Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RAGE 1-2


XCube

Recommended Posts

XCube

ne izguljatok, már letörölték :D

Nem izgulok, tudtam, hogy úgysem fogom megnézni :D . Az még rosszabb lett volna, mintha a karácsonyi ajándékot lesem meg :D .

Én még épp belenéztem nemrég de én õszintén szólva többet vártam!

Ezt inkább majd csak akkor ha ki is próbáltad ^_^ .

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Ezt inkább majd csak akkor ha ki is próbáltad ^_^ .

Persze videó alapján nem igazán fair véleményt mondani, de akkor is érzed, hogy neked, hogy tetszik amit látsz és engem annyira nem hozott lázba! Sõt! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

XCube

Persze videó alapján nem igazán fair véleményt mondani, de akkor is érzed, hogy neked, hogy tetszik amit látsz és engem annyira nem hozott lázba! Sõt! :unsure:

Manapság nem sok olyan játék van, ami videók alapján lázba hoz. Ezekre a videókra valahogy immunis lettem, az az igazi, ha én magam próbálom ki.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Manapság nem sok olyan játék van, ami videók alapján lázba hoz. Ezekre a videókra valahogy immunis lettem, az az igazi, ha én magam próbálom ki.

ebben van valami, ugyanis tényleg vigyázni kell a ritmusra összevágott pörgõs-látványos trailerekkel! -_-

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hát vágül megjelent a játék. Remélem hozzám is eljut minél hamarabb :) . Az elsõ értékelések vegyesek, de átlagban elég jól teljesít a játék. Az írásokat nem olvasom el, nem akarom lelõni a poént elõre.

http://www.gamestar.hu/vegyesek-a-rage-elso-ertekelesei.html

Link to comment
Share on other sites

Raven

nem tudom a cikkíró szerint miért vegyesek az értékelések. 1-2 kivétellel mindegyik pozitív és magas értékelést adott neki.

a fórumokon azért panaszkodnak sokan (ami relatív, mert csak pár ezer ember játszik a játékkal steam-en jelenleg :huh: ), hogy a textúrák betöltése nem úgy mûködik, ahogy kéne és ahogy forogsz körbe, minden low-res.

Link to comment
Share on other sites

XCube

nem tudom a cikkíró szerint miért vegyesek az értékelések. 1-2 kivétellel mindegyik pozitív és magas értékelést adott neki.

a fórumokon azért panaszkodnak sokan (ami relatív, mert csak pár ezer ember játszik a játékkal steam-en jelenleg :huh: ), hogy a textúrák betöltése nem úgy mûködik, ahogy kéne és ahogy forogsz körbe, minden low-res.

Igen hallottam, hogy vannak problémák. Az AMD már ki is adta a Caralyst RAGE optimalizált verzióját :) . Rövidesen jön az nvidia is, aztán meg egy hivatalos patch.

Link to comment
Share on other sites

foxxi

:lol: :lol: :lol:

Amugy, megint ahogy olvastam az nvidiának kedvez a játék. És nemhivatalosan már készül a tool, a buherálóknak ( aminek alapból benne kellene lennie ). De igyse lesz rossz, csak legyen.

Az elsõ patch is kijött, cirka 400mb. (NA-US).

Link to comment
Share on other sites

Raven

közben twitter-en megszólalt az ati hogy régi ogl fájlokat pakoltak véletlenül a rage driver-be és még a nap folyamán kiadják a rendes változatot. :)

Link to comment
Share on other sites

mester1987

:lol: :lol: :lol:

Amugy, megint ahogy olvastam az nvidiának kedvez a játék. És nemhivatalosan már készül a tool, a buherálóknak ( aminek alapból benne kellene lennie ). De igyse lesz rossz, csak legyen.

Az elsõ patch is kijött, cirka 400mb. (NA-US).

miket javít az a 400 mb-os frissítés?

Link to comment
Share on other sites

Raven

nem jött ki semmilyen frissítés még eddig...

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Rájöttem.

Az ember elírta magát aki levéste fórumra. NINCS semmilyen patch még!

Persze nem mintha ez minket érdekelne, hisz megse jelent még :)

Link to comment
Share on other sites

mester1987

nem jött ki semmilyen frissítés még eddig...

jólvan akkor más lesz

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Persze nem mintha ez minket érdekelne, hisz megse jelent még :)

öööö-- huh?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Raven

képminõség összehasonlítás :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Baszki 20Giga csak a telepítõfájl. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kalen

Most a cdgalaxisnál az van kiírva hogy október 31.re várható. Na most ez hogy is van ? :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

a PC-és képnél kikapcsolták az árnyékokat? xD

Link to comment
Share on other sites

sadoman

USA-ban ma jött ki a game

EU-ban 7-én

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jól fut a cucc, meg alapvetően jól is néz ki, de erre fordulásra betöltődő textúrákra remélem érkezik valami patch, mert nagyon okádék így. Remélem legalábbis, hogy nem így tervezték alapból. Teljesen kizökkent, úgyhogy nem is erőltetem inkább egy darabig.

Link to comment
Share on other sites

jim78

aki letölti torrentrol annak ez jár...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

aki letölti torrentrol annak ez jár...

Ez de jó duma. Mert szerinted akkor az eredeti nem ugyan ilyen patch nélkül?

Jól fut a cucc, meg alapvetõen jól is néz ki, de erre fordulásra betöltõdõ textúrákra remélem érkezik valami patch, mert nagyon okádék így. Remélem legalábbis, hogy nem így tervezték alapból. Teljesen kizökkent, úgyhogy nem is erõltetem inkább egy darabig.

Egyáltalán nem patchelted? Mert már van kint patch.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Egyáltalán nem patchelted? Mert már van kint patch.

Tudtommal nincs, az nem most patch volt, inkább valami crackfix. :D patchet én még nem láttam

aki letölti torrentrol annak ez jár...

Aki megveszi annak is. -_- És mivel demó nincsen marad ez az út.

Link to comment
Share on other sites

Zombee15

Ahhoz képest hogy áradozott carmack a pécérõl, meg hogy benyalt a boxnak a ps3 lett a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...