Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Garry's Mod


Lord_Gera

Recommended Posts

vmiki88

OMG :ph34r: Ember tudod te mi a Garry's Mod egyáltalán?

hagyjad. Ez egy olyan troll, aki most szétterjed az egész fórumon. Komolyan nézzél be tf2 meg l4d topicba, most elméletileg a wow topicban ossza az észt :D

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Nagyrabecsult barataim4

Tortent velem az a veletlen eset, hogy veletlen megvasaroltam gergo modjat angolul garrys mod. En alapjabol nem vasarolok a vilaghalorol angolul webrol, mert nagyon megbizhatatlan, egyszer mikor kambodzsabol rendeltem egy leertekelt antik talat, draga penzert, megkellett adnom a kartyam adatait. Masnap minuszban voltam. De vissza a gmodra. Ez a jatek nagyon rozzant. Nem ertem kit kell leloni, vagy megolni. Mikor uj jatekot kezdek, egy ures zold terepen vagyok egy modositott gravitacios puskaval, angolul gravity gun. Nem ertem mit kell tennem. Korbe korbe mentem orakon at, keresve a fo ellenseget angoulul bosst, de nm talaltam.

Kerlek segitsetek, en alapbol a Callof the Navy 4 et szerettem volna megvenni, linkeljetek ha tudjatok kerlek.

Koszonom, hogy meghallgattatok, es valami vegigjatszast is kuldhetnetek pmben.

tf2 es crysis es gmod pujaro voltam

http://hu.wikipedia.org/wiki/Garry's_Mod -_-

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nem lett olyan jó mint az elsõ rész...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
vmiki88

kitty0706 eddigi legrandomabb videója (csak saját felelõsségre megnézni :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
vmiki88

DasBoSchitt legújabb remekmûve

_npkWGwYJpU

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Charger18

A konzolt nem tudom behozni. Hiába állítom be, semmi. Azért kéne mert a L4D karakterek bugosak és csak konzol paranccsal lehet megoldani.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Yeti1942

Hi all!

Bár látom rég volt mozgás a topicban , csak megpróbálom:

Nem rég felraktam a Garry's mod 10-est. És oldalt a "props"-ok zömét nem engedi be helyezni , be illeszteni a játékba. Singleben próbálkozok még , csak idegel hogy nem tudok velük mit kezdeni. Mi lehet a baj? Mit tudok csinálni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Charger18

Nekem a nyári gmodos update óta nagyon belassult a játék. Mire betölt egy alap pályát eltelik vagy 4 perc tuti, kilépésnél is megy az idõ. Nem tudom az addonok száma mennyire befolyásolják a sebességet. Viszont amikor nemrég újraraktam akkor minden addon nélkül full gyárilag is ugyan ezt a sebességet értem el. Szóval most vagy a gmoddal történt valami az updat során vagy..?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
wYth-NRG

YT-on rátaláltam a Props Hunt mod-ra és rohadt viccesnek tûnik így elsõre, igaz ez csak haverokkal mikrofonnal érdemes tolni, pub game nem hiszem hogy van olyan vicces :D

Rohadt ötletes, itt egy videó hogy mirõl is van szó:

aeV_xt4zelU

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Charger18

Elméletileg a gmodba megtalálható ez HL2-es robbanás effekt.

[GSF] Picture

De mégis hol? Már minden gyári cuccot átnéztem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...