Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Milyen Operációs Rendszert Használsz?


Levi96

  

84 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Levi96

Milyen operációs rendszert használsz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
FECA77

Ugy látom ez is 1 gyakran látogatott topic.......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Ugy látom ez is 1 gyakran látogatott topic.......... :lol:

ja, aki nem windowst használ az minek jöjjön ide, már úgyis tudja a tutit :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

ubuntu linux miért nincs a listában?

amúgy nekem xp+vista.

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

ubuntu linux miért nincs a listában?

amúgy nekem xp+vista.

szerintem nem fért bele :unsure: , pedig simán az egyik legnépszerûbb

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

szerintem nem fért bele :unsure: , pedig simán az egyik legnépszerûbb

Nem fért bele?? Ugye csak viccelsz? :D :D Ha jól tudom alapból 12 választási lehetõség áll rendelkezésre. Plusz lehet 3 csoportot létrehozni melyekbe 12-12 választási lehetõséget lehet iktatni. Egyszóval ha jól tudom a legnagyobb szavazás az max 36-os lehet. Csak olyankor nem egy elsõ helyezett lesz, hanem 3. Tehát lehetett volna olyan szavazás, hogy Windows és felsorolni a típusokat. Linux, úgyszintén típusok plusz még amik vannak egyéb oprendszerek 3. kategóriában.

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Nem fért bele?? Ugye csak viccelsz? :D :D Ha jól tudom alapból 12 választási lehetõség áll rendelkezésre. Plusz lehet 3 csoportot létrehozni melyekbe 12-12 választási lehetõséget lehet iktatni. Egyszóval ha jól tudom a legnagyobb szavazás az max 36-os lehet. Csak olyankor nem egy elsõ helyezett lesz, hanem 3. Tehát lehetett volna olyan szavazás, hogy Windows és felsorolni a típusokat. Linux, úgyszintén típusok plusz még amik vannak egyéb oprendszerek 3. kategóriában.

mikor legutóbb topikot nyitottam akkor még nem volt ennyi opció :D , gondolhatod mikor nyitottam utoljára topikot :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tom83

XP-t.Feltettem a Vistat de hamar észrevettem,hogy a gépem kevés hozzá :unsure: Meg bonyolult is...

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

XP-t.Feltettem a Vistat de hamar észrevettem,hogy a gépem kevés hozzá :unsure: Meg bonyolult is...

sztem nem bonyolult, csak felesleges még. nekem angol vista home premiumom van, de csak néha használom.

mármint xp mellett van a vista.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Én XP-t használok,abból is valami kiegészített verziót.Valami ismerõsünknek az ismerõsének az ismerõse csinálta,kiegészítette pár programmal (pl. Office 2007,Photoshop,Daemon Tools,Winrar és még sok minden alapból feltelepült az XP-vel együtt).Még sokáig XP-t fogok használni(addig amíg nem lessz a játékok többsége vista only) mert a DX10 se vonz(kiadják majd xp-re is talán ha belátják hogy senkii nem vistázik)

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Én XP-t használok,abból is valami kiegészített verziót.Valami ismerõsünknek az ismerõsének az ismerõse csinálta,kiegészítette pár programmal (pl. Office 2007,Photoshop,Daemon Tools,Winrar és még sok minden alapból feltelepült az XP-vel együtt).Még sokáig XP-t fogok használni(addig amíg nem lessz a játékok többsége vista only) mert a DX10 se vonz(kiadják majd xp-re is talán ha belátják hogy senkii nem vistázik)

nekem normál home edition sp2 van fent.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nekem most 64 bites Vista Ultimate van fent. zép nagyon meg minden, de hogy a 2 giga ram 40%-át attól használja, hogy él a rendsze, szánalmas. (igaz, Aero is be van lõve). Valszeg visszaállok XP-re.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Nekem most 64 bites Vista Ultimate van fent. zép nagyon meg minden, de hogy a 2 giga ram 40%-át attól használja, hogy él a rendsze, szánalmas. (igaz, Aero is be van lõve). Valszeg visszaállok XP-re.

1-Giga-ból is 30%-ot használ, ugyanis pont a fejlett memóriagazdálkodás a Vista egyik erõssége, ha valami memóriazabáló alkalmazás fut(játékok), leállít mindent, ami nem feltétlenül szükséges, csak a játékra koncentrál.

A másik, el kéne már felejteni ezt a "szánalmas" kifejezést, emlékszem, szinte ugyanezt mondták az XP-megjelenésekor is, memóriazabáló, procizabáló, erõmû kell hozzá...

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

1-Giga-ból is 30%-ot használ, ugyanis pont a fejlett memóriagazdálkodás a Vista egyik erõssége, ha valami memóriazabáló alkalmazás fut(játékok), leállít mindent, ami nem feltétlenül szükséges, csak a játékra koncentrál.

A másik, el kéne már felejteni ezt a "szánalmas" kifejezést, emlékszem, szinte ugyanezt mondták az XP-megjelenésekor is, memóriazabáló, procizabáló, erõmû kell hozzá...

Igazából ezen gondolkodtam én is, hogy az XP-nél is így volt. A Vista jelenleg még túl "modern", ha lehet így fogalmazni, 1-2 éven belül viszont lesöpri az XP-t az otthoni felhasználók köében. De addig még eltelik egy kis idõ. :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Simán linuxot kellett volna írni. Csúnyán nem férne ki minden linux variáns egy szavazásba.. x)

OS-ek listája

Ebben majdnem az összes benne van.

Nekem most 64 bites Vista Ultimate van fent. zép nagyon meg minden, de hogy a 2 giga ram 40%-át attól használja, hogy él a rendsze, szánalmas. (igaz, Aero is be van lõve). Valszeg visszaállok XP-re.

A win használja a memóriát, ha lehetõsége van rá. Nem tudom, hogy miért baj, ha üresjáraton ennyit használ. Talán fáj, ha használja valami a memóriát? x)

Link to comment
Share on other sites

Bice

Ubuntu linux 1.4 ultimate, meg néha xp, amikor olyanra kell a gép, hogy 3D meg ilyenek...

Link to comment
Share on other sites

_L_

Windows XP SP2 Blade Edition

Windows Vista Ultimate HU x64

Debian Linux

Symbian 9.2 FP2 :D

Nagyjábol ezeket :D

Link to comment
Share on other sites

Bice

Windows XP SP2 Blade Edition

Windows Vista Ultimate HU x64

Debian Linux

Symbian 9.2 FP2 :D

Nagyjábol ezeket :D

A symbian az nem egy telefonos oprendszer? :huh: :D

Link to comment
Share on other sites

adamszekely

Én Windows Xp Home Sp2-est használok, már megszoktam, egy ideig biztosan ez fog maradni...

Link to comment
Share on other sites

_L_

A symbian az nem egy telefonos oprendszer? :huh: :D

De :D N95 powa :D

Link to comment
Share on other sites

Bice

De :D N95 powa :D

Jaaa! Bocsi. :D :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

xp prof sp2/Vista ultimate home.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Windows XP SP2 @ Reborn Extended Edition

Az egyik legstabilabb XP, amit valaha láttam. Csak ajánlani tudom. És a felesleges xarok ki vannak belõle véve.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Windows XP SP2 @ Reborn Extended Edition

Az egyik legstabilabb XP, amit valaha láttam. Csak ajánlani tudom. És a felesleges xarok ki vannak belõle véve.

Mindegyik XP-tökegyforma...

A felesleges xarokat, pedig mindenki ki tudja szedni(vagy bõvíteni) az Nlite-nevü progival, aztán elnevezni különféle hangzatos névre...

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Mindegyik XP-tökegyforma...

A felesleges xarokat, pedig mindenki ki tudja szedni(vagy bõvíteni) az Nlite-nevü progival, aztán elnevezni különféle hangzatos névre...

De nekem a régi gépen mégis stabilabban mûködik. Egyébként elég népszerû XP, a Reborn.

És alapból így néz ki:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...