Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hogy néz ki a mobil asztalod/homescreened?


_Maxtreme_

Recommended Posts

_Maxtreme_

[GSF] Picture

Manapság már nem csak a PC, hanem a mobilunk asztalát is szívesen díszítjük, próbáljuk egyedivé és minél használhatóbbá varázsolni.

Az OS teljesen mindegy, lényeg hogy jöhetnek a jobbnál jobb alkotások.

Android esetén a shootme nevû programot ajánlom, bár marketen (bocsánat Play Store -_- ) már nincs fent, de neten tuti megtalálja mindenki.

Annyi hogy rootolt készülék kell hozzá.

Symbian, IOS, Winmo és a többi esetén majd a hozzáértõk kioktatják azokat akik esetleg nem tudják hogy lehet képet lõni az adott összeállításról. (én passzolom a kérdést)

Hogy a topiknak mekkora létjogosultsága, érdeklõdõje lesz itt, azt nem tudom. max idõvel lesüllyed a téma. :)

Link to comment
Share on other sites

jetine
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Athesz

:troll:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

@jetine

Ha android akkor leírnád melyik progit használod?

Link to comment
Share on other sites

jetine

@jetine

Ha android akkor leírnád melyik progit használod?

Többfélét:

CirclesMod White a status bar fent (a fehér karikákban a töltöttség jelzõ, wifi, térerõ akármi)

Circle launcher amelyikkel olyan félkörben vannak az ikonok (az ikon bármi lehet, amit letöltesz hozzá a sárkány pl a Circle Launcher Icon pack 1)

ADW launcher EX

Metrostation a lenti ikonok, sokféle ilyen pofás ikon, bármilyen színt és átlátszóságot lehet rá rakni

A menü ikonok "Minimalist" témábol vannak (A fehérek jobb alsó képen)

BobClockD3 az óra widget

Power widget, amivel a wifit kapcsolom, repülõ mód stb, mivel a gyárit nem lehet ennyire testre szabni.

SMS unread count az óra alatt 2 ikon, ha nem fogadott hívásom, vagy sms jött, akkor kis piros pöttyben egy szám jelzi, hogy jött-e és mennyi.

PowerAMP widget a zenelejátszó, de azt látszik is.

CM 2.3.7 van rajta, és vegyes Themer chooser (CirclesMod White) és ADW sablonokba meg a Minimalist sablon van téve. A háttérkép csak a Ice cream sandwich :D csak átalakítottam one piecesre.

Akinek a saját háttérkép csúnya lenne annak meg a Wallpaper Set & SAve -et ajánlom, azzal szép lesz (legalább is Bladed igen).

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Megtetszett a múltkor ez a kép, meg amúgy sincs most annyira sok idõm a telót pimpelgetni, úgyhogy most ilyen egyszerû:

[GSF] Picture[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Többfélét:

CirclesMod White a status bar fent (a fehér karikákban a töltöttség jelzõ, wifi, térerõ akármi)

Circle launcher amelyikkel olyan félkörben vannak az ikonok (az ikon bármi lehet, amit letöltesz hozzá a sárkány pl a Circle Launcher Icon pack 1)

ADW launcher EX

Metrostation a lenti ikonok, sokféle ilyen pofás ikon, bármilyen színt és átlátszóságot lehet rá rakni

A menü ikonok "Minimalist" témábol vannak (A fehérek jobb alsó képen)

BobClockD3 az óra widget

Power widget, amivel a wifit kapcsolom, repülõ mód stb, mivel a gyárit nem lehet ennyire testre szabni.

SMS unread count az óra alatt 2 ikon, ha nem fogadott hívásom, vagy sms jött, akkor kis piros pöttyben egy szám jelzi, hogy jött-e és mennyi.

PowerAMP widget a zenelejátszó, de azt látszik is.

CM 2.3.7 van rajta, és vegyes Themer chooser (CirclesMod White) és ADW sablonokba meg a Minimalist sablon van téve. A háttérkép csak a Ice cream sandwich :D csak átalakítottam one piecesre.

Akinek a saját háttérkép csúnya lenne annak meg a Wallpaper Set & SAve -et ajánlom, azzal szép lesz (legalább is Bladed igen).

Szép kis lista, látom nem apróztad el a testre szabást, hol van ehhez képest a kis egyszrû go launcher ex :D . A képlopáshoz mit használsz?

Link to comment
Share on other sites

jetine

Szép kis lista, látom nem apróztad el a testre szabást, hol van ehhez képest a kis egyszrû go launcher ex :D . A képlopáshoz mit használsz?

Rövidebb lenne, ha számomra megfelelõ témák lennének :D de csak így tûnik soknak, mivel minden ikon máshonnan van, volt idõm rá tökéletesíteni.

Képlopás a cm7-hez jár, ha hosszan nyomom a kikapcsoló gombot, akkor bejön 1 kis menü, és ott a Screenshot.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na itt az enyém is:

[GSF] Picture

(Digitális óra megint megadta magát, na mindegy. Ez már így marad...)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

nah végre megvan a kezdõlökés a topiknak :D

Enyém most:

[GSF] Picture

A részletekért katt ide

Csinos :D .

Az enyém egyébként ilyen, csak vízszintes (E63):

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

[GSF] Picture

jagdtigger ez a kép honnan van, mibõl van? :D elég beteg : )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jetine

Most a Launcher 7 és a Widget Locker van soron (letisztult, gyors):

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Jól néz ki és egyben aksi és szemkímélõ is :). Ingyenes app amúgy?

Nemsokára én is dobok egy képet, X8-asomra ráfért már egy upgrade

Link to comment
Share on other sites

jetine

Jól néz ki és egyben aksi és szemkímélõ is :). Ingyenes app amúgy?

A Launcher 7 igen, a widget locker nem, azt viszont azért szereztem be, mert a wp7-es skinnek az az átka, hogy a widgetek mennek rajta, de rányomni nem igazán lehet... vagyis pl ott a zenelejátszó, hiába nyomsz a gombra nem érzékeli, hanem random gombot nyomogat rajta... szóval csak az olyan widgeteket érdemes vele futtatni, amire ha rányomsz csak 1 funkciót lát el, vagy az olyanra mint az óra, vagy naptár, vagy idõjárás jelzõ, amihez nem kell hozzányúlnod.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Megtetszett Tomina wallja a deskek topicban, úgyhogy utólagos engedelmével behúztam az iPhone-omra :)

[GSF] Picture

Az ikonok mögött is ugyanez van perpill

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Szép :) (az aksi töltöttsége az mondjuk már nem :D ).

Nah itt az enyém is, ez már viszont 2.3-as droid:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

áruljátok már el, h csináljátok ezeket a képeket?! :D

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Szép :) (az aksi töltöttsége az mondjuk már nem :D ).

Nah itt az enyém is, ez már viszont 2.3-as droid:

Jóféle a tied is :)

Am azért 11%, mert mielõtt rátettem volna iTunes-ra, akkor csináltam a screent :D

áruljátok már el, h csináljátok ezeket a képeket?! :D

Androidon nem tudom, iOS-en home+bekapcs gombot egyszerre megnyomva printscreenel :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Szép :) (az aksi töltöttsége az mondjuk már nem :D ).

Nah itt az enyém is, ez már viszont 2.3-as droid:

Nah ez már jóféle :D, az elõzõben a widgetek kicsit ömlesztve voltak, de így letisztultan elég jó.

áruljátok már el, h csináljátok ezeket a képeket?! :D

Nekem costum rom van (cm7) ott úgy kell, hogy a bekapcsoló gombot nyomva tartod, és ott egy screenshot menü, nem tudom, hogy gyári romon is úgy van-e.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

áruljátok már el, h csináljátok ezeket a képeket?! :D

Én ezzel:

https://play.google.com/store/apps/details?...LmRyb2NhcDIiXQ..

@jetine

Kösz. Itt azért nincs annyi widget mert nem kell, a felső sávot lehúzva elérem a wifi, a gps és a bluetooth "kapcsolóját", a task manager meg nem kell mert ez a rom mentes a gyártó hülyeségeitől :D .

@-Dan-

Kösz. Ami meg az aksit illeti szerintem alul méretezték, 1 nap 1 töltés elég rossz arány... (legalábbis fateromnál, szidta is eleinte mint a szódás a lovát, előtte egy faék egyszerű nokiája volt, mostanra gondolom hozzászokott valamelyest)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

@-Dan-

Kösz. Ami meg az aksit illeti szerintem alul méretezték, 1 nap 1 töltés elég rossz arány... (legalábbis fateromnál, szidta is eleinte mint a szódás a lovát, elõtte egy faék egyszerû nokiája volt, mostanra gondolom hozzászokott valamelyest)

iOs 5.1.1-gyel nekem már netezéssel is vígan elmegy másfél, de inkább 2 napot - nélküle 4-5t bír, de akkor pihentetve van :) Persze amikor netezek, egész nap wifin/3G-n lógok, gps-t is belövöm mellé meg még nyomok rajta vmi 3D cuccot pl egy GTA3-at, akkor így is lehal még 1 nap alatt.

De amúgy tényleg furcsa volt eleinte, hogy ilyen gyorsan merül... De sajnos ma már szinte az összes okostelefon ilyen gyér mutatókkal rendelkezik :\

Szerk.: Meg persze kérdés, hogy 4 vagy 4S-rõl van-e szó, én az S-rõl beszéltek.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Az enyém így néz ki.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nekem costum rom van (cm7) ott úgy kell, hogy a bekapcsoló gombot nyomva tartod, és ott egy screenshot menü, nem tudom, hogy gyári romon is úgy van-e.

Jó tudni, még szerencse hogy CM alapú a GDX :D .

@-Dan-

Egy 3g szívatja az öreget.

@_Jazz_

Szép darab. Ez melyik neves rendszer amúgy?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...