Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Forza Motorsport sorozat


trialboj

Recommended Posts

trialboj

Aki meg nem ismerne a sorozatot, az nezze meg a trailert, aki meg mar a kezdetektol vele van, irja le mit var a kov resztol:D

Itt pedig, egy kis ingame jelenet komenntarral fuszerezve, mar nem azert de elegge sablonos mar ez a "toresi" stilus, nekimegy es felborul, van rajta par karcolas s kesz

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Szép és jó, de nekem valamiért nagyon furán néz ki az egész. GT5 párti vagyok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
trialboj

Par friss uj kepcsomag, hogy meggondolhasd magad :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Nyom191---

Demo alapján elképesztõ jó játék, csak jelenne már meg. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Nekem a törés külön tetszik. Nem olyan mint mondjuk a Grid, Dirt 2-ben, hogy szanaszét esnek az autók, hanem a motorháztetõ széle felhajlik, bereped, horpadások lesznek a kocsin, a festék szerintem nagyon jól meg van csinálva ahogy távozik a kocsiról :D . Nekem inkább egy kicsit a grafikával gondom, mégpedig a füves részeken a talajjal és a pályán kívül esõ részekkel. Kicsit sivár, igaz hogy vannak fák, bokrok, kövek, mentõsök, nézõk, de valamiért olyan furcsa.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Véletlenül nem lesz PC? ebbõl a game-bõl mert mindig ilyen re vágytam

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Ferraris trailer óta én is kipróbálnám, csak ugye xbox hiánycikk nekem.

ÁÁ... milyen videót találtam az elõbb?

Link to comment
Share on other sites

tigor

Én nem tapasztaltam ilyet:D lehet azért mert tudtam mi az a fék!!:D De amúgy nagyon yo játéknak tûnik, a demó nem fogott meg nagyon de minden esély megvan rá, hogy beszerzem!! :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Véletlenül nem lesz PC? ebbõl a game-bõl mert mindig ilyen re vágytam

100% hogy nem lesz, teljesen box exkluzív.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nézegettem néhány videót megint és amit láttam, az nem igazán tetszett. Az autók elég furcsán tudnak felborulni, meg úgy az egész mozgásuk egy ütközés esetén elég... fura. A törés sem az igazi még, nem tudom most mi van, de 2009-ben eddig egyik autós játékban sem volt értelmes törés és fizika. Persze videók alapján beszélek, de elég durva képek vannak pl. ebben a vidiben :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

Nézegettem néhány videót megint és amit láttam, az nem igazán tetszett. Az autók elég furcsán tudnak felborulni, meg úgy az egész mozgásuk egy ütközés esetén elég... fura. A törés sem az igazi még, nem tudom most mi van, de 2009-ben eddig egyik autós játékban sem volt értelmes törés és fizika. Persze videók alapján beszélek, de elég durva képek vannak pl. ebben a vidiben :unsure:

nem tom mi a gondod a töréssel, azon kívül, hogy a kasztni nem nyomódik be mint az lfs-ben attól sztem még nagyjából reális

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

A demó verziót már a tegnapi nap folyamán kipróbáltam, de nem volt erõm leírni a véleményemet róla, most bepótolom.

Elõször is, leszögezném, hogy elõzõ részeivel nem volt lehetõségem játszani, úgyhogy teljesen új játékként kezeltem.

Egy-két dolog már korábban is szemet szúrt, ez az, amit elsõnek meglát az ember: a fû és a táj. Konzolról van szó, úgyhogy kivetni való egyáltalán nincsen benne. Fû szépen ki van dolgozva, de ahol "véget ér" az aszfalt mentén, az ronda. Hegyek és épületek érdekesek, ugyanis látszik, hogy törõdtek velük, de valahogy mégse tudok rájuk úgy nézni, hogy "fú de realisztikusak".

Egyértelmûen belsõ nézetbõl játszottam. Engem ami zavart, az a kormányzás. Lassan fordul a kormány, akármit csinálok, és ez által nehézkesen vettem a kanyarokat, de Nyom191 megmutatta, hogy kisebb mozdulatokkal, de az abszolút tökéletes íveken nagyon szépen lehet kanyarodni. Shift után szokatlan volt, így aztán néha kénytelen voltam driftelve bevenni a kanyarokat. Kocsik nagyon szépen ellenkormányozhatóak.

Shift topicban eléggé sokan véleményezték a grafikát, hogy az a játék mennyivel szebb, mint ez. 1-1,5 óra játékidõ után elmondhatom, hogy mindössze 5 percet törõdtem a kinézetével, kb addig, míg nem én játszottam, csak szimplán hátulról figyeltem, ahogy a tapasztaltabb játszik. Egyszerûen nincs idõ bámészkodni.

Szerintem van olyan szép, mint a Shift. 2 dolog van amit le kell húznom, egyik az a zene, de ez is csak azért, mert nem az én stílusom. Másik pedig a nehézség...Demóban egy kis gyakorlás után hardon el lehet húzni az ellenfelek mellett, mintha fele olyan erõs autóik lennének mint nekünk.

Külön tiszteletet érdemel, hogy betartották a fejlesztõk az ígéreteiket, mi szerint meg van a stabil 60fps. Valóban tükörsimán futott a játék.

Csak ezért nem fogok beújítani egy boxot, de mindenképpen kap egy 92%-ot tõlem.

Link to comment
Share on other sites

tomi007beci

Sziasztok!

Bocsi, hogy a FM3-as fórumban írok, de másikat nem találtam :D

Nem tudnátok nekem megmondani, hogy kapható-e valamelyik része a Forza Motorsportnak PS2-re?

Köszönöm! :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Az elsõ rész csak Xbox-ra, míg a második és harmadik rész csak Xbox 360-ra jelent meg. PS2-re sajna nem.

Egyébként tolom már a harmadik részt. Kib@szott jó. :D

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

jelentem én is tolom, elképesztõûberbrutál :rolleyes: <3 Microsoft <3

Link to comment
Share on other sites

tomi007beci

Az elsõ rész csak Xbox-ra, míg a második és harmadik rész csak Xbox 360-ra jelent meg. PS2-re sajna nem.

Egyébként tolom már a harmadik részt. Kib@szott jó. :D

Köszi, hogy írtál :D

Kár érte, boxom meg sajna nincs :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vanhelzing

Azt nem tudja vki, hogy saját képet be lehet-e tölteni mint matrica amit felraksz utána az autódra?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
xt198

nem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
jardo

A legfrissebb infók szerint karácsonykor PC-re is megérkezik a Forza 3, méghozzá Natal-támogatással, és egyéb extrákkal. :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

A legfrissebb infók szerint karácsonykor PC-re is megérkezik a Forza 3, méghozzá Natal-támogatással, és egyéb extrákkal. :)

Remélem nem vicc apr 1. tegnap volt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Remélem nem vicc apr 1. tegnap volt :rolleyes:

Én is. :)

Lehet, hogy igen, mindenesetre reménykedni jó dolog. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Én is. :)

Lehet, hogy igen, mindenesetre reménykedni jó dolog. :rolleyes: :D

Natal nem mûködik majd PC-állítólag, szerintem csak szívatsz.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Azt szokták mondani hogy ha valami ennyire szép az már nem igaz. és arról nem is beszélve hogy apr 1. írták a hírt.

Arról nem is beszélve hogy a GS nem közölte a hírt.

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

ha ez igaz akkor elképesztõ évünk lesz, TDU2, F1 2010, GTR 3 2011-re B) , xboxon elég sokat játszottam a forzával, elképesztõ játék, sztem LFS után a legjobb, csak hát a kedves x360nak nincs g25 támogatása

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...