Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Terra Nova


Snexi

Recommended Posts

Snexi

2149-re a Föld lakhatatlanná válik a légszennyezés miatt, de a tudósok találnak egy repedést a tér-idő kontinuumban, ami egy alternatív síkra nyílik (tehát nem a saját múltjukba), 85 millió évvel ezelőttre

pilotot megnézve pont azt kaptam amire számítottam,egy klisés,látványban b-kategóriás de mégis élvezhető sorozatot

ami viszont érdekel,az a vízeséses rajzok és a "hatosok"

gondolom azért nézik páran,így nyitottam neki topicot

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A vízeséses rajzok addig érdekeltek, amíg reménykedtem, hogy valamilyen alieneket hoznak ki belõle, így hogy a góré fiáé, már annyira nem.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A vízeséses rajzok addig érdekeltek, amíg reménykedtem, hogy valamilyen alieneket hoznak ki belõle, így hogy a góré fiáé, már annyira nem.

Hja, maradhatott volna kicsit tovább rejtély, ez volt kb. az egyetlen értékelhetõ sztorielem a pilotban, és a végén lelövik.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, valami perverz kíváncsiságból megnéztem a következõ részt is, de ez a Twilight-minõség nem igazán változott. Sõt, egyre idegesítõbbek a Stephen Langos jelenetek is, mivel annyira, de annyira durván mindenkit lejátszik, hogy szinte sajnálom szegényt abban a gagyvadék társaságban -_- Már az is elég ciki, hogy ugyanolyan szerepbe nyomták bele, mint az Avatarban, és még így is mennyivel másabb és kifinomultabb a játéka. A zeneszerzõt meg továbbra is ki kell rúgni.

A rész központi sztorija a kis röpködõ izékkel, meg a skót dokival is annyira béna és kiszámítható, hogy az fáj.

Link to comment
Share on other sites

berc00

A nulla várakozásomnak ellenére az elsõ két rész egészen jól elszórakoztatott, annak ellenére hogy sztoriban sok újat nem tudott mutatni. Sorozatos szinten a CGI-val semmi bajom nem volt, ami pedig egyelõre tetszik, az Terra Nova, a környezet és a technológia használata - legjobb jelenetek komolyan azok voltak, amikor beszéltek a farmerkedésrõl. Kis túlzással persze. Na mindegy, klisék ide meg oda, ez engem most érdekel. (Írásos dolog mondjuk engem is zavar, hogy nem valami rejtélyesebbre sikerült, meg hogy ilyen hamar lelõtték.)

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Elsõ 3 rész megnézése után nem értem mi volt ezen ennyi pénz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Snexi

4. részhez annyit,hogyha a föld a jövőben gyakorlatilag egy sivatag,hogyan hihette a csávó egy burjánzó őserdőre,hogy szomáliában van?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mert az még a jövõhöz képest is sok évvel visszább volt. És lehet Szomália megúszta. :D

Én amúgy kaszáltam, nem ér ez 40 percet (20at se, hogy átpörgessem).

Link to comment
Share on other sites

Ante

Én sírok, de nézem -_-

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Mert az még a jövõhöz képest is sok évvel visszább volt. És lehet Szomália megúszta. :D

10 évvel,azért az nem olyan sok :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Pedig ezek egészen pofásak...

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

a trailer lemaradt az 1. postból, ezért:

X6aNEIZwPFc

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ante elvtárspajtás klaviatúrájából:

Terra Nova pilot

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

berc00

4. részhez annyit,hogyha a föld a jövõben gyakorlatilag egy sivatag,hogyan hihette a csávó egy burjánzó õserdõre,hogy szomáliában van?

Mondta, hogy biztos az agyát manipulálják, hiszen látta a kikötözött embereket. A dinóknál is azért volt nyugodt.

Nekem amúgy még mindig nézõs, nem világmegváltó persze, extra sem hogy õszinte legyek, de élvezem. Ráadásul ha minden igaz akkor lassan az átívelõ szál is több jelentõséggel fog bírni.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nekem amúgy még mindig nézõs, nem világmegváltó persze, extra sem hogy õszinte legyek, de élvezem. Ráadásul ha minden igaz akkor lassan az átívelõ szál is több jelentõséggel fog bírni.

Nem rossz/nézhetõ de semmi kiemelkedõ de azért Stephen Lang egy kicsit dob a dolgon. Komolyan az ilyen szerepeket rászabták. :D

Nagyon rühellem az intuíciómat ilyenkor. Most is negyedik részben mikor ott marad a kiscsaj velük , már ordít is a belsõ hang , hogy á ez kamu tuti megjátszák az egészet hogy a csaj ott maradjon kémkedni. Erre 10 perc és nesze neked semmi izgalom nincs így. -_-

Csak ne csináljanak belõle avatar 2õt hogy mindenki átáll a csajhoz és hippy módjára laknak majd a fák közt és megint az öregbõl lesz a csúnya bácsi mert akkor tuti bukik az egész így sem egy világszám, de akkor kivágom a kukába.

Link to comment
Share on other sites

Almier

Szerintem egész jó volt az új rész, érdekesebb mint az eddigiek. Remélem marad ezen a szinten.

Bár az még mindig rohadtúl idegesít, hogy 2149-ben még mindig nem találták fel a villanyt és mindenki egy kis zseblámpával mászkál.

Egy perc múlva meg valami hologramkijelzõn végez mûtétet. Ez csak nekem furcsa?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Értelmes egy gyerek ez a Josh is. Megy a barátnõjével kimenekíteni a másik barátnõjét és az még önszántából segít is neki, és mind e közben a 6osoknak segít ahelyett hogy feldobná az összeset. Egymást ûberelik az idióták komolyan. :omg:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nem ismerjük a hatosokat annyira,hogy biztosan õk lennének a rosszfiúk,bár ebbõl a sorozatból nem nézem ki az ellenkezõjét

Link to comment
Share on other sites

Athesz

nem ismerjük a hatosokat annyira,hogy biztosan õk lennének a rosszfiúk,bár ebbõl a sorozatból nem nézem ki az ellenkezõjét

Utaltak már rá párszor hogy õk nem azok. Attól eltekintve, hogy igaz vagy nem ahhoz azért pofa kell hogy csináljanak egy avatar copyt tök ugyanazzal a szinésszel. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ante

Ennek a Mr. Shannonnak a színészi játéka mindig mosolyt csal az arcomra :D Fõleg, amikor mérges próbál lenni :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ennek a Mr. Shannonnak a színészi játéka mindig mosolyt csal az arcomra :D Fõleg, amikor mérges próbál lenni :D

Te még bírod? :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Te még bírod? :D

Csak miatta...

[GSF] Picture

Uploaded with ImageShack.us

Why, Josh?! Why?!

Viccen kívül, nem olyan rossz amúgy, megvannak a pillanatai. Plussz a főszál is kezd érdekesebb lenni...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát nemtom. Az öregek idegesítõk, csakúgy mint a tinik. Lehet jó tinidrámát írni, és én azt szeretem is, de itt kritikán aluli az írás és csapnivalóak a színészek. Rég idegesített fel sorozat ilyen hamar mint ez. :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Kezd tele lenni a tököm nekem is ezzel a sorozattal, kritikán aluli rész volt, az tette be a kaput, amikor a kisdinoszaurusz durmolni kezdett a kislány ölében :angry:

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Ha nem erõltetnék a családi drámázást, még jó lenne, de így... a mai rész 3/4-e is inkább a kisdinóról szólt... -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...