Fishyfrost Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 kép: http://www.kepfeltoltes.hu/080504/49541543...ltoltes.hu_.jpg Ez ha jól látom sablon :rolleyes: de am qvajó :) ami viszont körülötte van... <_<
Yeti1942 Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Ez ha jól látom sablon :rolleyes: de am qvajó :) ami viszont körülötte van... <_< Nah igen egy idõben gondolkodtam rajta..sõt... :rolleyes: És detto ez a véleményem a körülötte lévõ "firkákról". De ez is ien kaliberû:
Fishyfrost Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 De ez is ien kaliberû: http://www.kepfeltoltes.hu/070220/bsz_www....ltoltes.hu_.jpg Ez a legalja -.-
KeLa Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Kela: Mert ha egy templom falán lenne ahoz mit szólnál? :unsure: Az egy dolog h lefújják a falakat, igaz h az is törvénysértés, de azért egy templomra egyáltalán nem illene. És ezt úgy mondom h egyáltalán nem vok vallásos, de ettõl függetlenül el tudom képzelni h mit éreznének azok akik igen és meglátnának egy ilyet...
Demonic Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Igen, a 'nagyok' stencil graffitisek, vagyis csinálnak egy sablont és azt fújják le. Mondjuk nem szórják tele a várost, csak Budapesten van olyan, hogy egy-egy fejet ezer sarkon viszontlátok ( aztán így lehet eltalálni a szimplakerthez, trafóhoz meg régen a tûztatehez ). Ügyes. Nagyon ügyes!
Yeti1942 Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Kela: iagazad van csak krédeztem... ;) Fishy: Hát az...-_- kép:
Demonic Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Hehe, az a kétfarkú kutyapárt, a jelenlegi legjobb magyar streetart csapat (: Szeged tele van velük, és tiszta hangulatos tõle a város. http://mkkp.hu/
Fishyfrost Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 ez se rossz Nem rossz, de semmi extra. Az olyan képeknél néztem nagyot mint Yeti cigizõs vagy Demonic hajózós képe. Ezekbõl árad a kreativitás, fõleg az elõbbibõl :D ha van még ilyen akkor jöhetnek :)
Nanome Posted May 4, 2008 Posted May 4, 2008 Te óvodás vagy?? xDD Nem csak szeretem a haditechnikát. Az ovodás az osztálytársam, aki nem is tud rajzolni, de azért rajzolja. Az enyémeket legalább fel lehet ismerni.
komiszka Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 A tegelésnek semmi értelme, és az olyanokat picsán kéne rúgni. Mintha szarral kennéd össze a falat. Kend össze otthon, 'azze. az is a graffiti része... :rolleyes: Igen, a 'nagyok' stencil graffitisek, vagyis csinálnak egy sablont és azt fújják le. Mondjuk nem szórják tele a várost, csak Budapesten van olyan, hogy egy-egy fejet ezer sarkon viszontlátok ( aztán így lehet eltalálni a szimplakerthez, trafóhoz meg régen a tûztatehez ). Ügyes. Nagyon ügyes! az nem "stencil graffiti" hanem street art :lol:
Demonic Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 komiszka, te tök. Stencillel csinálják -_- úgy hívják azt a mintát, amit felrak a falra, mielõtt ráfújná a festéket. A kõbányai csodákhoz meg volt szerencsém már párszor Szeged felé... attól eltekintve, hogy egész meredek helyen van néhány ( a KöKi ûrhajó tetejénél, wtf ), javarészt trágyák. Amit linkeltél, ott is csak a madár a szép, meg a macskafej, a többi az csak festékszórós faxverés kb. :\
Nanome Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 komiszka, te tök. Stencillel csinálják -_- úgy hívják azt a mintát, amit felrak a falra, mielõtt ráfújná a festéket. A kõbányai csodákhoz meg volt szerencsém már párszor Szeged felé... attól eltekintve, hogy egész meredek helyen van néhány ( a KöKi ûrhajó tetejénél, wtf ), javarészt trágyák. Amit linkeltél, ott is csak a madár a szép, meg a macskafej, a többi az csak festékszórós faxverés kb. :\ Jaja, de az mûvészi. Yeti: Tetsuik az új avid, van egy enyhe rájenes beütése szvsz.
Yeti1942 Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 Nanome: kösz de az igazi választ a Avatarok topicban találod. :) kép: Szintén kõbánya...
KeLa Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 http://www.kepfeltoltes.hu/080505/100_0696...ltoltes.hu_.jpg Na ebben aztán nem sok "mûvészet" van :D
TIRU Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 Jaja, de az mûvészi. Yeti: Tetsuik az új avid, van egy enyhe rájenes beütése szvsz. tök mind1 h Pinko (Fenyõ Iván) az a Jarhead-bõl :D Yeti: Tök véletlenü ezt nem nyáron csináltad? :lol: Am kivételesen egyetértek KeLa-val...ez nem mûvészet...ez undorító firka :rolleyes: Kela: Mert ha egy templom falán lenne ahoz mit szólnál? :unsure: kép: én spec röhögnék egy jót :lol: ez egész jó...de akkor sem a város falain van a helye :rolleyes:
Yeti1942 Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 Na ebben aztán nem sok "mûvészet" van :D De graffiti... :rolleyes:
KeLa Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 De graffiti... :rolleyes: Ja, meg vandalizmus xD http://www.kepfeltoltes.hu/080505/swoon_ww...ltoltes.hu_.jpg Ez mondjuk nem rossz, de azért remélem h nem egy sírkõ hátulján van x)
TIRU Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 Ja, meg vandalizmus xD jah há' az benne a lényeg nem? :lol: -_-
Demonic Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 Uh. Stencil => street art. Nehéz ezt megérteni? www.stencil.hu És Tiru: épp az a lényege, hogy a többi csatorna híjján már csak a városfal marad kommunikációra. Jobb esetben ez nem egy névfelírással valósul meg. az olyanra lõni kéne.
THE_KUP Posted May 5, 2008 Posted May 5, 2008 street art ezt már fikázni sem lehet :P nem a zene a lényeg(ahogy a cimében is van ez a szám CLASSIC!) de amit fujnak benne télleg csak anyit h respect
komiszka Posted May 6, 2008 Posted May 6, 2008 komiszka, te tök. Stencillel csinálják -_- úgy hívják azt a mintát, amit felrak a falra, mielõtt ráfújná a festéket. stencil vagy sablon tök ugyanaz a kettõ...azért írtam rá h az STREET ART (amit te le"stencil graffitiztél") :D más: itt egy kis hazai legál :) ász-prk(nálam nagyon üt) http://www.fotolog.com/ae52/44896656
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now