Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Chivarly: Medieval Warfare


Ardo

Recommended Posts

Ardo

Nem rég kezdtem bele ebbe az igen érdekes játékba. Ez (ha vki ismerki) az Age of Chivarly hl2 mod stand-alone változata, és elég szépen kipofozták a modhoz képest. De persze ebbe is elég jól jön egy 4-5 fõs csapat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
-Arch-

No én meg csak most találkoztam ezzel a topiccal :)

Én is lassan 1 éve játszok vele, napi szinten, nagyon szeretem, igaz olykor eléggé felcseszi az agyamat!

Vannak mások is még itt a fórumon akik szokták tolni ezzel a játékkal?

Kellene valami magyar group a Steamre :troll:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem megvan,de valamiért pár map váltásonként crashelni szokott és eddig nem nagyon találtam rá gyógymódot. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

wi-fi-s neted van?

Haveromat minden map váltáskor kibaca a játék. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Ehe, szóval fps-be eltt rakva ez... :D

Énis játszom már lassan egy éve, csak volt egy nagyobb szünetem, és a balance patch miatt kb. megint meg kell tanuljak játszani. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

wi-fi-s neted van?

Haveromat minden map váltáskor kibaca a játék. :unsure:

nem. :unsure:

vagyis én a routerre kábellel csatlakozok,hirtelen nem ugrik be,de talán a szolgáltatótól viszont vezeték nélkül. :unsure:

de most ezt nem tudom biztosra megmondani. :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

És ki milyen osztállyal szokta tolni a leggyakrabban? Mi idegesít titeket a legjobban ebben a játékban? :rolleyes: xD

Steam Group-ot hozzak létre? Bárki csatlakozhatna majd...

Greb szerintem Te nekem haverosom vagy steamen :)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

És ki milyen osztállyal szokta tolni a leggyakrabban? Mi idegesít titeket a legjobban ebben a játékban? :rolleyes: xD

Steam Group-ot hozzak létre? Bárki csatlakozhatna majd...

Greb szerintem Te nekem haverosom vagy steamen :)

Vanguarddal szinte mindig. Ami idegesít? Hm.. talán, hogy az íjászok egy szaros késsel sokszor jobban harcolnak, mint bárki más bármivel... :D

Jah és am akár, ha vagyunk elegen, néha lehetne valami mikrofonos team témát is tolni.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És ki milyen osztállyal szokta tolni a leggyakrabban? Mi idegesít titeket a legjobban ebben a játékban? :rolleyes: xD

Steam Group-ot hozzak létre? Bárki csatlakozhatna majd...

Greb szerintem Te nekem haverosom vagy steamen :)

szerintem is. :D

am ilyen halberdes classal szoktam rohangálni. :rolleyes:

a legjobban meg a crash szokott idegesíteni,majd hétvégén megnézem,hátha volt olyan patch ami megjavította. :D

Link to comment
Share on other sites

Meridius

És ki milyen osztállyal szokta tolni a leggyakrabban? Mi idegesít titeket a legjobban ebben a játékban? :rolleyes: xD

Steam Group-ot hozzak létre? Bárki csatlakozhatna majd...

Greb szerintem Te nekem haverosom vagy steamen :)

Vanguard, default karddal. :D

A legjobban a nyakatekert kombók zavarnak, csak annyit látok hogy összevissza forog az ellenfelem és fél másodperc múlva halott vagyok. Ja meg a feinting.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Mindenki vanguard... :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Vanguard, default karddal. :D

A legjobban a nyakatekert kombók zavarnak, csak annyit látok hogy összevissza forog az ellenfelem és fél másodperc múlva halott vagyok. Ja meg a feinting.

Nah az engem is kiakaszt xD

Ki hányadik szintû? :)

Én most lettem 31 nemrég, bár sokat nem érek vele :D a profik levágnak mint a szart, bár megszoktam nehezíteni a dolgukat xD

Az elején én is sokat toltam Vanguarddal, de mostanában lovaggal és íjásszal megyek.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

miután minden crashnél reseteli,talán 5-ös vagy 6-os. :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

miután minden crashnél reseteli,talán 5-ös vagy 6-os. :D

OMG akkor ez azért van?!! :omg: bááár havernak nincs ilyen gondja és õ se lép szintet, meg új fegyvereket se kap xD

Pl lovaggal is nekem már csak 1 fegyver van hátra, de az istenért se megy lejjebb a gyilokszám xD

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

amikor nem minden mapváltásnál,hanem 2. vagy 3.-nál crashel csak,akkor mindig csak az utolsó map statjait nem menti,de a szint akkor is resetel. :D

Link to comment
Share on other sites

Ardo

Nah az engem is kiakaszt xD

Ki hányadik szintû? :)

Én most lettem 31 nemrég, bár sokat nem érek vele :D a profik levágnak mint a szart, bár megszoktam nehezíteni a dolgukat xD

Az elején én is sokat toltam Vanguarddal, de mostanában lovaggal és íjásszal megyek.

[GSF] Picture

Te jó ég feléledt a topic! :D

Én knighttal nyomom általában bár msot kezdtem bele megint 1 kisebb szünet után mert 1edül már untam :D

Ha van group tessék szólni, egyébként azthiszem 20-on valamennyi vagyok, íjászt kivéve mind veterán :P

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jah szóltam NRG mesternek és visszaállította :D

jól van, akkor majd szervezzünk valamit :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

múltkor vekerur-al próbálkoztunk játszani,de 5-10 percig tartott mire a teljes indítástól eljutottam hogy belépek a szeróra és az elsõ map váltásnál crash, :unsure:

majd megint megnézem,hogy a laptopon a koliban crashel-e ha lesz idõm,de múltkor mintha nem tapasztaltam volna ott ilyen problémát,mert akkor esetleg max onnan tudok jönni játszani ha ott normálisan fut. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Okés, én meg végre megcsinálom a csoportot. :unsure: ögüü xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Arch-

Úgy éreztem, hogy itt is érdemes ezt megosztanom :) remélem nincs harag :D

_D48PCFshHg#t=26

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Ez túl jól néz ki hogy igaz legyen. :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Sajnos nincsenek egyszerû helyzetben a fejlesztõk, de én bízom benne, hogy hamarosan tolhatjuk...

én low grafikán :D :lol:

nyfmd9ZMyIw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...