Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Path of Exile


Stromblast

Recommended Posts

Pepperoni

Waypoint

óó. hát persze.

Ti melyik League-ben játszotok?

Nekem a domination league volt standardként megjelölve, szóval abban kezdtem a karaktert. A Wiki-n olvastam, hogy 4 hónapig tart, utána visszatesznek mindenemmel együtt standard-ba, és ott folytathatom.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Sorry, de a guildestõl mit jelent ? :D

Beidegzõdés wowos idõszakomból, az én szótáramban azt jelenti hogy x ember együtt eventezik/gyilkol :rolleyes: én standardban kezdtem normálon, megnézem milyen a game aztán ha meglesz a Scion kitalálom hogyan tovább :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Emlékszem már hogy miért hagytam abba. A játék random bsodzik nálam, mivel nem a fos alaplapi hangkárytámat használom. Azért nem semmi, hogy már majdnme 1 évvel ezelõtt is ugyanez volt a bajom és nem voltak képesek megoldani..

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nemesis league-ben corrupting bloodra vigyázni, 3man voltunk, 1 megdöglött, én meg 10 hpn gyorsan kiléptem.

Corrupting Blood

Attacker receives one stack of physical damage over time debuff per hit, similar to bleeding (stacks to 20).

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

48, és én is megdöglöttem OFC ugyanebben :'D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Van olyan oldal ahol jó buildek vannak?

Régen játszottam de kb csak normalon, és ez az a játék ahol minden builddel haladhatsz... eleinte, aztán késõbb derül ki h szar :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Van olyan oldal ahol jó buildek vannak?

Régen játszottam de kb csak normalon, és ez az a játék ahol minden builddel haladhatsz... eleinte, aztán később derül ki h szar :D

Én kettő oldalról tudok

http://pathofpoe.com/

http://pathofexilebuilds.com/

Az első oldal használhatóbb szerintem, a második néhol elég kaotikus, és pár kaszthoz baromi kevés build van, de ezeknél jobbat nem találtam.

Ha te igen akkor megoszthatnád, mert én csak megérzés alapján rakom össze a sajátomat, meglátjuk mire megyek vele.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Skill gemek kötõdnek karakterre vagy accountra?

Kéne nekem a spectral throw de nincs feloldva a scion, meg nincs is karim ami közel lenne a normál végéhez :D

Elvileg a scionnak elsõ q rewardja, ha vki megnézné ezt megköszönnöm, illetve ha nem kötõdik akkor kellene egy olyan gem :D :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

de miért akar mindenki scionozni :'D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

de miért akar mindenki scionozni :'D

nekem csak a kavics kell, elvileg egy jó build lenne csak ez az alapja, nekem meg nincs :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Csinálhatok neked 1 sciont, és adok gemet, vegyél fel steamen : killermonkeyye

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Na, ki hanyas? Vagy ennyi volt a nagy lelkesedés? :D Indíottam egy EK-s sciont, 62es vagyok, act 2ben. All resem megvan (77-77-77), armor kell.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Na, ki hanyas? Vagy ennyi volt a nagy lelkesedés? :D Indíottam egy EK-s sciont, 62es vagyok, act 2ben. All resem megvan (77-77-77), armor kell.

Én haverral játszogatok nagyon elvétve, lvl 10 vmennyi :D

De szerintem Batman+Sorozatok kombóra több idõm elmegy abból a rengetegbõl(nem).

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Na, ki hanyas? Vagy ennyi volt a nagy lelkesedés? :D Indíottam egy EK-s sciont, 62es vagyok, act 2ben. All resem megvan (77-77-77), armor kell.

30 körül járok, kicsit sok volt az elsõ 3 nap belepumpálni 20 órát, most pihenõre tettem a gamet, majd lesz kedvem/idõm/erõm hozzá nekiesek act 3-nak :rolleyes: ja és közben remélem megoldják hogy ne dobáljon le 3 percenként a game esténként :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Na, ki hanyas? Vagy ennyi volt a nagy lelkesedés? :D

Én visszatettem a polcra péntekig, szakdogát addig le kéne adni. Utána foly köv.

LvL 29 nél tartok, eddig van kemény 19 belefektetett órám. (:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

65ön, 97%nál megdöglöttem :(

Most elkezdtem egy duelistet.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

végre végigvittem normálon, a boss kapcsán egy kérdés fel merült fel a 70% dmg reduction és 55% lighting resistes karimmal:

nem vagy te egy kicsit kapdbeaPuding!om?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Pepperoni

Haho, pár év kihagyás után megint feltettem, hogy megnézzem most milyen a játék. Van innen valakinek kedve együtt gyakni, néha?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...