Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alpha Protocol


jardo

Recommended Posts

Hor1

Ez egy szenzációs játék. Lehetne, ha nem lenne tele rengeteg idegesítõ hibával, kihagyott ziccerrel. A küldetések nagyon durván csõben játszódnak, talán a Wantedban volt utoljára ennyire szembetûnõ. Az ellenfelek viszont ostobábbak, mint amit valaha tapasztaltam. Vakok, buták, nem tudnak célozni, nem jók semmire kb. Ebbõl kifolyólag a játék nagyon könnyû. (a négy szaúdi misszióval végeztem.) Viszont a történet, és a dumák kárpótolnak mindenért. :D Akkora beszélgetések folynak, hogy sokszor megállítanám, annyira röhögök. Például a repülõn, amikor leül mellénk a csaj, és kezünkbe nyomja az újságot. "Those are your legs? - Other page." Nem értem azt se aki az élettelen szinkronhangok miatt panaszkodott, szerintem kifejetten eltalálták a hangokat. Sajnálom egyébként, mert egy emlékezetes játék lehetett volna belõle, de így elég kevesen fognak vele szenvedni szerintem.

És megy már a kódfejtés is elsőre. :P

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hackelést már most utálom/gyûlölöm/rühellem :angry:

Hol egy trainer, mely automatikusan megoldja? <_<

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Na ezért nincs mostanság jó, kihívást jelentõ játék, mert egyszerûen ,,utálod" ha figyelni kell vmire. Ezért ilyen könnyûen a mai játékok, ezért ilyen rövidek. Nekem még most is hiányoznak azok a játékok régebbrõl, amelyeket vagy 10x újrakezdtem egy bizonyos pályarésznél, mert nem sikerült. Kihívás...De ezek a mai játékok....5 óra, megdöglés nélkül. Semmi....

Link to comment
Share on other sites

Guest

A hackelésnél ha már nagyon kevés az idõ, akkor egyszerûen nyomjátok le az Abort gombot a jobb alsó sarokban és akkor nem szólal meg a riasztó és így akárhányszor újra lehet kezdeni.

Link to comment
Share on other sites

-max-

Azért lássuk be, a Deus Ex is hasonló volt anno, aztán mégis minden idõk egyik legkiválóbb RPG-je lett... arról meg nem is beszélve, hogy Obsidian/ Chris Avellone még sosem okozott csalódást... PST-t meg nincs is értelme várni, szimplán megcsinálták egyszer minden idõk legjobb szerepjátékát, szerintem olyan 25 éven belül nem nagyon tud bárki akár azt megközelítõ színvonalút letenni az asztalra. Ráadásul jelenkorban játszódik a cucc. Szóval én bizakodom. (Igaz, DA/ME2-vel kapcsolatban is baromi nagy pofáraeséshez vezetett ez a hozzáállás, de kérdem én, hol van a Bioware egy ex-Black Isle-höz képest?)

Ott a pont. A BioWare-re várni pedig fölösleges, eladták a lelküket a BG2 után. Már a KotOR sem volt egy nagy szám, bárki bármit mond...

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Még az elején járok , és eddig nem rossz. Volt már ennél sokkal rosszabb game is a kezeim közt. Vannak benne jo 5letek,bár az látszik,hogy nem lett befejezve igazán. Meglehetõssen lehuzzák a saját produktumukat itt. Sajnálatos,hogy egyre több ilyet olvashatunk.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Amúgy kíváncsiságból: Nektek is Mina maradt az operátorotok Szaúd-Arábia után?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Amúgy kíváncsiságból: Nektek is Mina maradt az operátorotok Szaúd-Arábia után?

Aham :rolleyes:

Taiwani menedékhelyünk: HELL YEAH!!! :o :ph34r: B)

Egyébként Moszkva és Róma is kipipálva, eddig senkit sem öltem meg a bossok közül :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Aham :rolleyes:

Taiwani menedékhelyünk: HELL YEAH!!! :o :ph34r: B)

Egyébként Moszkva és Róma is kipipálva, eddig senkit sem öltem meg a bossok közül :unsure:

Csak mert nála volt a legmagasabb a reputationöm, kíváncsi vagyok, ha másnál lenne, akkor az lenne-e a késõbbi handler. De amúgyis nála hajtottam a legjobban, hogy csípjen. :P Meg persze Scarletnél. :wub: :D

Nekem is a kedvenc menedékhelyem nekem is az. :) De jó hangulata van a rómainak is. Én most járok moszkvában. Rómában Marburgot érted boss alatt? :unsure:

A döntések alapján egyébként elég eltérően alakulhat a történet, kíváncsi vagyok tényleg így van-e vagy csak a látszat.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Csak mert nála volt a legmagasabb a reputationöm, kíváncsi vagyok, ha másnál lenne, akkor az lenne-e a késõbbi handler. De amúgyis nála hajtottam a legjobban, hogy csípjen. :P Meg persze Scarletnél. :wub: :D

Nekem is a kedvenc menedékhelyem nekem is az. :) De jó hangulata van a rómainak is. Én most járok moszkvában. Rómában Marburgot érted boss alatt? :unsure:

A döntések alapján egyébként elég eltérõen alakulhat a történet, kíváncsi vagyok tényleg így van-e vagy csak a látszat.

Ez engem is érdekelne, tekintve hogy a menedékhelyeken mindhármójuktól vannak ott tárgyak :rolleyes:

Rómában nem volt boss akivel dumálni lehetett...

De pl a jégkrémárust vagy az arab akárkit nem végeztem ki :lol:

Oroszoknál Konstantinról lehúztam egy vagyont majd elengedtem, Surkovval is szövetkeztem, Sis-t életben hagytam és összefogtam Albatrosszal, SIEvel is jóban vagyok B)

Mindenki haver, kérdés meddig :D

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Az általam olvasott kritikák alapján ez egy játszhatatlan förtelem,valahol a Vampire: Bloodlines szintjén (csak valamivel jobb történeti szállal). Nyugtassatok meg, hogy jönnek ki hozzá patchek, amik stabilizálják a helyzetet, és nem az lesz, mint a Temple of Elemental Evillel... (ami a bugrengeteg miatt effektíve élvezhetetlen lett, és a kiadó a hivatalos patchekért sem volt hajlandó fizetni a fejlesztõknek, úgyhogy nem is nagyon készültek hozzá).

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Szerintem jobb mint a Bloodlines. -_-

Na végeztem vele. RPGhez képest elég rövid, de mivel csak a fõ sztoriszálra koncentrál így nem zavart. Amilyen aprítás ment a végén. :D Csak kaptodtam a fejem, hogy akkor most ki kivel, van ki árult el kit, és mi épp kihez csapódunk. Nagyon bejött, egyszer még biztos elõveszem, más döntéseket alkalmazva. Kicsit panaszkodtam, hogy túl könnyû, a végén azért volt hogy szívtam a fogamat helyenként. :D

Összességében nagyon bejött, az idei év kellemes meglepetése számomra.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Szerintem jobb mint a Bloodlines. -_-

Ez azért önmagában nem nagy teljesítmény (pláne, ha asztaliban is vempájrtál már a stuff kipróbálása elõtt) :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

(pláne, ha asztaliban is vempájrtál már a stuff kipróbálása elõtt) :)

Hogy mit csináltam? :D

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Hogy mit csináltam? :D

OFF: A Vampire: the Masquerade eredetileg asztali szerepjáték volt; ebbõl készítettek egy, az alapmû szellemiségét durván meggyalázó, de CRPG-ben még így is jónak számító (és nem utolsósorban a WoD hangulatot részben azért átadni képes) programot. Na ez lett a Bloodlines (meg még korábban a Redemption, de az még kevésbé hasonlított a nagy elõdre, de ez egy másik történet).

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ezt tudom. Csak a mondatot nem értettem. Amúgy nem játszottam asztalival, az nekem valahogy kimaradt.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Az általam olvasott kritikák alapján ez egy játszhatatlan förtelem,valahol a Vampire: Bloodlines szintjén (csak valamivel jobb történeti szállal). Nyugtassatok meg, hogy jönnek ki hozzá patchek, amik stabilizálják a helyzetet, és nem az lesz, mint a Temple of Elemental Evillel... (ami a bugrengeteg miatt effektíve élvezhetetlen lett, és a kiadó a hivatalos patchekért sem volt hajlandó fizetni a fejlesztõknek, úgyhogy nem is nagyon készültek hozzá).

Jah, akkor nem számít :lol:

Küldetésbuggal nem találkoztam

jól lehet lopakodni benne csak egyesek bénák hozzá és leírják :P

kicsit optimizálatlan, de egyébként jól fut és eddig egyszer sem fagyott le vagy omlott össze

;)

Egyébként endgame: Darcy jól pofánnyomtam a mesterlövésszel! B) Aztán meg az a helikopter :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Egyébként endgame: Darcy jól pofánnyomtam a mesterlövésszel! B) Aztán meg az a helikopter :D

Azz, a szemétládának. :D Ott haltam a legtöbbször a játékban. :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Be is fejeztem B)

Tipikus amcsi happy end :rolleyes: Bár kimentettem Minát, szal gondolom lelõtte volna Scarletet ha kérem, de inkább megdumáltam a csajt, így Leland kapott egy headshotot :lol:

Azz, a szemétládának. :D Ott haltam a legtöbbször a játékban. :D

Én Darcynál, ahogy folyton dobálta rám a gránátokat <_< Aztán csak felfedeztem a mesterlövészpuskát a toronyban B)

Na végeztem vele. RPGhez képest elég rövid, de mivel csak a fõ sztoriszálra koncentrál így nem zavart. Amilyen aprítás ment a végén. :D Csak kaptodtam a fejem, hogy akkor most ki kivel, van ki árult el kit, és mi épp kihez csapódunk. Nagyon bejött, egyszer még biztos elõveszem, más döntéseket alkalmazva. Kicsit panaszkodtam, hogy túl könnyû, a végén azért volt hogy szívtam a fogamat helyenként. :D

Összességében nagyon bejött, az idei év kellemes meglepetése számomra.

Nemtom, sztem max Scarlet átállása lehetett meglepõ (Én számítottam rá), mindenki más elég tiszta volt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cori

mennyire pontozzátok a jatekot 10bol?

v a mass effecthez képest milyen? :P

(tesztek alapjan jonak tunik, de nemtom futas kozben milyen)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Be is fejeztem B)

Tipikus amcsi happy end :rolleyes: Bár kimentettem Minát, szal gondolom lelõtte volna Scarletet ha kérem, de inkább megdumáltam a csajt, így Leland kapott egy headshotot :lol:

Én Darcynál, ahogy folyton dobálta rám a gránátokat <_< Aztán csak felfedeztem a mesterlövészpuskát a toronyban B)

Nemtom, sztem max Scarlet átállása lehetett meglepõ (Én számítottam rá), mindenki más elég tiszta volt :rolleyes:

Mina is? Én nála azért meglepõdtem.

Meg magamon, hogy úgy döntöttem átveszem a Halbech Executive szerepét. :D

mennyire pontozzátok a jatekot 10bol?

v a mass effecthez képest milyen? :P

(tesztek alapjan jonak tunik, de nemtom futas kozben milyen)

Nekem igencsak bejött, hibái ellenére is egy 8-9et kap tõlem, de ebben benne van az is, hogy valakinek ellensúlyoznia kell a sok 1/10 meg 0/10et. :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Mina is? Én nála azért meglepõdtem.

Meg magamon, hogy úgy döntöttem átveszem a Halbech Executive szerepét. :D

Hogy érted, "Mina is"? Õ velünk volt, Scarlet volt csak áruló, senki más :unsure:

Az se rossz, én elküdtem a píbe, mikor felajánlotta B)

mennyire pontozzátok a jatekot 10bol?

v a mass effecthez képest milyen? :P

(tesztek alapjan jonak tunik, de nemtom futas kozben milyen)

Már értékeltem a Mit Játszottálban ;)

Köze nincs hozzá. A párbeszédek hasonlítanak, de játékmenetben inkább SplinterCell ;)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hogy érted, "Mina is"? Õ velünk volt, Scarlet volt csak áruló, senki más :unsure:

Hát nálam miatta lettünk renegát ügynökök, asszem Parker lõtte ki rakétákat az elején.

Scarlet a tajvani assassin volt.

Amúgy nekem Mina az, aki "megvolt.":D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hát nálam miatta lettünk renegát ügynökök, asszem Parker lõtte ki rakétákat az elején.

Scarlet a tajvani assassin volt.

Amúgy nekem Mina az, aki "megvolt.":D

Nálam nem derült ki ilyesmi, se az hogy ki lõtte a rakétákat :unsure:

Nekem Mina, Scarlet és Madison is :D :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nálam nem derült ki ilyesmi, se az hogy ki lõtte a rakétákat :unsure:

Nekem Mina, Scarlet és Madison is :D :lol: B)

Jah, akkor te csajoztál nyomozás helyett, azérnem. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...