Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Könyvet Vetted Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Agent_Gabor

Hm... Alexandrában nézelõdtem karácsonyi ajándék után, mikor megláttam, hogy Chuck Palahniuk Halálkultusza 1990 forint helyett mindössze 500 forint... Azonnal a kosaramban landolt az ajándéknak szánt Nagymenõk mellé :P

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Karácsonyi szerzemények:

IPB ImageIPB Image

IPB ImageIPB Image

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Gratz.

Nekem ezek:

- John Updike: Nyúlcipõ, Nyúlketrec, Nyúlháj, Szegényházi vásár / Farm (300-350 darabja)

- Joyce Carol Oates: Tégy velem, amit akarsz; Luxusvilág

- Vladimir Nabokov: Lolita

- Jules Verne: Az Acél Elefánt I-II (Unikornis)

Mindet használtan vettem a karácsonyi bevételbõl, ezúttal inkább a tartalom dominált, mint a külsõ ^_^

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Ma megvettem a Monaldi és Sorti házaspár sorozatának az elsõ részét, az Imprimatur-t, még nem kezdtem el, mert még mást olvasok, de sok jót olvastam már róla. Az Angyalok és Démonok meg A Da-Vinci kód után végre megint egy könyv ami a Vatikán hazugságait tárja elénk...ezúttal valódi bizonyítékokkal... B) :rolleyes:

Némi infó a könyvrõl:

http://www.libri.hu/konyv/imprimatur.html

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Ma megvettem a Monaldi és Sorti házaspár sorozatának az elsõ részét, az Imprimatur-t, még nem kezdtem el, mert még mást olvasok, de sok jót olvastam már róla. Az Angyalok és Démonok meg A Da-Vinci kód után végre megint egy könyv ami a Vatikán hazugságait tárja elénk...ezúttal valódi bizonyítékokkal... B) :rolleyes:

Szerintem a Vatikán azóta is remeg Dan Brown kifinomult mûvészi igénnyel megszerkesztett, alapos, tudományos alapokon nyugvó, cseppet sem szenzációhajhász támadásától. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Szerintem a Vatikán azóta is remeg Dan Brown kifinomult mûvészi igénnyel megszerkesztett, alapos, tudományos alapokon nyugvó, cseppet sem szenzációhajhász támadásától. :rolleyes:

Pont ezt mondom...hogy végre valódi bizonyítékokkal alátámasztott könyv...amit nem hinném h ennyire be akarnának tiltatni mindenütt ha nem lenne igaz...legalább egy része :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Pont ezt mondom...hogy végre valódi bizonyítékokkal alátámasztott könyv...amit nem hinném h ennyire be akarnának tiltatni mindenütt ha nem lenne igaz...legalább egy része :P :rolleyes:

Hát ja, de ha A Da Vinci kódhoz hasonlítod, az már alapból nem jelent jót. :lol:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Hát ja, de ha A Da Vinci kódhoz hasonlítod, az már alapból nem jelent jót. :lol:

nem hasonlítottam, csak annyit mondtam h végre egy újabb könyv ami ezt, vagy legalábbis elég hasonló témát feszeget.

Bár szvsz A Da Vinci kód sem volt olyan borzalmas könyv :rolleyes: Az már más kérdés, hogy a könyv mennyire tartalmazza az igazságot...de én pl bizonyos részleteiben hiszek neki, de az már az én egyéni szoc. problémám :P

Link to comment
Share on other sites

Lujzy

Böngészésem eredménye:

Agatha Christie: Öt kismalac

Agatha Christie: Bûbájos gyilkosok

Nem félünk a farkastól- Modern amerikai drámák I-II.

A harag éjszakája-Modern francia drámák

Mai Angol drámák

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lujzy

Sütõ András: Itt állok, másként nem tehetek

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Szanyoc

Matthew Jarpe: Szabadesés Rádió

Philip Kindred Dick: Várjuk a tavalyi évet

Jeff Noon: Vurt

Philip Kindred Dick: Csúszkáló valóságok

Link to comment
Share on other sites

jardo

Pierre Boulle: A majmok bolygója

Hosszas keresgélés és küzdelem árán végre sikerült egy antikváriumban rábukkannom egyetlen árva példányra, ráadásul meglehetõsen jó állapotban, így nem hagyhattam ott. 500 Ft-ot kértek érte, ami semmiség ahhoz képest, hogy mennyit küzdöttem, mire találtam egy példányt.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Philip K. Dick - Csúszkáló valóságok ( mert irgalmatlanul muszáj volt, no meg a borító is iszonyatállat )

David Gemmell - Viharlovas ( hogy meglegyen a sorozat )

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Az elõbb értem haza a Minaldi-Sorti házaspár Secretum-ával. Ha csak fele olyan jó lesz mint az Imprimatur volt már örülök, mert az hatalmas volt. Hamarosan kiderül :P

Link to comment
Share on other sites

Lujzy

Simone de Beauvoir: A kor hatalma :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SH4D0W

Pierre Boulle: A majmok bolygója

Hosszas keresgélés és küzdelem árán végre sikerült egy antikváriumban rábukkannom egyetlen árva példányra, ráadásul meglehetõsen jó állapotban, így nem hagyhattam ott. 500 Ft-ot kértek érte, ami semmiség ahhoz képest, hogy mennyit küzdöttem, mire találtam egy példányt.

Alexandrán ugyanennyiért vettem zsírúj példányt :unsure: Na mindegy, jó könyv, az a lényeg :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Holnap szeretném megvenni az egész Gyûrûk Ura trilógiát, már alig-alig kapható, szal remélem múlt hét óta nem fogyott el a helyi Alexandrából. Már 'A hobbit' is vmi elképesztõ volt, nem is tudom, hogy hagyhattam ki eddig. Ah, most nagyon rá vagyok kattanva a témára. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Holnap szeretném megvenni az egész Gyûrûk Ura trilógiát, már alig-alig kapható, szal remélem múlt hét óta nem fogyott el a helyi Alexandrából. Már 'A hobbit' is vmi elképesztõ volt, nem is tudom, hogy hagyhattam ki eddig. Ah, most nagyon rá vagyok kattanva a témára. :rolleyes:

Nekem is volt egy ilyen idõszakom, egyszer rég egy messzi-messzi galaxisban.

Link to comment
Share on other sites

jardo
John Godey (alias Morton Freedgood): The Taking of Pelhalm One Two Three
Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Nekem is volt egy ilyen idõszakom, egyszer rég egy messzi-messzi galaxisban.

Nincs is azzal semmi gond. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lujzy

Simone De Beauvoir: A körülmények hatalma (végre megvan a három részes önéletírása!) :rolleyes:

Németh László: Iszony

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

PKD: Az ember a fellegvárban ( végre valahára!)

Neil Gaiman: Anansi fiúk

És holnap visszalépek még, mert láttam egy Bradburyt. B) ( Szép arany almáit a nap )

Link to comment
Share on other sites

Joey

Igaz, hogy kaptam és nem vettem, de a polcomra tehettem Kingtõl a Ragyogást. :wub:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Igaz, hogy kaptam és nem vettem, de a polcomra tehettem Kingtõl a Ragyogást. :wub:

Az Álomcsapdával karöltve az elsõ King könyvem :) Úgy sejtem olvastad már korábban, dee... olvastad már? :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...