Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Segítsetek (sw)


chrisnagy13

Recommended Posts

kaliban

Megõriztem a némbör van helyet :D

kaliban 1455 Hsz :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

@kaliban

Ami levelet illeti ne foglalkozz vele, én amkor ilyet kaptam és megláttam hogy wow accról lenne szó ---->kuka. Azóta ha kapok ilyet gondolkodás nélkül kivágom a szemetesbe :D . Mondjuk az érdekesebb fele a dolognak hogy a Thunderbird szerint a feladó noreply@blizzard.com :blink: :huh: .

Link to comment
Share on other sites

kaliban

@kaliban

Ami levelet illeti ne foglalkozz vele, én amkor ilyet kaptam és megláttam hogy wow accról lenne szó ---->kuka. Azóta ha kapok ilyet gondolkodás nélkül kivágom a szemetesbe :D . Mondjuk az érdekesebb fele a dolognak hogy a Thunderbird szerint a feladó noreply@blizzard.com :blink: :huh: .

Na megnéztem a hivatalos és a kapott linket és összehasonlítottam a két URL-t, ime az eredmény:

Ez az Emailban jött

http://us.support.blizzard.access-verify.net/onlineservice.html

És ez az eredeti:

http://us.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_US&gameId=12

Link to comment
Share on other sites

Ultimatum

Van egy 5.1es hangrendszer ami furcsa módon nem megszabott idõnként berecseg kb. 2 másodpercig azt abba marad (elég hangosan). Alapból nem zúg semmi gond nincs a hangzással. Amúgy egy Logitech hangfalról van szó.

Mik lehetnek az itt leírt hiba okai?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Van egy 5.1es hangrendszer ami furcsa módon nem megszabott idõnként berecseg kb. 2 másodpercig azt abba marad (elég hangosan). Alapból nem zúg semmi gond nincs a hangzással. Amúgy egy Logitech hangfalról van szó.

Mik lehetnek az itt leírt hiba okai?

Már egyszer leírtam...

Az erõsítõ potmétere kontakthibás, vagy valamelyik kábel.

Link to comment
Share on other sites

Ultimatum

Már egyszer leírtam...

Az erõsítõ potmétere kontakthibás, vagy valamelyik kábel.

De az a 2.1es volt az folymatosan zúg.

De az 5.1es nem zúg folyamatosan csak néha berecseg!

Link to comment
Share on other sites

kaliban

De az a 2.1es volt az folymatosan zúg.

De az 5.1es nem zúg folyamatosan csak néha berecseg!

A folyamatos zúgás meg a végfok IC/tranzisztor hibája.

Link to comment
Share on other sites

Parabox

Jaj-jaj-segítség!

Daemon Tools Light -om kissé megõrült win 7 alatt. Közölte, hogy bizonyos telepített programok miatt nem mûkszik, kapcsoljam ki õket. A megnevezett programok nem voltak telepítve, így a dolgot nem nagyon értettem. Némi veszõdés után megpróbáltam a progit újratelepíteni. Telepítés közben ezt írja ki:

Internal setup error. Error code 14.Contact Support.

Aztán kilép. Szaporttal nem mentem sokra ezért írok ide. Hát, kb. ennyi.

Ha nincs ötlet, esetleg másik virtuális driver programot tudtok ajánlani?

Köszönet!

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Jaj-jaj-segítség!

Daemon Tools Light -om kissé megõrült win 7 alatt. Közölte, hogy bizonyos telepített programok miatt nem mûkszik, kapcsoljam ki õket. A megnevezett programok nem voltak telepítve, így a dolgot nem nagyon értettem. Némi veszõdés után megpróbáltam a progit újratelepíteni. Telepítés közben ezt írja ki:

Internal setup error. Error code 14.Contact Support.

Aztán kilép. Szaporttal nem mentem sokra ezért írok ide. Hát, kb. ennyi.

Ha nincs ötlet, esetleg másik virtuális driver programot tudtok ajánlani?

Köszönet!

nem tudom melyik daemon-toolst telepitetted fel, de a vista megjelenésekor, ugyanigy a win7 megjelenésekor is ajánlott volt kerülni a régi verziókat. ha a legújabb verzió telepitésével vagy bajban, akkor hirtelen nem tudok mit mondani, de megpróbálok utánanézni a gondnak :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Jaj-jaj-segítség!

Daemon Tools Light -om kissé megõrült win 7 alatt. Közölte, hogy bizonyos telepített programok miatt nem mûkszik, kapcsoljam ki õket. A megnevezett programok nem voltak telepítve, így a dolgot nem nagyon értettem. Némi veszõdés után megpróbáltam a progit újratelepíteni. Telepítés közben ezt írja ki:

Internal setup error. Error code 14.Contact Support.

Aztán kilép. Szaporttal nem mentem sokra ezért írok ide. Hát, kb. ennyi.

Ha nincs ötlet, esetleg másik virtuális driver programot tudtok ajánlani?

Köszönet!

Ezt próbáld:

http://www.downloads.hu/letoltes/2447

Link to comment
Share on other sites

Parabox

Jó pár verziót kipróbáltam, nem csak lite-ot, stb.

SPTD probléma volt, amit vmiért nem tudtam a neten található megoldásokkal eszközölni.

Végül felraktam dühömben egy virtual clone drive-ot. Azóta az sptd kiválóan elvan, úgyhogy végre tudtam volna telepíteni a DT Lite-ot is, de már minek? :)

De köszönöm a segítséget!

Végül felraktam dühömben egy virtual clone drive-ot. Azóta az sptd kiválóan elvan, úgyhogy végre tudtam volna telepíteni a DT Lite-ot is, de már minek? :)

Így visszaolvasva ezt... hm... Ideje lenne kicsit felállni a gépem mellõl és szétnézni a világban... :) Úgy tûnik besokalltam. :)

Link to comment
Share on other sites

mio007

QUOTE(mio007 @ Oct 2 2010, 08:01 AM) *

A kapcsolódás sikertelen.

A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) hu.start3.mozilla.com helyen lévõ kiszolgálóval.

Egyik percrõl a másikra kiírta, mi lehet a probléma ?

Ez sajna továbbra is fenáll, nem tudom mitõl lehet. Ez tesóm gépén van, azt mondta, hogy csak úgy besz*rt a böngészõ. Újraraktam de attól nem lett jobb.

Erre jött válaszként taki-tól:

Netetek nem szállt el?

Nekem is szokott ilyen lenne, de aztán refresh és jó, általában.

Ha nem akkor router ki/be kapcsolása.

Az a baj, hogy a net jó, router ki/be kapcsolása nem oldotta meg, de mivel végig jó volt a net IE-vel is, így ez nem is lehet probléma.

Továbbra is fennáll a probléma tesóm gépén, de nem értem miért és mitõl. Újratettem de semmi. Anyu is azt használja a gépen és megszokták már, szeretik. De ennyi miatt reinstall :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

QUOTE(mio007 @ Oct 2 2010, 08:01 AM) *

A kapcsolódás sikertelen.

A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) hu.start3.mozilla.com helyen lévõ kiszolgálóval.

Egyik percrõl a másikra kiírta, mi lehet a probléma ?

Ez sajna továbbra is fenáll, nem tudom mitõl lehet. Ez tesóm gépén van, azt mondta, hogy csak úgy besz*rt a böngészõ. Újraraktam de attól nem lett jobb.

Erre jött válaszként taki-tól:

Netetek nem szállt el?

Nekem is szokott ilyen lenne, de aztán refresh és jó, általában.

Ha nem akkor router ki/be kapcsolása.

Az a baj, hogy a net jó, router ki/be kapcsolása nem oldotta meg, de mivel végig jó volt a net IE-vel is, így ez nem is lehet probléma.

Továbbra is fennáll a probléma tesóm gépén, de nem értem miért és mitõl. Újratettem de semmi. Anyu is azt használja a gépen és megszokták már, szeretik. De ennyi miatt reinstall :ph34r:

Nem kavarta el a Proxy beállításokat ?

Nem Kapcsolat nélküli munkában van ?

Link to comment
Share on other sites

Rokalesocipo

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem. Win7 van a gépemen, volt egy frissítés ami nem akart települni, megszakítottam, feladatkezelõbe win update-t leállítottam. A frissítés megszakítása után létrejön egy mappa a c: meghajtón, betûkbõl és számokból áll, pl 5dc45cd5357ff stb. És nem lehet törölni sehogy, sem csökkentett módban, sem parancssorban. Van valami ötletetek, mert zavar hogy ott van.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Nem kavarta el a Proxy beállításokat ?

Nem Kapcsolat nélküli munkában van ?

Megnézem, de ha hugom ilyenekhez nem nyúl, mert nem ért hozzá, akkor nem értem hogyan változtathatja meg önkényesen a böngészõ.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem. Win7 van a gépemen, volt egy frissítés ami nem akart települni, megszakítottam, feladatkezelõbe win update-t leállítottam. A frissítés megszakítása után létrejön egy mappa a c: meghajtón, betûkbõl és számokból áll, pl 5dc45cd5357ff stb. És nem lehet törölni sehogy, sem csökkentett módban, sem parancssorban. Van valami ötletetek, mert zavar hogy ott van.

Ha nem akar települni, akkor sem kell megszakítani...

A végén kiírja, hogy ez és ez nem tudott települni, de általában egy újraindítás megoldja.

A mappa meg gondolom egy mentés Win update hibájáról.

Link to comment
Share on other sites

CrW

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem. Win7 van a gépemen, volt egy frissítés ami nem akart települni, megszakítottam, feladatkezelõbe win update-t leállítottam. A frissítés megszakítása után létrejön egy mappa a c: meghajtón, betûkbõl és számokból áll, pl 5dc45cd5357ff stb. És nem lehet törölni sehogy, sem csökkentett módban, sem parancssorban. Van valami ötletetek, mert zavar hogy ott van.

Ne nézz oda.

Link to comment
Share on other sites

siletto

Abban tud valaki segíteni,hogy CentOS t hogyan rakjak fel WMWare-re??

Link to comment
Share on other sites

sid

e-book konvertálásról lenne kérdésem, hogy ha epub-ba konvertálok pl akkor nincs hosszú Õ Û, ami picit zavaró azért. mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

barcaadams

valaki írjon ha van az új msnhez +! köszi!

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem. Win7 van a gépemen, volt egy frissítés ami nem akart települni, megszakítottam, feladatkezelõbe win update-t leállítottam. A frissítés megszakítása után létrejön egy mappa a c: meghajtón, betûkbõl és számokból áll, pl 5dc45cd5357ff stb. És nem lehet törölni sehogy, sem csökkentett módban, sem parancssorban. Van valami ötletetek, mert zavar hogy ott van.

Unlocker nevû program talán le tudja törölni. :/

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

e-book konvertálásról lenne kérdésem, hogy ha epub-ba konvertálok pl akkor nincs hosszú Õ Û, ami picit zavaró azért. mi lehet a gond?

Esetleg nézd meg a kódolást, hogy miben van. Unicode, UTF-8 vagy ANSI. Lehet ez okozza a hibát.

Rokalesocipo: Unlocker szerintem is le fogja tudni törölni, próba cseresznye.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...