobbnak tûnik az ápdétekkel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tomina

Elkezdtem vele én is játszani, bár a laptopon minden kikapcsolva/minimumra állítva, alacsony felbontással fut csak normálisan, de még így is simán megéri tolni. ^_^

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én is tesztelgetem...komolyabb bázist nem is építek, mert minden nagyobb update után új gamet kell kezdeni, ha a friss verzióval akarsz játszani és még a black screen bug is elõfordul nálam :ninja: :(

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Jól láttam, hogy képesek tõlem tüzet szerezni a szigetlakók, vagy valamit nagyon elnéztem?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Arch-

huu Tomina... nem vágom o_O

NRG: Lett kooperatív mód :troll: majd beszerzed? ögüü

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
VassGabor

Meglepődtem mikor bejelentették a 2-dik részét, nem tudom minek egy ilyen stílusú játéknak.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ezt hogy érted? Minek bármilyen stílusú játéknak egy második rész?

Link to comment
Share on other sites

XCube
56 minutes ago, VassGabor said:

Meglepődtem mikor bejelentették a 2-dik részét, nem tudom minek egy ilyen stílusú játéknak.

Mondjuk amikor új alapokra helyezik a játékot.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Csak ugyanaz lesz a lényeg mint a h1z1-be vagy a dayzba.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Meséld már el nekem, nagyon kérlek, hogy mi a lényegbeli különbség mondjuk a Quake, a Quake II, a Quake III, a Quake IV között, vagy a Halo különböző részei között, vagy mondjuk a Tropico 1-től 6-ig között? De mondok még jobbat: a minden évben kiadott FIFA n között, ahol az n egy pozitív egész szám 1973 és a  végtelen között?!

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, VassGabor said:

Csak ugyanaz lesz a lényeg mint a h1z1-be vagy a dayzba.

Ennyi erővel elég lenne minden stílusban egyetlen játék és kész. Egy FPS, egy TPS, egy platformer, egy RTS, stb... . Tök változatos lenne. Háborús filmből is elég lenne egy, meg romantikusból is. A sok haszontalan legalább nem a PC meg a TV előtt ülne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...