Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fringe - A rejtély


_Maxtreme_

Recommended Posts

deadwood

Housenál sem nehéz a váltás. Szakácsi után nem volt jó a magyar hang :) Szerencsére a Fringet angolul kezdtem el nézni :)

Kulka elég jól nyomja House-ként mostmár, anno borzalmas volt... ami teljesen elkedvetlenített a szinkrontól az Wilson magyarhangjának lecserélése volt <_< A Fringe-nél meg csak azért váltottam mert így elõrébb járok :D

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Wilson magyar hangja meghalt.

Link to comment
Share on other sites

deadwood

Wilson magyar hangja meghalt.

télleg?O.o aztazselé :o attól még nem bírom az újat :(

Link to comment
Share on other sites

deadwood

Megnéztem a 2. epizódot is :) vajon mi okozza Olivia szuperhallását? Lehet odaát kapott még egy kis cortexifant? Nagyon úgy néz ki, hogy elkezdõdik a kiképzés is, várom a jövõ hetit :D

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Szerintem szimplán mellékhatás. De ha ez nem lett volna a részben akkor rohadt uncsi lett volna. Mikor kiásták a koporsókat akkor nekem már összeállt az egész, hiába reméltem, hogy az írok adnak valami extrát. Torz gyerek, aki a végén nyúlt fél percnyi volt izgalmat aztán ennyi.

Azzal meg mi van, hogy megelőzni fogják a bajt? Peter átvert minket:(

Link to comment
Share on other sites

deadwood

Azzal meg mi van, hogy megelõzni fogják a bajt? Peter átvert minket:(

Sztem a párhuzamos dimenziókból érkezõ bajra gondolt, ilyenekre nem számíthatott :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Nah sikerült befejeznem ma délután az elsõ évadot. Holnap behozom a két részes lemaradást a második évadból és utána várhatok ebbõl is egy hetet a folytatásra :(

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Megnéztem én is a második évad két részét.

Az elsõ rész nem volt rossz. Fõleg Dunham "visszatérése" tetszett :) Az utolsó képsorra én is számítottam, sajnálom is nagyon Charliet. Egyik kedvenc karakterem volt. Kíváncsi vagyok kivel kommunikál az alakváltó a másik univerzumban és, hogy Olivia mit tudott meg Belltõl.

A második rész picit uncsira sikerült, de nem volt rossz. Olivia szuperhallása meg egyértelmûen annak a mellékhatása, hogy a másik univerzumban járt. Walter mondta is, hogy ezt az utazást nem lehet mellékhatás nélkül megúszni. Nina Sharp is lehet azután lett rákos, hogy a "túloldalon" járt. Ezért küldte Samhez Oliviát.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Na ez a rész azért megmutatta, hogy nem kell félteni a Fringet B)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Tényleg jó kis rész volt B)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Szegény Fringe, jobbnál jobb részeket produkál de csütörtökön csak vegetál a nézettsége.

Nem gondoltam volna, hogy a Richardos szálat tényleg ilyen gyorsan lezárják.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Szegény Fringe, jobbnál jobb részeket produkál de csütörtökön csak vegetál a nézettsége.

Nem gondoltam volna, hogy a Richardos szálat tényleg ilyen gyorsan lezárják.

Én viszont reméltem.A sztori érdekes továbbra is.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Eddig legjobb rész volt. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Szerintem az új rész megtekintés (Flash Forwarddal együtt) holnapra csúszik.. A nyakamba szakadt egy rakat vállpénzügy házi, holnap meg pontszerzõ a megajánlott jegyért.. Szal marad a halasztás :S

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Azta tényleg az eddigi legjobb rész volt ez. Nagyon várós a péntek :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én is csak azt tudom mondani mint a többiek,nagyon jó kis rész volt B)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

valaki el tudná mondani hogy a végén mit látott peter az álmában amitõl úgy megijedt?

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

valaki el tudná mondani hogy a végén mit látott peter az álmában amitõl úgy megijedt?

Igazából én sem nagyon vágom, hogy mit láthatott álmában. De úgy látszik Walternek leesett a dolog. Szerintem a következõ részbõl kiderül.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Peter ugyebár a másik dimenzióból van, mert az itteni meghalt, Walter volt is a sírjánál az elõzõ évadban, az álmában meg azt látta, hogy Walter elrabolja a másik dimenzióból.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Peter ugyebár a másik dimenzióból van, mert az itteni meghalt, Walter volt is a sírjánál az elõzõ évadban, az álmában meg azt látta, hogy Walter elrabolja a másik dimenzióból.

Tényleg. Most már leesett. Köszi Hor1 :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Naneeee lehidalok...látszik hogy csak most kapcsolódtam be... :unsure: Ez az elõzõ évadban volt?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Naneeee lehidalok...látszik hogy csak most kapcsolódtam be... :unsure: Ez az elõzõ évadban volt?

Igen. Évadzáróban is volt valami utalás rá, hogy Peter régi cuccait túrták a parti házban, és Walter mondta, hogy imádott valamit (talán valami pénzérme volt nem is tudom) és mondta Peter, hogy nem emlékszik ilyesmire.

Első évad neked egy az egyben kimaradt?

Link to comment
Share on other sites

Hares

Igen. Évadzáróban is volt valami utalás rá, hogy Peter régi cuccait túrták a parti házban, és Walter mondta, hogy imádott valamit (talán valami pénzérme volt nem is tudom) és mondta Peter, hogy nem emlékszik ilyesmire.

Elsõ évad neked egy az egyben kimaradt?

Az évadzáró megvolt és az elõtte lévõ 4-5 rész....pótlom majd feltétlenül.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Az évadzáró megvolt és az elõtte lévõ 4-5 rész....pótlom majd feltétlenül.

pedig az évadzáróban is volt rá egy hatalmas utalás (az "igazi" peter sírjánál állt)

egyébként akárhányszor visszanézem a rémálmos részt nem esik le még úgy se,hogy leírtátok hogy mi akar lenni :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

pedig az évadzáróban is volt rá egy hatalmas utalás (az "igazi" peter sírjánál állt)

egyébként akárhányszor visszanézem a rémálmos részt nem esik le még úgy se,hogy leírtátok hogy mi akar lenni :D

Peter a tükörben látja az apját, aztán Walter rángatja ki õt az ágyból és ekkor riad fel Peter.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...