Jump to content
GSForum - Segélyvonal

L.A. Noire


jardo

Recommended Posts

Copiedname

Már elkezdtem játszani augusztusban, de kicsit félretettem. Erre most épp egy cikket olvastam a GTA V-rõl, amiben a Censored! cikkíró lespoilerezte a Noire végét :fuu: Nagyon ügyesen elbaszta a játékélményt -_-

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

lol :troll:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Már elkezdtem játszani augusztusban, de kicsit félretettem. Erre most épp egy cikket olvastam a GTA V-rõl, amiben a Censored! cikkíró lespoilerezte a Noire végét :fuu: Nagyon ügyesen elbaszta a játékélményt -_-

Így jár aki félrerakja a játékot ennyi idõre.

BTW, nem jelezte h spoiler lesz?

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Így jár aki félrerakja a játékot ennyi időre.

BTW, nem jelezte h spoiler lesz?

Nem jelzett semmit.

Amúgy nem nagyon tudtam mást csinálni, nem lett volna már időm egy nekifutásra végigjátszani. Azt meg nem akartam, hogy szétessen az élmény. De most már mindegy <_<

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem jelzett semmit.

Amúgy nem nagyon tudtam mást csinálni, nem lett volna már idõm egy nekifutásra végigjátszani. Azt meg nem akartam, hogy szétessen az élmény. De most már mindegy <_<

Azért szerintem még úgy is végig lehet játszani, hogy tudod mi lesz a vége. Sok játékot vittem már én is õgy végig.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Azért szerintem még úgy is végig lehet játszani, hogy tudod mi lesz a vége. Sok játékot vittem már én is õgy végig.

Persze, meg is lesz, de azért mégis szar érzés tudni, hogy mi lesz a vége :D Fõleg, hogy (feltételezem) meglepetésnek volt szánva.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Persze, meg is lesz, de azért mégis szar érzés tudni, hogy mi lesz a vége :D Fõleg, hogy (feltételezem) meglepetésnek volt szánva.

Elég bénácskán van megírva a játék utolsó negyede, majd meglátod, ennek fényében meg annyira nem katartikus a végkifejlet, csak olyan "Ja, oké. Kár."

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Persze, meg is lesz, de azért mégis szar érzés tudni, hogy mi lesz a vége :D Fõleg, hogy (feltételezem) meglepetésnek volt szánva.

Ennek fényében talán azt is tudhatod h megéri-e végigvinni ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rockstar69

Szerintem az RDR vége durvább volt a játékmenet miatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...