Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Screenshotok Játékokból Vol 3.


Balee

Recommended Posts

SaltyDave

Krok maga mögött hagyta a 4:3-as képarányt, lassan tényleg itt a cyberpunk utópia.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Te kasz, ez a játék Ledér! jól  néz ki és jónak tűnik! Mi ennek az ára sacc per, amiért már érdemes megvenni? 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
4 hours ago, -StiF- said:

Te kasz, ez a játék Ledér! jól  néz ki és jónak tűnik! Mi ennek az ára sacc per, amiért már érdemes megvenni? 

Hát forintban most nem tudnám megmondani de 40 font az alapár és PS Store-ban 20-ért volt egész karácsonytól tegnapig. Az már simán jó ár érte ha nem is ismered a műfajt. 

Nézz róla pár videót azért mert nem egy megszokott sztori alapú akciójáték, hanem inkább ilyen farmolós cucc ami közelebb áll Diablo-hoz mintsem egy klasszikus szerepjátékhoz. Sok benne a craftolás meg felszerelések fejlesztése és némelyik cuccnak annyi képessége van mint egy közepes excell munkalap.

Nekem PC-n már vagy 75 órám benne van és még nem harcolta minden szörnnyel szóval tartalom téren rengeteget nyújt. 

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hmm. Jól hangzik, itthon már kapni dobozost 9500ert, az kb ugyanannyi akkor. Láttam van a store-on definitive edition, az mivel másabb mint a sima? 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
23 minutes ago, -StiF- said:

Hmm. Jól hangzik, itthon már kapni dobozost 9500ert, az kb ugyanannyi akkor. Láttam van a store-on definitive edition, az mivel másabb mint a sima? 

Szigorúan csak az alapot vedd meg. A def. edition tartalmaz pár kosztümöt, avatar meg emote-ot hogy grimaszolj meg integess multiban a többi játékosnak. Ennyi. 

Az ára meg vagy másfélszerese az alapnak. 

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
31 minutes ago, kaszman1 said:

Szigorúan csak az alapot vedd meg. A def. edition tartalmaz pár kosztümöt, avatar meg emote-ot hogy grimaszolj meg integess multiban a többi játékosnak. Ennyi. 

Az ára meg vagy másfélszerese az alapnak. 

Jó nagy baromság, köszi! 

Ez azért inkább offline játék, ugye? 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
34 minutes ago, -StiF- said:

Jó nagy baromság, köszi! 

Ez azért inkább offline játék, ugye? 

Teljesen játszható offline vagy online. Ha egyedül tolod akkor jön veled a macska társad (palico) akit fejleszthetsz meg felszerelhetsz cuccokkal meg plusz egy társat toborozhatsz egy-egy küldihez. 

Multiban lehet akár négyen is tolni de akkor nincsenek segítők. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A lényege multiban jön ki, de lehet játszani egyedül is. A későbbi szörnyeken azért meg fogsz bolondulni egyedül.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
2 hours ago, Hor1 said:

A lényege multiban jön ki, de lehet játszani egyedül is. A későbbi szörnyeken azért meg fogsz bolondulni egyedül.

Hát ja, de megoldható csak nem érdemes a multira szánt szezonális küldiket csinálni. 

Nekem eddig 90%-ban single-ben sikerült minden, a maradék meg vagy random multi volt vagy acsi miatt lőttem fel SOS rakétát. 

Meg ugye a 14 class közül van ami jobban bírja a szólózást. 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
14 hours ago, SaltyDave said:

Krok maga mögött hagyta a 4:3-as képarányt, lassan tényleg itt a cyberpunk utópia.

Igen, sajnos kénytelen voltam váltani december végén. 

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
4 hours ago, kaszman1 said:

Teljesen játszható offline vagy online. Ha egyedül tolod akkor jön veled a macska társad (palico) akit fejleszthetsz meg felszerelhetsz cuccokkal meg plusz egy társat toborozhatsz egy-egy küldihez. 

Multiban lehet akár négyen is tolni de akkor nincsenek segítők. 

Jól van, király! Majd akkor toljuk egyutt! 😎 Izé, gondolom van sok olyan acsi, amihez kell plus! 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
11 minutes ago, -StiF- said:

Jól van, király! Majd akkor toljuk egyutt! 😎 Izé, gondolom van sok olyan acsi, amihez kell plus! 

Sajna én PC-n vagyok és ha jól tudom nincs cross-play. A multi amúgy holt egyszerű és mikrofon nélkül is simán megoldható idegenekkel. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
21 hours ago, kaszman1 said:

Hát ja, de megoldható csak nem érdemes a multira szánt szezonális küldiket csinálni. 

Nekem eddig 90%-ban single-ben sikerült minden, a maradék meg vagy random multi volt vagy acsi miatt lőttem fel SOS rakétát. 

Meg ugye a 14 class közül van ami jobban bírja a szólózást. 

Melyik eddig a legnehezebb szörnyed?

Az utolsó területig elég jól el lehet egyedül lenni, de ott jönnek az igazán genya dögök. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mivel light bowgun a main-em többnyire a gyors szörnyek szivatnak meg. Diablos/Black Diablos az eddigi legkevésbé kedvencem. Mondjuk még nem vittem végig a sztorit mert folyton szoszölök craftolással meg deliveryket csinálok. Amúgy többnyire szólóban nyomom a Palico meg vagy elektromos/villantós csapdával, vagy horn-nal tolja. 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Carmageddon Max Damage edition : 

Idilli városkép :D
1548015918_carma-max20190118173518.jpg

Sukkármeghajtás :D
1548015918_carma-max20190120191720.jpg

havas terepezés : 
1548015919_carma-max20190120200341.jpg

kicsit hideg van :D
1548015919_carma-max20190120203854.jpg

Befagyva az előd(öm) : 
1548016068_carma-max20190120200222.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Carmageddon Max Damage edition :

üvegből lévő autó :D
1548070418_carma-max20190120213752.jpg

Néhány szárny most jól jönne ... 
1548070418_carma-max20190120214424.jpg


nem csak szép auztó a Cadillac, de hatékony is, elég csak azokat a gyalogosbarát tüskéket nézni az elején : 
1548070419_carma-max20190120214945.jpg

1548070419_carma-max20190120215025.jpg

1548070419_carma-max20190120215347.jpg

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
On 1/19/2019 at 4:39 PM, kaszman1 said:

Sajna én PC-n vagyok és ha jól tudom nincs cross-play. A multi amúgy holt egyszerű és mikrofon nélkül is simán megoldható idegenekkel. 

Egyre több gameplayt nézek róla és rá kell jönnöm, h ez egy WoW sorozat, csak más köntösbe bújva. Nem tetszik. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Hor1
45 minutes ago, -StiF- said:

WoW sorozat

wat?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
Just now, Hor1 said:

wat?

Most mi az? Totálisan ugyanaz a “harc rendszer”, mint a WoWban ugyanaz a maszkalas és közben csomó másik ember megy el melletted. Nekem az ilyen nem jön be... Azt hittem a képek alapján mész egyedül, mint mondjuk egy GTAban, ahol azért érzékeled a küldetéseket, annak ellenére h ugyanúgy közben a világ nem “zárul” be a küldetés idejére. 

Link to comment
Share on other sites

Cori
26 minutes ago, -StiF- said:

Most mi az? Totálisan ugyanaz a “harc rendszer”, mint a WoWban ugyanaz a maszkalas és közben csomó másik ember megy el melletted. Nekem az ilyen nem jön be... Azt hittem a képek alapján mész egyedül, mint mondjuk egy GTAban, ahol azért érzékeled a küldetéseket, annak ellenére h ugyanúgy közben a világ nem “zárul” be a küldetés idejére. 

Nem olyan mint a WoW. Van egy város ahol fel lehet venni a questeket, fegyvert, ruhát cserélni, craftolni stb (itt nincsenek más játékosok) és utana ki lehet menni a világba a questekért, crafting anyag gyűjtésért vagy szörnyekre vadászni(itt a nyitott világban sincs más játékos). De minden quest előtt van lehetőség csapatkeresésre, az csak egy lobby, mint a Cod multiba mikor rámész h search deathmatch, összedob 3 másik játékossal és kidob a nagyvilágba arra a bizonyos questre amire embereket kerestél, hogy akkor öljétek meg azt a szörnyet 4en. Ennyi a multi a játékban. (Egyelőre kevés órám van a MHW-ben, és nem is nagyon multiztam. Ha valamit elírtam javítsatok ki)

Link to comment
Share on other sites

Hor1
6 minutes ago, Cori said:

Nem olyan mint a WoW. Van egy város ahol fel lehet venni a questeket, fegyvert, ruhát cserélni, craftolni stb (itt nincsenek más játékosok) és utana ki lehet menni a világba a questekért, crafting anyag gyűjtésért vagy szörnyekre vadászni(itt a nyitott világban sincs más játékos). De minden quest előtt van lehetőség csapatkeresésre, az csak egy lobby, mint a Cod multiba mikor rámész h search deathmatch, összedob 3 másik játékossal és kidob a nagyvilágba arra a bizonyos questre amire embereket kerestél, hogy akkor öljétek meg azt a szörnyet 4en. Ennyi a multi a játékban. (Egyelőre kevés órám van a MHW-ben, és nem is nagyon multiztam. Ha valamit elírtam javítsatok ki)

Teljesen jól írtad.

Semmi köze a WoW-hoz, se harcrendszerben, se semmiben.

Bár számomra elsősorban a "WoW sorozat" volt teljesen értelmezhetetlen.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
HD2

Metro Exodus. Nagyon hiányzott már egy ilyen játék nekem, mondjuk igazából egy Stalker kéne, de ez van most hozzá a legközelebb. A nyitott pályás részek, napszakváltozás, időjárás, craftolás még közelebb hozta a stalkerhez, ugyanúgy vannak elektromos anomáliák pl. :D Már csak az artifactok hiányoznak, meg a nyomottabb hangulat. Itt is megvan valamennyire, de egyszerűen a stalkerből annyira árad, hogy nekem mai napig az a mérce. LINK Elég csak ezt meghallgatni 4:20-tól.

wUoha.png

K5bvU.png

TFqv6.png

Q9yDo.png

HiOyT.png

1zqln.png

QAOfm.png

40noU.png

8S5Yo.png

1IX7K.png

 

Link to comment
Share on other sites

XCube

 

9 hours ago, HD2 said:

Metro Exodus. Nagyon hiányzott már egy ilyen játék nekem, mondjuk igazából egy Stalker kéne, de ez van most hozzá a legközelebb. A nyitott pályás részek, napszakváltozás, időjárás, craftolás még közelebb hozta a stalkerhez, ugyanúgy vannak elektromos anomáliák pl. :D Már csak az artifactok hiányoznak, meg a nyomottabb hangulat. Itt is megvan valamennyire, de egyszerűen a stalkerből annyira árad, hogy nekem mai napig az a mérce. LINK Elég csak ezt meghallgatni 4:20-tól.

Nagyon sokat fejlődtek karaktermegjelenítés terén, bár ez inkább a megfelelő digitális művész mintsem technológia kérdése.

Milyen beállításokkal tolod?

Link to comment
Share on other sites

HD2
1 minute ago, XCube said:

 

Nagyon sokat fejlődtek karaktermegjelenítés terén, bár ez inkább a megfelelő digitális művész mintsem technológia kérdése.

Milyen beállításokkal tolod?

Igen, pár karakternél a lipsync is meglepően jó (pl. a korláton könyöklő fazon). Még mindig kedvencem hogy kb 5 ember szinkronizálja az egészet. :D

2560*1080 extreme (legmagasabb, van low medium high ultra extreme, már csak a wolfensteines über hiányzik), physix tessellation, minden on, kivéve ray tracing, DX12.

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, HD2 said:

Igen, pár karakternél a lipsync is meglepően jó (pl. a korláton könyöklő fazon). Még mindig kedvencem hogy kb 5 ember szinkronizálja az egészet. :D

2560*1080 extreme (legmagasabb, van low medium high ultra extreme, már csak a wolfensteines über hiányzik), physix tessellation, minden on, kivéve ray tracing, DX12.

Nézegettem pár side by side videót és azt kell mondjam, hohy bár a játék alapból is nagyon szép, a megvilágítás realizmusa RT módban döbbenetesen szép. Tipikusan olyan effekt, amit az ember első blikkre nem is annyira vesz észre, de a kép hiehtőségéhez masszívan hozzájárul. Azt mondjuk megjegyezném, hogy a RT modell nélküli global illumination, főleg az indirek megvilágítás más játékokban szebb, itt valószínűleg mesterségesen butították.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...