Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Magyar Foci - 2. felvonás!


-StiF-

Recommended Posts

Tomina

El se tudom képzelni, hogy a háttérben hogyan képes "inspirálni" a játékosokat :unsure:

Ha nem játszanak jól, addig nem mehetnek haza, amíg Lipták meg nem fordul.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Bödével egyébként mi bajod van?

Akit én szeretnék mindenképp látni, az Stieber, Bundesliga 2. legjobb játékosa idén. Koman úgyis nagyon gyenge volt az utóbbi idõben, simán jobb lenne nála.

Az akarását díjazon de annyira lassú, hogy az már nekem ciki. Valahogy a válogatott körülményességét szimbolizálja a szemembe, na meg Sanyi baromságát, amikor egy Szalaival szemben favorizálta az észtek ellen..

Komant meg utoljára az utánpótlás csapatban láttam jól zsugát osztani, a felnõtteknél kb többet passzol vissza, mint elõre. Olyan, mint a Löw alatt játszó Podolski magyarizált megfelelõje. :troll

Link to comment
Share on other sites

getro2

Díjazom a csapat, hát nem is tudom, lelkiismeretességét? Küzdeni akarását? De jó lenne, ha ezt a pályán is hasznosítanák, és nem csak a riporterek elõtt tûnnének magabiztosnak. Nem örülök hogy le kell írnom, de remélem holnap a hollandok azért helyreteszik fejben a csapatot. Reálisan nézve fényévekre vagyunk attól, hogy kijussunk bármilyen nagyobb tornára, ha ennyire nem tudnak semmit kezdeni ezzel az amúgy annyira nem rossz gárdával.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Remélem lesz egy pörgõs mashup összevágva a fogadkozásokból és a kapott gólokból.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Akit én szeretnék mindenképp látni, az Stieber, Bundesliga 2. legjobb játékosa idén.

Édesapja az edzõnk ^_^ Szerinte is jól megy most neki, megérdemelne egy esélyt :)

Remélem lesz egy pörgõs mashup összevágva a fogadkozásokból és a kapott gólokból.

Án úgy vagyok, hogy leülök megnézni és ha kapunk egy hatost, akkor cinikusan nevetek majd végig, gonosz módon.

Ha meg valami isteni csoda folytán, vagy a Van Persie zsebébe milliók miatt nyernénk... akkor meg örülök majd egy sort, hogy a pótselejtezõn majd megint lesz egy összesített 1-12. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Felkattintok nso-ra: "Hollandia–Magyarország: minden hír és cikk a sorsdöntõ selejtezõrõl!"

[GSF] Picture

Édesapja az edzõnk ^_^ Szerinte is jól megy most neki, megérdemelne egy esélyt :)

Án úgy vagyok, hogy leülök megnézni és ha kapunk egy hatost, akkor cinikusan nevetek majd végig, gonosz módon.

Ha meg valami isteni csoda folytán, vagy a Van Persie zsebébe milliók miatt nyernénk... akkor meg örülök majd egy sort, hogy a pótselejtezõn majd megint lesz egy összesített 1-12. :biglol:

Nincs olyan tényezõ az ismert és ismeretélen univerzumban, ami miatt egyáltalán említhetnénk ezt a szót a mai meccsel kapcsolatban.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Kiki gólt fog vágni.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Felkattintok nso-ra: "Hollandia–Magyarország: minden hír és cikk a sorsdöntõ selejtezõrõl!"

Miért, ez tulajdonképpen sorsdöntõ tényleg... :unsure: :troll:

Link to comment
Share on other sites

getro2

Ez biza krva nagy mák volt. -_-

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Sírva röhögök az elsõ gól óta az NSO közvetítéséhez írt hozzászólásokon. :s51: :s44:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ha nem mentett volna meg minket a Megalázottak Védõszentje, akkor nem néggyel, hanem héttel mehettünk volna pihire. -_- Nem is nagyon értem a dolgot. Tologatjuk a sorokat, elõl meg Németh és Böde egymás seggét vakarásszák. Minek küldte fel mindkettõt Sanyi? Hogy akart labdát szerezni, amikor létszámfölényt nem nagyon tudunk kialakítani? Mi a fhaszomat csinál a védelem Korcsmárral az élen? Pótos Ifák hamarabb csatarendbe rendezõdnek, mint a fiaink...

Link to comment
Share on other sites

Real013

Megyei kettõben ha ilyen hibákat vét a csapat, ennyire lassú és ennyire rosszul helyezkedik mindenki, akkor....

Ja bocs, ennél gyorsabban szoktunk játszani, nem hibázunk ennyit (pl. ki tudja rúgni a középhátvédünk a szántóföldre a labdát) és tudjuk, hova kell futni, hogy jöhessen egy indítás. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Joey

Megyei kettõben ha ilyen hibákat vét a csapat, ennyire lassú és ennyire rosszul helyezkedik mindenki, akkor....

Ja bocs, ennél gyorsabban szoktunk játszani, nem hibázunk ennyit (pl. ki tudja rúgni a középhátvédünk a szántóföldre a labdát) és tudjuk, hova kell futni, hogy jöhessen egy indítás. ^_^

Ide nekem a válogatott mezt! Ilyen szarul én is tudok védekezni! :B

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ide nekem a válogatott mezt! Ilyen szarul én is tudok védekezni! :B

Meg lelkesebbek lennénk. Én pl. biztos megpróbálnám lefutni Robbent. Megyei 2-ben úgyis lefutok mindenkit :D xDD

Link to comment
Share on other sites

Joey

Meg lelkesebbek lennénk. Én pl. biztos megpróbálnám lefutni Robbent. Megyei 2-ben úgyis lefutok mindenkit :D xDD

Én lerúgnám, amikor önzõzni kezd. :D De amúgy tényleg. Azt látom, hogy tologatjuk a vonalakat, ahelyett, hogy letámadnánk õket a pitsába. Állva kell meghalni, ha már úgysincs esély. Ennél több gólt szerintem akkor se kapnánk, mert ugyanúgy ki vagyunk nyílva, mintha rohamoznánk. :troll:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hát azért ez nem semmi! :) jó ez a válogatott. Remek öngól, 2 perc alatt 2 szabadrúgás gól. Fájdalmas volt nézni.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Volt Halis gólszerzõ! Grat Devecseri, védhetetlen fejes volt :)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Remélem lesz egy pörgõs mashup összevágva a fogadkozásokból és a kapott gólokból.

Egy három évadnyi sagát is össze lehet majd ebbõl vágni.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Annyira kár, hogy nem érték el a hollandok a 10 gólt. :D :lol: A végén már szurkoltam nekik, hogy akkor legyen már meg az a 10 gól... Vanczákék besegíthettek volna még az Oranjénak 2 öngóllal, hogy legalább kerek legyen az eredmény. :rolleyes:

Komolyan mondom, én betiltanám a futballt itthon. Amelyik magyar ember arra vetemedik, hogy játszani akarja, azt börtönbe záratnám.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Komolyan mondom, én betiltanám a futballt itthon. Amelyik magyar ember arra vetemedik, hogy játszani akarja, azt börtönbe záratnám.

:unsure:

Ha még egy gólt lõttek volna, az lett volna a legnagyobb vereségünk...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

VB elõdöntõk és döntõk kivételével nem nagyon szoktam focit nézni, de mikor láttam, hogy holland-magyar meccs lesz, na mondom ezt megnézem, vígjátéknak jó lesz. :troll: Kicsit csalódtam, azt hittem legalább kerekre kihozzák és lesz egy 10-1, de csak 8-t sikerült behalászni a hollandoknak. Semmirekellõ, lusta bagázs! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Komolyan mondom, én betiltanám a futballt itthon. Amelyik magyar ember arra vetemedik, hogy játszani akarja, azt börtönbe záratnám.

Szóval igazoljak el Ausztriába, ha focizni akarok? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

:unsure:

Úgy értettem, hogy lehet, hogy jobb lenne, ha Magyarország elfelejtené, hogy valaha is létezett futball nevû sportág. Valószínû, hogy megspórolnánk, hogy egész Európa rajtunk nevessen. Ki lehet kapni Hollandiától, na de 8-1-re!?

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

:unsure:

Úgy értettem, hogy lehet, hogy jobb lenne, ha Magyarország elfelejtené, hogy valaha is létezett futball nevû sportág. Valószínû, hogy megspórolnánk, hogy egész Európa rajtunk nevessen. Ki lehet kapni Hollandiától, na de 8-1-re!?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Szóval igazoljak el Ausztriába, ha focizni akarok? :unsure:

Igen, vagy börtönfoci. -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...