Jump to content
GSForum - Segélyvonal

>>> GameStar Történelemkönyv <<<


Lord_KROK

Recommended Posts

Lord_KROK

Elég átlátható volt, de volt egy problémája :

Nevezetesen úgy 800ezer hozzászólásnál már igen recsegett ropogott az egész motor, és emlékszem h a végefelé már fél naponte leállt a fórum 1-2 órára, vagy úgy belassult órákra, hogy nem lehetett használni.

Persze h csakugyan a motor volt-e a hibás és nem más volt a háttérbe, azt lehet h sosem tudjuk meg ...

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Ezaz, a történet szerint már csak 2 hónap van a regisztrálásomig. x)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ja tényleg! (ezen a néven regeltél?)

(és alig 1,5 hónap nekem jelentõs eseményekig, és a 13000ik kommentemig... )

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Svan néven. Szerintem ismerõsen csenghet. Többnyire a buli pia nõk részlegbe voltam anno. Azon belül is a szerepjátékos/csevegõs topicok egy részébe, amik végülis egy és ugyanazok voltak. :D

Nahát, nekem még csak most lesz meg az a 13k. Kicsit belassultam.

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Svan néven. Szerintem ismerõsen csenghet. Többnyire a buli pia nõk részlegbe voltam anno. Azon belül is a szerepjátékos/csevegõs topicok egy részébe, amik végülis egy és ugyanazok voltak. :D

Nahát, nekem még csak most lesz meg az a 13k. Kicsit belassultam.

Te nyitottad annó a Mafia topicot nem ?:D

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Te nyitottad annó a Mafia topicot nem ?:D

oh hello, ismerõs arc. :D

Igen, én.

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Nem semmi volt a mult :)

nekem is a dark skinek jönnek be, + a mi klubos (pécsi anime fanclub) fórumunk is dark+phpbb igaz csak 20k hosszászólás van rajt :)

Viszont van egy fórummotor, amit ipb-nél is kevésbé szeretek, a simplemachines. azt semmiképp se ne :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Svan néven. Szerintem ismerõsen csenghet. Többnyire a buli pia nõk részlegbe voltam anno. Azon belül is a szerepjátékos/csevegõs topicok egy részébe, amik végülis egy és ugyanazok voltak. :D

Nahát, nekem még csak most lesz meg az a 13k. Kicsit belassultam.

Igen, úgy h Svan már emlékszem rád!

Viszont van egy fórummotor, amit ipb-nél is kevésbé szeretek, a simplemachines. azt semmiképp se ne :D

SMF? :D Tavaly rendeltek tõlem egyet, egy darabig adminkodtam is azon a fórumon, (mai napig szívesen írok rá, jó a társaság) de a kezelése engem sem nyert meg annyira...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

2003 februáránál járok, de ez egy olyan idõszak h vagyok ám bajban a képek berakásával, mert erõsen viharvert flamewarokkal idõszaka ez a fórumnak, úgyhogy alig tudok olyat berakni amin nem valami veszekedés megy :

Conte kicsivel azelõtt h összejött Vampirellával

Mafia magyarosítás topic (+ jól megfigyelhetõ h carville panaszkodik h minimum 20 karakteres kell legyen egy komment)

2004 februárja, skinekért sír a név, a frissen beindult irc csatorna hibás

A BPN képe 2004 februárban. (érdemes megnézni a topicok listáját xD )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Közben megint idõutaztam egyet a fórum archívumomba és az adott kornak még a szagát is érzem az orromban...

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Hány aktív fórumozója lehet ennek a honlapnak? :D Mindenhol ugyanazok a nevek vannak.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hány aktív fórumozója lehet ennek a honlapnak? :D Mindenhol ugyanazok a nevek vannak.

Nem sok ... Néha voltak jobb idõszakok, de akik vissza is járogatnak egy 30-40 ember ...

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nem sok ... Néha voltak jobb idõszakok, de akik vissza is járogatnak egy 30-40 ember ...

Azért annál jóval több, ezt biztosra veszem. -_-

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Azért annál jóval több, ezt biztosra veszem. -_-

Kezdetben én is erre gondoltam, de sok emberrõl kiderült h átnevezte magát vagy régen másik accot használt.

na meg ezt úgy értettem h 1-1 idõben 30-40, talán 50 ember... (tehát nem ennyi aktív ember volt a történelem során nyilván)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Kezdetben én is erre gondoltam, de sok emberrõl kiderült h átnevezte magát vagy régen másik accot használt.

na meg ezt úgy értettem h 1-1 idõben 30-40, talán 50 ember... (tehát nem ennyi aktív ember volt a történelem során nyilván)

Ez igaz lehet azokra a szekciókra, amiket rendszeresen látogatni szoktál. Szinte minden részlegnek megvan a maga bejáratott magja, amik között sok esetben nincsen átfedés. Pont ezért lehet, hogy neked nem feltétlenül tûnik soknak a felhasználók száma, de pl csak a részben keveredõ filmesek és zenés arcok közül kijönne a te mennyiségi tipped. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez igaz lehet azokra a szekciókra, amiket rendszeresen látogatni szoktál. Szinte minden részlegnek megvan a maga bejáratott magja, amik között sok esetben nincsen átfedés.

Mondjuk ebben nagyon is igazad van.

Van sok lokális user (tulajdonképpen én is ilyen vagyok) akik csak a fórum egyrészébe irogatnak, más részeket hetekig, hónapokig meg se néznek...

Ezért is van az h néha (nekem) tök ismeretlen emberek tûnnek fel a semmibõl 6-8000 kommenttel. (meg mert átnevezik magukat ami nem vicces :D )

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Hmmm a jó kis régi fórum kinézet azok voltak az igazén boldog idõk mikor a kék hátteres fórum volt. Akkoriban minden más volt. Szinte úgy pörgött egy topik mintha csetprogram lett volna az egész, csak úgy ömlöttek a hozzászólások.

Persze azóta minden megváltozott. már idejét nem tudom mikor regeltem ide de baromi régen volt.

Voltak jó meg rossz dolgok is. Igazából közületek akik ide írtak én csak 1 embert ismerek, de szerintem az az egy ember tuti hogy szintén ismer :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hmmm a jó kis régi fórum kinézet azok voltak az igazén boldog idõk mikor a kék hátteres fórum volt. Akkoriban minden más volt. Szinte úgy pörgött egy topik mintha csetprogram lett volna az egész, csak úgy ömlöttek a hozzászólások.

Ja, délután fél 2kor otthagytam a fórumot, 5kor mikor ismét felléptem akkor 8-10 oldalakat kellett visszaolvassak.

Persze volt jó is meg rossz is, inkább a jóra igyekszik emlékezni az ember :)

(na igen, ismer :D Jó látni ilyen régi arcokat is... )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A nap mikor babakék lett a háttér... :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Krok, nincsenek meg neked a régi csoport logók? Vagy csak egy volt?

Elküldtem neked amit találtam

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hmm "Új moderátorok" :D

Igen. (Borz2, Reandre meg még volt 2 ember, mert 4 lett kinevezve)

Emlékszem h abban a körben nem is indultam, mert pont 2004 májusa volt az az időszak amikor tudtam h drasztikusan kevesebbet fogok tudni azután fennt lenni ...

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

borz2 alája: a GS Maffia végrehajtója /hentese/

carlos0013-é: A Maffia beépített embere a CIA-nál, Svan Mester tanítványa, padawan

Powerbuldog: A Maffia beépített embere az FBI-nál.

neo_2: A Maffia kéme

Oh yea, A topicom. xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...