Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Futball - Mindenes Topik


Tomina

Recommended Posts

-StiF-

gyönyörűen játszott a csapat, egy egész ország szívét örvendeztették meg a srácok ezalatt a 2 hét alatt, óriási forgatag, óriási ünnep, hatalmas vidámság, amire már nagyon, de nagyon szüksége volt ennek az országnak. nemzetté kovácsolódtunk és a munkamorál is jobb lett a diadalittas, átmulatott esték után. újra van miért büszkének lennünk, fantasztikus érzés ez.... !!!!! köszönjük srácok, óriásiak voltatok!! még a nagymamám is őrjöngött, amikor elsült Dzsudzsi lába másodszor, azt mondta nekem telefonban, h már ő sem bírta ülve nézni a meccset, annyira boldog volt, na meg amikor kinézett az ablakán a körútra, újra kislánynak érezte magát a boldogságtól. FANTASZTIKUS!!!

Remélem Kubatov elgondolkozik és eltörli a szkennert, nagyon jó hír lenne, újra együtt tombolni a táborral és buzdítani a csapatot a 30. bajnoki címért és a BL selejetezőkben kiordítani a csoportkört, egy álom lenne.


----

minek írjak 120 sort, ha 1 sorban ugyanezt elmondom? x'D

Link to comment
Share on other sites

getro2

hát bazmeg

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jól csinálják a portugálok, egész messzire jutottak a semmivel. :DD

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Wales meg óriási.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomina

Talán be kellett volna rakni Benzemát a keretbe mégis? 

 

CR-ből meg jó edző lenne. :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

a kurva anyjat mindenkinek

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mekkora szar foci volt ez istenem. :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

volt egyaltalan jo portugal meccs a mienknek kivul?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem, de itt a franciák csalták jobban a játékot.

Link to comment
Share on other sites

getro2

amugy itt miert nem mukodhetett az az  osszesorsolos metodika, mint asszem a bl-nel? vagy ott nem sorshuzas van? nem lett volna ez a szerencsetlenkedes a ket eltero erossegu aggal

Link to comment
Share on other sites

Real013

Portugália veretlenül lett bajnok. Egyéb kérdés? :)

 

Amúgy meg végignézve a mezőnyt, nem igen van csapat, aki jobban megérdemelte volna. A németek sem hozták a saját szintjüket, belgák ezzel az edzővel büdös életben nem nyernek semmit, Wales speciel szimpatikus volt, de az elődöntőben a portugálok jobbak voltak. Olaszok csak védekezni tudtak, angolok komolytalanok stb. Franciák hozták a meccseket, hol könnyebben, hol nehezebben, de azzal a stílussal, hozzáállással, amivel az EB-döntőt lenyomták hazai pályán, lószart nem érdemelnek. Portugálok nem voltak gyengék, inkább közepesek, de azt nagyjából végig hozták. Az EB kritikája, hogy ezzel meg is lehetett nyerni.

Link to comment
Share on other sites

getro2

kb egyetertek, de a nemetek eleg pengek voltak szerintem. azt a francia csapatot, aki megverte oket az elodontoben, senki nem tudta volna terdre kenyszeriteni, nem is ertem, ok aztan mit lazaskodtak a portugalok ellen, mintha egy masik csapat allt volna ki. meg ugyis, ha elbiztak magukat, ez kritikan aluli teljesitmeny volt.

ha nem lettunk volna kinn, es nem lett volna 3 pazar meccsunk, ez lenne az egyik legrosszabb focitorna, amit valaha vegigneztem. 

Link to comment
Share on other sites

Joey
3 hours ago, Real013 said:

Portugália veretlenül lett bajnok. Egyéb kérdés? :)

 

Amúgy meg végignézve a mezőnyt, nem igen van csapat, aki jobban megérdemelte volna. A németek sem hozták a saját szintjüket, belgák ezzel az edzővel büdös életben nem nyernek semmit, Wales speciel szimpatikus volt, de az elődöntőben a portugálok jobbak voltak. Olaszok csak védekezni tudtak, angolok komolytalanok stb. Franciák hozták a meccseket, hol könnyebben, hol nehezebben, de azzal a stílussal, hozzáállással, amivel az EB-döntőt lenyomták hazai pályán, lószart nem érdemelnek. Portugálok nem voltak gyengék, inkább közepesek, de azt nagyjából végig hozták. Az EB kritikája, hogy ezzel meg is lehetett nyerni.

Akkor 2004-ben a görögök minimum ennyire megérdemelték a címet.

Link to comment
Share on other sites

getro2

azt en nem kovettem, de a nemeteken es az olaszokon kivul kb minden nagycsapat lazaskodott eleget, hogy megerdemelje, ahova jutott. lehet jonni az agakkal, de pl ezeknek a belgaknak egy ilyen csapattal lazan el kellett volna masirozni a dontobe. a franciaknak ilyen csapattal, a nemetek utan legalabb 3-4 golt kellett volna most rugni. stb-stb a portugaloke messze nem volt most a legjobb csapat, a legjobb otbe se tennem oket, es egy percig se verzett volna a szivem, ha elek kapufaja bemegy es kiejtjuk oket, de azert az itt most sok mindenkit minosit, hogy igy behuztak ezt az eb-t, es nemcsak az o antifocijukat.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Na hát akkor a magyar csapat is EB BAJNOK!!444 Hiszen 3-3at játszott a portugálokkal, egyenrangúan fejezték be!!444

NYERTEK A MAGYAROOOOK.

 

Megérte csoportelsőként továbbjutni. Van aki ehelyett eb bajnok lett inkább. NP. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Csak egy jótanács:trollkodni jobb olyan fórumon, ahol van aktivitás... :D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

eb bajnok=kutya győztes

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

egy hét alatt tisztán nyertem +50k-t mixen. háhá és nincs megállás.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem trollkodok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hunocsi

Premier League fantasyt játszunk majd?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
On 2016. 07. 31. at 9:50 AM, hunocsi said:

Premier League fantasyt játszunk majd?

en regisztráltam már.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Csináltam GSFórum ligát, ezzel a kóddal lépjetek be itt: 725393-319145

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Senki nem jön? :(

On 01/08/2016 at 11:46 AM, -StiF- said:

en regisztráltam már.

Szerintem többen is regisztráltunk régebben, csak egy ideje nem játszottunk :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

-StiF-
5 hours ago, hunocsi said:

Senki nem jön? :(

Szerintem többen is regisztráltunk régebben, csak egy ideje nem játszottunk :D

ha mindenáron kiakarsz kapni...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Hor1

Barca előtt le a kalappal

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...