Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Serious Sam sorozat


tom83

Recommended Posts

tom83

Állítólag ma jelent meg, csak tudnám hol lehet beszerezni :unsure: Semmi infó a beszerzési módról, ha nem ingyenes az sem baj, megvenném tuti, nagy kedvencem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

800-555-555-5-555

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

wtf? :huh: :blink:

Az új részrõl semmi komoly infó? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Megjelent volna? :huh:

Mondjuk vmi igényesebb topiknyitás nem ártott volna.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Az sohasem árt! ^_^

Hát én örülnék egy zsir új 3. résznek is :unsure: :huh: :huh: egy darkos, darás, ormótlanul istentelen nagy hentnek melyet lehetne coopban is tolni, csak úgy akkor még többen jönnének és sokkal szivatósabban :D ááhhh...erre még várni kell. :(

Link to comment
Share on other sites

Balee

Jó lesz ez az átdolgozás, bár ez gondolom csak a grafikát érinti, de messze jobb volt az elsõ része mint a 2. Mondjuk a Second Encounter volt talán a legjobb. :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem a First a kedvenc :rolleyes: :rolleyes: a 2. sem rossz... B) the a First az valami kegyetlen nagy állatság :D emlékszem amikor még csak ízlelgettem az FPS mûfajt komolyabban...akkor még csak a First demoja volt kint...azt nyomtam állandóan, sokat szenvedtem vele xD

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Ez most akkor olyasmi lesz , amit a valve próbált csinálni a HL:Source-szal ? Igaz az nem jött össze, de ez sokkal jobban néz ki. :D Nekem tetszik. a second állati jó játék volt. Nem sok fejlesztõ van aki így bánik a régi játékaival.

Elvileg ingyenes ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nem hiszem h ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

15 $ \ 1200 microsoft pont

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tehát mindenki szépen rákattint majd a "download torrent file" gombra.

Link to comment
Share on other sites

tom83

Boltban is kapható lesz dobozosan?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

15 $ \ 1200 microsoft pont

Lehet végre valahára eljött az a játék amiért megéri MS pontot venni? :o

Link to comment
Share on other sites

Trencsa

sziasztok! kellene nekem egy kis segítség, méghozzá egy régi játékkal kapcsolatban : Serious Sam: The First Encounter el. Probléma: Szaggat mint az állat , és nem tudom miért. telepítettem a legújabb Drivert,patch és nem tudom mi lehet a probléma. mi ilyenkor a teendõ?

Link to comment
Share on other sites

blockade

sziasztok! kellene nekem egy kis segítség, méghozzá egy régi játékkal kapcsolatban : Serious Sam: The First Encounter el. Probléma: Szaggat mint az állat , és nem tudom miért. telepítettem a legújabb Drivert,patch és nem tudom mi lehet a probléma. mi ilyenkor a teendõ?

KV Hardver topicban ^^- irtam

Link to comment
Share on other sites

Trencsa

újatelepítem és ugyan az a problem+ a second del is ugíanez a problem . beálítások ? legszarabtól a legjobbig ugyan az . milyen driver? pl ? 9600gt kari duplamagos proc és szaggat erõsen gyanus XD help me

valaki esetleg valami tippet tud adni?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
canadaa

Most akk mi van a HD-vel? Én sem nagyon találom sehol...

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Release Date: October 1, 2009

ideje lenne ha hozzám is megérkezne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ripley

Már lassan november és ahoz képest, hogy okt. elején kellett volna... hmmm :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

most akartam ennek a játéknak (meg a Serious SAM-eknek) topicot nyitni!

A játék november 19.-én jön!!!

megnéztem a trailert és Nagyon várós lenne (épp most tolom a Sam2-t) de nekem rohadtul nem tetszik h virágok meg cukorkák esnek ki az ellenfélbõl ... :( Remélem ezt ki lehet majd kapcsolni vagy valami, mnert ulétra gagyinak tûûnik a videó alapján.

Ráadásul a pályák az 1. részt idézik amivel csak az volt a bajom h mivel sokszor végigvittem meguntam... (meg rövid is volt)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hát fullra az elsõ rész marad, plusz szerintem nem lesznek virágok meg cukorkák a gameben xD csak poén...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát fullra az elsõ rész marad, plusz szerintem nem lesznek virágok meg cukorkák a gameben xD csak poén...

Nagyon remélem h nem lesznek, mert nagyon csükkentené a játékélményt!

Ha pedig fullra az elsõ rész lesz akkor szomorú leszek, mert hiába szebb, már annyiszor végigtoltam h unnám... :(

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

hát jah, ezzel én is igy vagyok :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

hát jah, ezzel én is igy vagyok :huh: :unsure:

Na nov 18-án megtudjuk mi lesz! (ha már csak egy HDsítás akkor legalább a Second WEncountert csinálták volna meg ! Az sokkal hosszabb)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...