Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Carmageddon Sorozat


Lord_KROK

Recommended Posts

XCube

Ma megpróbáltam felrakni a Carma 2-t, de valamiért nem megy Win7 alatt :(

Ti mivel tudtátok mozgásra bírni? Már ha az alatt játszotok vele :unsure:

Amúgy már csak 5 és fél nap B)

http://carmageddon.com/

Ahogy krok írta, (amit egyébként én írtam a fáradt gõz topikban és õ Ctrl+C Ctrl+V de mindegy -_- ) kell hozzá egy Glide Warapper, a patchelt carma2_hw.exe és némi kompatibilitás bütykölés.

Mindjárt feltöltöm a patch -elt exe -t és a TDR 2000 Blood Patch -et is.

Nálam csak az alap exe-nél van (carma2.exe) XP SP2 kompatibilitás, sehol máshol semmi sincs átállítva és így D3Dben hibátlanul megy.

Ha ehhez még hozzáteszel Glide Warapper, patchelt carma2_hw.exe, kompatibilitásnál Windows 98 / ME és fixált 640x480 -as felbontás, akkor van Glide is!

Krok az ilyet nagyon nem szeretem. Legalább átírhattad volna, nem az, hogy csak fogod magad és bemásolod -_- .

Ezt majd mindenképp megpróbálom, kösz!

Az elsõ részt is felraktam, de arra semmi esélyt nem láttam, hogy elinduljon :lol: :ninja:

Majd arra is keresek valami megoldást, ha jól emlékszem anno a SplatPack 3DFx -es exe -jét másoltam be hozzá és úgy mûködött :D . De mondom majd megnézem mert én is nosztalgiázósba vagyok éppen :D .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Krok az ilyet nagyon nem szeretem. Legalább átírhattad volna, nem az, hogy csak fogod magad és bemásolod -_- .

A Glide wrappertől tényleg te írtad, sorry nem tudtam h ennyire számít, igyekeztem gyorsan segítséget nyújtani. Bocs még egyszer.

Link to comment
Share on other sites

XCube

A Glide wrappertől tényleg te írtad, sorry nem tudtam h ennyire számít, igyekeztem gyorsan segítséget nyújtani. Bocs még egyszer.

Csak az zavart, hogy még át sem írtad, nem az, hogy gyorsan segítettél.

De mindegy is, itt vannak a kellékek:

Glide Wrapper - Csak fel kell telepíteni és végzi a dolgát.

XP/Vista/Win7 Patched EXE - Nem crack, hanem javított exe mielőtt valaki warezt kiált :D .

És egy kis extraként a TDR 2000 -hez való véresítő peccs, ettől lesznek a zombik emberek a vér meg piros :D :

TDR 2000 Blood Patch

Az utolsó még nem ért fel, de itt lesz elérhető :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Csak az zavart, hogy még át sem írtad, nem az, hogy gyorsan segítettél.

Minek írtam volna át amikor így is tökéletes volt? :D

Am ez a Carma2Kblood exe ez az ami a Max pack vagy valami más?

Link to comment
Share on other sites

XCube

Minek írtam volna át amikor így is tökéletes volt? :D

Am ez a Carma2Kblood exe ez az ami a Max pack vagy valami más?

Ez más, ez volt az elsõ ilyen patch, de szerintem tökéletes.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez más, ez volt az elsõ ilyen patch, de szerintem tökéletes.

Jó majd kipróbálom (csak most szereztem olyan TDR2000-et ami elvileg max patch-es)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Az egyik kedvenc küldetésemrõl készítettem egy rövid videót. A youtube eléggé elcseszte, sajnos kicsit akadozik, de azért nézhetõ :) .

W7OAc1975_8

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Legjobb mikor még az elején visszaszámol akkor beírod hogy powpow(rugó) aztán kezdéskor kilõsz mindenkit a p.csába! :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Baromi jó a videó :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A várvavárt Caramgeddonos videóm.Egy helyen egy picit az egyik töréshang elcsúszott, de szerintem nagyon harmonizál a zenével. :B

1:44-nél uigyanolyan villámlás mint amilyet az első részben az Electric bule tudott.

Link to comment
Share on other sites

XCube

A várvavárt Caramgeddonos videóm.Egy helyen egy picit az egyik töréshang elcsúszott, de szerintem nagyon harmonizál a zenével. :B

1:44-nél uigyanolyan villámlás mint amilyet az elsõ részben az Electric bule tudott.

Electro-bastard ray a powerup neve :) .

Amúgy jó lenne a vidi de így hang nélkül elég unalmas :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Az egyik kedvenc küldetésemrõl készítettem egy rövid videót. A youtube eléggé elcseszte, sajnos kicsit akadozik, de azért nézhetõ :) .

Mekkora királynak éreztem magam, amikor rájöttem erre. :D Remélem nem sokat változtatnak az új részen. Nem is kell... Huh, de kíváncsi vagyok rá.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Mekkora királynak éreztem magam, amikor rájöttem erre. :D Remélem nem sokat változtatnak az új részen. Nem is kell... Huh, de kíváncsi vagyok rá.

Én is :D . Mikor rájöttem azonnal átmentem spanomhoz, hogy továbbjutot-e már. Mondta, hogy nem. Mondom jó, akkor én is "megpróbálom" :D .

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

A környéken is játszottunk vele páran. Tavaly tettem fel újra, azért ablakban játszani nem volt az igazi. De akkoriban... Elsõ pc-s játékaim egyike. Carmageddon 2, Worms armageddon, Need for Speed III. Rengeteget játszottam velük. Így belegondolva biztos rátett egy-két lapáttal, hogy elõtte nem volt pc-m, de ezek tényleg minõségi játékok voltak. Nekem már az is elég lenne, ha szebb grafikával kiadnák a kettõt. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Amúgy jó lenne a vidi de így hang nélkül elég unalmas :unsure: .

valahogy visszavarázsolom rá a hangot. (mert vannak benen képek is nem is akármilyenek, pl félbevágott GOTCHA) és már készül lassan majd a 2.-ik rész is...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Remélem nem sokat változtatnak az új részen. Nem is kell... Huh, de kíváncsi vagyok rá.

THIS!

Nem kell semmi módosítás, csak az elsõ két részhez hasonló legyen új motor alatt és meg lennék elégedve :D

Link to comment
Share on other sites

XCube

THIS!

Nem kell semmi módosítás, csak az elsõ két részhez hasonló legyen új motor alatt és meg lennék elégedve :D

Én is totál elégedett lennék, de szerintem úgy nem tudnák olyan sok embernek eladni. Biztosan meg fogják változtatni a játék mûködését, kezdve azzal, hogy az újban már szerintem a gépi ellenfelek is fognak tudni powerupokat használni, nekünk meg limitálva lesz a javítás és a recovery lehetõsége.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

a gépi ellenfelek is fognak tudni powerupokat használni

Ez elég jó poén is lehetne. :)

nekünk meg limitálva lesz a javítás és a recovery lehetõsége.

Ez meg viszont még viccnek is rossz!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az új videómból kiszivárgó képecske :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Én is totál elégedett lennék, de szerintem úgy nem tudnák olyan sok embernek eladni...

Elég sok fórumot olvasok és mindenhol sokan írják, hogy meg lennének elégedve egy remake-el, csak grafika modernizálásával. Szerintem lenne rá vevõ. Autók is jók voltak, max olyan kell, hogy több jármû, vagy minden jármûnek valami extra megmozdulása lenne.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Én is totál elégedett lennék, de szerintem úgy nem tudnák olyan sok embernek eladni. Biztosan meg fogják változtatni a játék működését, kezdve azzal, hogy az újban már szerintem a gépi ellenfelek is fognak tudni powerupokat használni, nekünk meg limitálva lesz a javítás és a recovery lehetősége.

Igen, ez várható szerintem. Kicsit gondolkodtam ezen és biztosan lesz valami garázs is a játékosok számára, ahol tuningolni lehet az adott járgányt, beteg és egyben halálos szerszámokat lehet aggatni a kocsira, stb :lol: Ez még talán tűrhető lenne számomra, csak ne essenek nagyon túlzásokba. Mert ha ezt minden kocsira el lehet lőni, akkor értelmét vesztené a többi kocsi megszerzése - már ha benne lesz ez a funkció egyáltalán. Hiszen az előző részekben az volt a jó, hogy mindegyik kocsinak volt egyedi tulajdonsága, erőssége és gyenge pontja.

Szóval nagyon remélem, hogy hasonlítani fog elődjeire ez a rész!

Link to comment
Share on other sites

XCube

Elég sok fórumot olvasok és mindenhol sokan írják, hogy meg lennének elégedve egy remake-el, csak grafika modernizálásával. Szerintem lenne rá vevő. Autók is jók voltak, max olyan kell, hogy több jármű, vagy minden járműnek valami extra megmozdulása lenne.

Persze így is lenne piaca a játéknak, de ha kicsit modernizálják, akkor még több embert megfoghatnak vele.

Ha XBLA felfogásban készítenék, akkor tutira remake -et csinálnának :D .

Igen, ez várható szerintem. Kicsit gondolkodtam ezen és biztosan lesz valami garázs is a játékosok számára, ahol tuningolni lehet az adott járgányt, beteg és egyben halálos szerszámokat lehet aggatni a kocsira, stb :lol: Ez még talán tűrhető lenne számomra, csak ne essenek nagyon túlzásokba. Mert ha ezt minden kocsira el lehet lőni, akkor értelmét vesztené a többi kocsi megszerzése - már ha benne lesz ez a funkció egyáltalán. Hiszen az előző részekben az volt a jó, hogy mindegyik kocsinak volt egyedi tulajdonsága, erőssége és gyenge pontja.

Szóval nagyon remélem, hogy hasonlítani fog elődjeire ez a rész!

Az autók egyedisége tutira megmarad és nem hiszem, hogy külön gyilkoló eszközöket lehet majd rájuk aggatni, bár ennek én is örülnék :) . Ahogy annak is ha az első rész tuning módszerét hoznák vissza egy garázs részbe, a második és harmadik részben túlságosan leegyszerűsítették a fejlesztés menetét. Nem mintha a játék maga olyan fenemód realisztikus lenne de az hogy néz már ki, hogy csak nyomok egy Del -t és máris erősebb vagyok ^_^ .

Az új videómból kiszivárgó képecske :D

http://img4.imageshack.us/img4/8871/wmplay...05301244382.jpg

Szép. Ha jól sejtem te voltál a dömper és beálltál a vonat elé :D .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szép. Ha jól sejtem te voltál a dömper és beálltál a vonat elé :D .

Így ahogy mondod!

A videómben mindezt mozgásban is láthatod majd :)

(Sőt azt is h mi van ha Loggerheaddal állok be elé és még más hajmeresztő mutatványokat is!)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Így ahogy mondod!

A videómben mindezt mozgásban is láthatod majd :)

(Sõt azt is h mi van ha Loggerheaddal állok be elé és még más hajmeresztõ mutatványokat is!)

Azzal a vonattal rengeteget szarakodtam régen, elég fura dolgokat tud mûvelni. Mondjuk nem csak az, a dömperes küldirõl pont van egy videóm, amin szabályosan elrepül és a pálya széle fogja meg :lol: . Majd azt is feltöltöm :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...