Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need For Speed Sorozat - 2nd Gear


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-

Kuplung, kettes, padló

MODERÁTORI KÖZLEMÉNY:

Bizonyára észrevettétek, hogy a napokban jelentõs takarításba kezdtünk a fórumon. Hamarosan a szabályzat is módosulni fog, aminek értelmében ezentúl egy topik akkor telik meg, ha eléri a 100 oldalt, vagy az 5000 hozzászólást. Az új szabály életbe lépése természetesen a jelenlegi topikokat is érinti, így a hétvége folyamán minden olyan topik zárásra kerül, ami elérte a maximumot. A legfontosabb, legnépszerûbb topikokat azonban nem fogjuk törölni, ezek archiválásra kerülnek, és a késõbbiekben is olvashatóak elérhetõek lesznek.

A bezárt topikokat minden további nélkül újra lehet nyitni (a további hozzászólásokat is oda kéretik írni). Egy dologra figyeljetek, hogy az új topik címe és alcíme egyezzen meg a jelenlegi topik címével és alcímével, értelemszerûen egy vol.2 vagy második felvonás vagy hasonló betoldással.

Folytatás innen: Need For Speed sorozat

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

A Hot Pursuit marketingkampánya beindult és valami elképesztõen agyament. Három videó eddig, melyeket feliratoztunk a TCM-en. Valet-es emberkék szürke hétköznapjairól szól. :D Errefelé lehet õket találni.

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

A Hot Pursuit marketingkampánya beindult és valami elképesztõen agyament. Három videó eddig, melyeket feliratoztunk a TCM-en. Valet-es emberkék szürke hétköznapjairól szól. :D Errefelé lehet õket találni.

:lol: :lol:

Ezek nagyon készen vannak :lol: Nagyon jó mind a három :D

Link to comment
Share on other sites

takii

Nekem az utolsó NFS ami tetszett az a Most Wanted volt.

Hangulatra az új mennyire hasonlít hozzá (kipróbálás után)?

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nekem az utolsó NFS ami tetszett az a Most Wanted volt.

Hangulatra az új mennyire hasonlít hozzá (kipróbálás után)?

Inkább hasonlít az igazi Hot Pursuit érzéshez, mint a Most Wantedhez. Ott utcai autók voltak egy nagyvárosban, itt egzotikus autók, gyönyörû tájakon. Plussz nem lesz 200 rendõr egyszerre a nyomodban.

Link to comment
Share on other sites

takii

Inkább hasonlít az igazi Hot Pursuit érzéshez, mint a Most Wantedhez. Ott utcai autók voltak egy nagyvárosban, itt egzotikus autók, gyönyörû tájakon. Plussz nem lesz 200 rendõr egyszerre a nyomodban.

Azért ki lesz próbálva :D.

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Inkább hasonlít az igazi Hot Pursuit érzéshez, mint a Most Wantedhez. Ott utcai autók voltak egy nagyvárosban, itt egzotikus autók, gyönyörû tájakon. Plussz nem lesz 200 rendõr egyszerre a nyomodban.

...na és mennyire próbálják visszahozni a régi Hot Pursuit feelinget?

Érdemes megnézni a régi HP reklámokat

,
és
. Azért átjön belük egy olyasmi feeling, mint az új valet videókból :D
Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Jah úgy néz ki, hogy az. ilyenkor visszaadnék 1-2 évet az eddígiekbõl:D Családi miatt. 20-után nem kapod:(

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

Pc-s demóról valami hir? :/

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Pc-s demóról valami hir? :/

Nem lesz, már amikor kijöttek a konzolosok már akkor bejelentették. Igaz, csak a hivatalos fórumon. Nem lesz PC-s demo.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nem lesz, már amikor kijöttek a konzolosok már akkor bejelentették. Igaz, csak a hivatalos fórumon. Nem lesz PC-s demo.

Hááát jha mi Pc-sek már csak ezt érdemeljük... Egybõl a mélyvízbe dobnak minket:D

Amúgy ha már közeleg a megjelenési dátum találtam egy soundtrack-et.

Link(ek):

Eltávolítva.

Légy szíves a jövõben mellõzd az ilyen tartalmak megosztását a fórumon!

Dan

Edited by -Dan-
Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Amikor hallottam, hogy van demo, és utána, hogy csak ps meg xbox pc nuku, akk azt hittem az életben nem fogom látni a demo-t, csak majd a teljeset. tévedtem BGS-n(Budapest Game Show) kinn lesz az új Hot Pursuit, és nyertem két névre szóló ingyen jegyet :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Amikor hallottam, hogy van demo, és utána, hogy csak ps meg xbox pc nuku, akk azt hittem az életben nem fogom látni a demo-t, csak majd a teljeset. tévedtem BGS-n(Budapest Game Show) kinn lesz az új Hot Pursuit, és nyertem két névre szóló ingyen jegyet :D

Ott sem a demo lesz kint, hanem a teljes. :D

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Ott sem a demo lesz kint, hanem a teljes. :D

Nem baj, annál jobb. Am jön még vki ki?

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nem azért, de akk nálunk mi lesz a megjelenési dátum végül is? Mert pl cdgalaxis-nál 15-két írnak, a trailerek is 15-öt 16-ot, meg 19-et is említenek.

Link to comment
Share on other sites

Err

Nem azért, de akk nálunk mi lesz a megjelenési dátum végül is? Mert pl cdgalaxis-nál 15-két írnak, a trailerek is 15-öt 16-ot, meg 19-et is említenek.

CD galaxisnál gyakran van már ott a játék pár nappal a megjelenés elõtt. Amerikában 16-a a hivatalos megjelenés, Európában pár nappal késõbb, 18 v 19-én érkezik. De szerintem ilyen 17-e környékén már kapható lesz a CDG-ban.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nem azért, de akk nálunk mi lesz a megjelenési dátum végül is? Mert pl cdgalaxis-nál 15-két írnak, a trailerek is 15-öt 16-ot, meg 19-et is említenek.

Hivatalosan november 19. itthon, de ahogyan Err is említette, ez a hazai boltoktól függ leginkább.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Hivatalosan november 19. itthon, de ahogyan Err is említette, ez a hazai boltoktól függ leginkább.

Am vhol(már nem emlékszem hol, talán itt a GSO-n olvastam, hogy a BGS-n kedvezményesen(gondolom ez max 10-20%) meg is lehet venni a dolgokat. Ha jól sejtem ez az új nfs-re nem értendõ? Bár sztem elég nagy hiba lenne az ea részérõl egy ilyen üzleti fogást kihagyni.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Am vhol(már nem emlékszem hol, talán itt a GSO-n olvastam, hogy a BGS-n kedvezményesen(gondolom ez max 10-20%) meg is lehet venni a dolgokat. Ha jól sejtem ez az új nfs-re nem értendõ? Bár sztem elég nagy hiba lenne az ea részérõl egy ilyen üzleti fogást kihagyni.

Konkrétan úgy van, hogy a 990 Ft-os belépõt le lehet majd vásárolni, mert az 576 valami hiper-szuper akciókat visz ki. Nem tudni, konkrétan milyen játékokra vonatkozik ez, majd ott kiderül.

Link to comment
Share on other sites

Err

Konkrétan úgy van, hogy a 990 Ft-os belépõt le lehet majd vásárolni, mert az 576 valami hiper-szuper akciókat visz ki. Nem tudni, konkrétan milyen játékokra vonatkozik ez, majd ott kiderül.

Hozzáteszem, csak akkor tudod levásárolni, ha 10 000Ft felett vásárolsz. Ezt valahogy mindig kifelejtik a szétküldött tájékoztatókból.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Hozzáteszem, csak akkor tudod levásárolni, ha 10 000Ft felett vásárolsz. Ezt valahogy mindig kifelejtik a szétküldött tájékoztatókból.

LOOL. Na akkor így nem sok értelme van :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...