Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gran Turismo Sorozat


Bullittt

Recommended Posts

Balee

A játék ilyen távolságról mozgásban semmivel nem szebb, meglepõdtem én is, de így van, embertelen szép. A kis részletek szebbek photo módban, amit verseny közben nem látsz mert olyan gyors az egész. ;)

De le merem fogadni ezt úgysem hiszitek el, amíg saját szemetekkel nem látjátok. Azt hittem a photo mód vmi külön része a játéknak, de nem, replay-ben érhetõ el. És amikor megy a visszajátszás, photo módba átváltva ugyanaz a graf, csak a motion blur-rel lehet szépíteni a hátterén stb.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Azért turbóz rajta nem kicsit a fotó mód. :) De igen, valóban gyönyörû. :)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Valahogy engem nem az vonzz, hogy hogy néz ki a játék. Persze az is fontos, hogy milyen látványvilág tárul elénk, de engem inkább érdekelne a játékélmény, mint a grafika.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Azt nem tudom hány órát pakoltam eddig bele de sokat. Én élvezem nagyon. Csak a B-spec driverem lenne ügyesebb. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Valahogy engem nem az vonzz, hogy hogy néz ki a játék. Persze az is fontos, hogy milyen látványvilág tárul elénk, de engem inkább érdekelne a játékélmény, mint a grafika.

A játékélmény pazar, fõleg a nascar durva, rohadt élvezetes. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na kaptunk ma egy 600 megás patchet. Nem tudom még mi van benne, mert neten nem találtam róla semmit, és még egy óra amíg lejön. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elég komoly újítások vannak:

- eltüntethetõ a teljes HUD (végre)

- másolható a mentés (szintén végre)

- NN 24 órás verseny

- Looks like a market place for your cars!!! 'Online collectors dealership'

-'Seasonal events!'

- online events

- Mechanical damage offline

- stb.

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

A-Spec-be 23-as szinten vagyok és egy Nascar Championship következne de a kocsim össze vissza csúszkál (nem csak NASCAR pályán megy a verseny), és szinte lehetetlen irányítani sima versenypályán. Lehetséges, hogy a gumikkal van probléma (használtam már 1-2 verseny erejéig ezelõtt is)? Eddig ilyen, legalábbis ilyen feltûnõ "amortizációt" nem tapasztaltam. Az a másik elméletem, hogy a NASCAR autókat nem a mezei versenypályákra tervezték és ilyen alacsony sebességnél a kanyarbevétel is problémás. Valami ötlet? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

A-Spec-be 23-as szinten vagyok és egy Nascar Championship következne de a kocsim össze vissza csúszkál (nem csak NASCAR pályán megy a verseny), és szinte lehetetlen irányítani sima versenypályán. Lehetséges, hogy a gumikkal van probléma (használtam már 1-2 verseny erejéig ezelõtt is)? Eddig ilyen, legalábbis ilyen feltûnõ "amortizációt" nem tapasztaltam. Az a másik elméletem, hogy a NASCAR autókat nem a mezei versenypályákra tervezték és ilyen alacsony sebességnél a kanyarbevétel is problémás. Valami ötlet? :unsure:

Nascar az nem csak ovális pályán van.

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Nascar az nem csak ovális pályán van.

Rátapintottál a lényegre... :ph34r: :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Superlompos

Nyáron végigvittem a 2. részt pc-n. :D Az 5. résszel sajnos nem tudtam játszani. Nekem a 2. tetszett a legjobban. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Rockstar69

A GT5-be hogy kell valami karrier féleséget elindítani, hogy ne csak céltalanul versenyezzek?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
balazstheking

Üdv!

A következő lenne a kérdésem. Ebayről szeretném megvásárolni a Gran Turismo 5 Academy Editiont. Ha oda van írva, hogy Region code: Region free, akkor az működik itthon is?

Egyébként róla van szó http://www.ebay.co.uk/itm/Gran-Turismo-5-A...=item43b66c64ef és az item spec.-ben ír erről.

A válaszokat előre is köszönöm!

B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
mustang42

Tyûûha,utolsó bejegyzés 2012 Oo WoW

Amúgy kis help!Nálam profibbak mondják már meg hogy a GT6-ban mégis hogy a búbánatban kell driftelni,mert nálam csak 2 opció van

1:.Elkezdek driftelni,és a kocsi azonnal megpörög

2:.Alulkormányzott lesz, és b@szik fordulni

Egyik se kedvez a pontoknak...sajnos...

Ötlet?

Ja,kontrolerrel nyomom!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...