Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Aréna


Razon

Recommended Posts

Razon

Nem értem minek a gázmaszk.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem értem minek a gázmaszk.

Tetszik neki, kit érdekel?

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Bocsánat.

Nem piszkálódásból, csak mivel senki nem egy futam alatt csapat a rekordról screenshotot feltételezem akár tucatszor is végig kell hallgatni az adott számot. Legyen már akkor egy kicsit mainstream/easy listnening/popular zene, ami semmi extrém végletet nem képvisel. Szvsz

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Több színû módban régebben a Get Low és a Born Too Slow számoktól agyPuding!t kaptam, azok jó pörgõsek, fõleg az utóbbi :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem piszkálódásból, csak mivel senki nem egy futam alatt csapat a rekordról screenshotot feltételezem akár tucatszor is végig kell hallgatni az adott számot. Legyen már akkor egy kicsit mainstream/easy listnening/popular zene, ami semmi extrém végletet nem képvisel. Szvsz

gHCmr3ZXGKA

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ez még mindig ezerszer jobb mint az amit jelan linkelt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Flatout ki van válogatva, Audiosurfhoz jöhetnek ötletek. Ninja Monoban fogunk játszani, szóva legyen valami nagyon pörgős de viszonylag hallgatható zene, max 5 perces.

Példa: Pendulum - Blood sugar, szinte végig piros zónában van, figyelni kell

19:00-20:00kor indulunk ha minden jól megy

Link to comment
Share on other sites

Jelan

ez még mindig ezerszer jobb mint az amit jelan linkelt. :unsure:

zf0-hf_kUjM

Bocsánat hogy olyat linkeltem amit nem szeretsz, nem fog mégegyszer elõfordulni.

Mennyibe fogadunk, hogy klip nélkül semmi baja nem lett volna senkinek? ögüü

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Bocsánat hogy olyat linkeltem amit nem szeretsz, nem fog mégegyszer elõfordulni.

Mennyibe fogadunk, hogy klip nélkül semmi baja nem lett volna senkinek? ögüü

úgysem tetszett volna jobban. :D de én csak véleményt mondtam,nem mondtam hogy ne linkelgess szart. :unsure: ögüü

Link to comment
Share on other sites

Razon

Audiosurf

Elsõ körben Ninja Mono lesz, Ironmode opcionális (lehetõség több pontra viszont könyebb elcseszni)

Dal: Fatboy Slim - Push The Tempo

Innen szedjétek le, modifikált verzió lassú intró nélkül.

Egy Ilyen képet kérek majd idézetben mint eddig vagy manuálisan egyenesen a táblázatba ITT

Flatout 2

Elsõ körben High Jump, itt a legjobb elért magasság számít, Ilyen képet idézetbe vagy a táblázatba

Határidõ: szombat 8.2 20:00

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Audiosurf

Elsõ körben Ninja Mono lesz, Ironmode opcionális (lehetõség több pontra viszont könyebb elcseszni)

Dal: Fatboy Slim - Push The Tempo

Innen szedjétek le, modifikált verzió lassú intró nélkül.

Egy Ilyen képet kérek majd idézetben mint eddig vagy manuálisan egyenesen a táblázatba ITT

Ez mókás lesz, tekintve h most elõször toltam Ninja Monoval komolyabban :D Mindenesetre a 4 kipróbált szám (a fentebbi + 3 Pendulum nóta) egész jól mentek, már csak a szürke elemeket kéne teljesen kikerülni :D

Flatout 2

Elsõ körben High Jump, itt a legjobb elért magasság számít, Ilyen képet idézetbe vagy a táblázatba

Határidõ: szombat 8.2 20:00

Hogy az ördögbe lehet ebben 100 méter felettit ugrani??akármit csinálok, akármilyen szögben lövöm ki az ipsét és akár nyomom az 1x-i boostot, 98m eddig a legjobbam és nem jövök rá a trükkre az istennek sem....

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ez mókás lesz, tekintve h most elõször toltam Ninja Monoval komolyabban :D Mindenesetre a 4 kipróbált szám (a fentebbi + 3 Pendulum nóta) egész jól mentek, már csak a szürke elemeket kéne teljesen kikerülni :D

Hogy az ördögbe lehet ebben 100 méter felettit ugrani??akármit csinálok, akármilyen szögben lövöm ki az ipsét és akár nyomom az 1x-i boostot, 98m eddig a legjobbam és nem jövök rá a trükkre az istennek sem....

Én attól félek hogy túl egyszerû lesz és majd mindenki 100%oli a dalokat. Meglátjuk, lehet váltunk valami nehezebb surferre :D

A 134 méter nekem 52° szögben volt, másra nem emlékszem :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Életem elsõ Audiosurf játékában nyomtam 16k-t Ninja Mono-ban a nótára. Beteg - mondjuk azt se tudom mi történik. Ilyen egér jobb/bal klikk dolgok mit csinálnak? Meg nem igazán vágom az egyes oszlopok feltöltõdését :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Életem elsõ Audiosurf játékában nyomtam 16k-t Ninja Mono-ban a nótára. Beteg - mondjuk azt se tudom mi történik. Ilyen egér jobb/bal klikk dolgok mit csinálnak? Meg nem igazán vágom az egyes oszlopok feltöltõdését :D

Jobb kattal ugrassz a ballal, pedig mindhárom mezõrõl szedsz fel. Az oszlopok meg annyi, hogy 3 egymás mellé kerül eltûnik és pontot ad a végén meg vannak bónuszok pl: nem veszel fel egy szürkét sem.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A 134 méter nekem 52° szögben volt, másra nem emlékszem :D

kicsit összetettebb ez, mert az sem mindegy hol áll az autó mikor kilövöd.

Én a stoneskippinget és a pokert szoktam nagyon nyomni. De olykor a tûzkarikákon is átmegyünk :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Jobb kattal ugrassz a ballal, pedig mindhárom mezõrõl szedsz fel. Az oszlopok meg annyi, hogy 3 egymás mellé kerül eltûnik és pontot ad a végén meg vannak bónuszok pl: nem veszel fel egy szürkét sem.

Ninja Mono jobb kattal szétveri a szürke kockákat ha netán felvettél párat.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Megvolt életem elsõ Ironmode-futama is 85292-vel :D Ha azt nézzük h ritka g*ci mód (még a spec képességeket se lehet benne használni, csak a reflexeidre hagyatkozhatsz és ha bekapsz néhány szürkét akkor csak imádkozhatsz h eltörjenek idõvel :D ) ez egész jó és én is tökre örültem neki... aztán Ironmode nélkül lett 123108 (rámentem a "pálya végén minden sor maradjon üresen" bónuszra és az megdobta picit :D )...alakulok-alakulok, már csak azt a 10 szürkét kellene kikerülni, amiket menet közben benyeltem és jó is lennék :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ninja Mono jobb kattal szétveri a szürke kockákat ha netán felvettél párat.

Erre én kb 3. menet után jöttem rá xD

Elõtte 50K körül volt a pontom, jobb klikk használatával meg majdnem 100k :D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Én örülnék, ha összejönne 10k pont :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Lol 80-100k-ról beszéltek, nekem meg 27k eddig a rekordom xD Az hogyan? olyan 15-20 szürkét kaphattam be max és egyszer sem töltöttem túl :huh:

Az ugye korrekt, hogy elindítom, play, aztán bal alsó sarokban ninja mono és onnan csak dalt kiválaszt. Vagy ennyire béna vagyok ebben a játékban :lol: ?

Amúgy egér, vagy bill a jobb, eddig előbbivel próbálkoztam.

És ilyen bónusz, meg statisztikát hol találok?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Egér mindenképp jobb szerintem, legalábbis én ahhoz szoktam hozzá

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Eleinte billentyûvel játszottam de rövid idõ alatt átszoktam az egérre...sokkal kényelmesebb bár nem 1 bites az irányítás (megnyomom=átmegy a köv. sávba) így jobban kell figyelni arra, h ne ragadj a két sáv között pár milliszekundumra :D

Statisztikát minden futam végén tekinthetsz meg... ott írja ki, mennyi pontot szereztél és milyen extra követelményeket teljesítettél... sajna úgy tûnik, a játék központi szervere le van halva, így nem lehet se regisztrálni, se globális, vagy magyar viszonylatban összehasonlító pontszámokat megtekinteni (nem tudom, miért vagy h mióta de sajnálatos... a régi warez-korabeli fiókomat simán elfogadta és volt 1-2 szám, amiben bajnok voltam :) )

Link to comment
Share on other sites

Razon

105k körül sikerült audiosurf, de csak kétszer próbáltam. Flatoutban meg simán 160 magasba is ugrok. 170 még nem volt meg.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

FlatOut jelenleg 147,88... nem találom az ideális távot hozzá, de még lehet próbálkozom...

Audiosurf jelenleg 172199 két bekapott szürke téglával és bekapcsolt Ironmode mellett, amiket figyelemelterelés miatt kaptam úgyh itt még ki lehet küszöbölni a dolgot :D Ja és a szerverük végre ismét aktív úgyh ezt már el is mentette online listába :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hogyan 170K mikor a zene beolvasása után 127k körülit ír ki mint maximális pontszám? :unsure: Vagy az nem a max, nem vágom :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...