Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DiRT sorozat


Ryu

Recommended Posts

Snexi

Az én elözö gépemen is így ment volna kb!A régi gépem:768 mb ram,ati radeon 9600xt 256 mb,intel 2,66 ghz

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Aham és az szted természetes hgy egy 160k-s vga-n 35 fps-t produkál maxon igaz?

Ezt a fejlődés dolgot könnyen mondja az akinek anyu apu a segge alá tolja félmillás pc-t (akinek nem inge)

Azért ebben nagy igazságod vagyon! Mert jo kis gáma ez , de azért nem egyenesen arányos a gépigény a látványával. Tetszik nekem is, de van jó pár gagyin megoldott dolog pl a felverődő kövek ábrázolása. Ami azonban a legbosszantóbb , nincsen mindenkinek csúcskategóriára péne. Most azt ne is emlitsük aki a szülei által vezz cucokkal villog. Szal mint már ezerszer irtam , mondtam , nem az a baj , hogy fejlödik a technologia, hanem , hogy ez rá van eröltetve az emberekere. A gamet illetően meg , minden Colin rész a maga idejében elég gépigényes volt.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nagyon f@sza game!! Irányítás OK grafika OK. 1024x786 minden off HRD on. Tkéletesen fut így de baromi jóóóó! Várom a full gamet! :smile: GÉPEM: PENTIUM DUAL 3.4 Ghz, 1024 MB RAM GEFORCE NX7600GT

Link to comment
Share on other sites

Err

Köszöntem itt a helpeket az 1 másodperccel később reagáló kormányra, de azaz igazság hogyha csontra lehúzok mindent akkor is késik 1 másodpercet és a deadzone-ok is mind 0%-on vannak. :sad:

Pedig megy rendesen közepes beállításokkal, de ez a probléma megmarad akárhogy változtatok bármit.

Procim egyébként AMD Athlon 64X2 dual core 3800+ (többprocesszoros pc)

Vidikártya GF6600GT

Link to comment
Share on other sites

Aztech

Tettszi ez az új szílus a Dirtben! A törésmodell, garfika nagyon ott van!

Link to comment
Share on other sites

HD2

Finomítani mi? Én kikapcsoltam a HDR-t és a shadowst a külső xml fileból, de 1 büdös fps-t nem gyorsult... Remek munka, gratz CodeSuckers..

Látszik direkt úgy van megírva hogy csak 8800-on fusson normálisan.. Bírom mikor az embert hülyének nézik.

WoW nekem fut HDRrel együtt simán.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Köszöntem itt a helpeket az 1 másodperccel később reagáló kormányra, de azaz igazság hogyha csontra lehúzok mindent akkor is késik 1 másodpercet és a deadzone-ok is mind 0%-on vannak. :sad:

Pedig megy rendesen közepes beállításokkal, de ez a probléma megmarad akárhogy változtatok bármit.

Procim egyébként AMD Athlon 64X2 dual core 3800+ (többprocesszoros pc)

Vidikártya GF6600GT

Akkor kizárt , hogy a géped maitt van. Valami szoftveres galiba lesz az.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

lol :lol: :lol:

Idézet a HWSW forumról. H. Andras üzenete:

Kiprobaltam Xboxon, nem jon be frown.gif

Nagyon szep meg minden, de nem jo vele jatszani. Legalabb fel ora volt mig sikerult a kormanyt ugy behangolni, hogy egyaltalan elemi szinten vezethetni lehessen vele az autot, ne pedig ilyen jobbra balra bologatos ize legyen.

Aztan elkezdtem tolni a palyakat, es nem volt jo. Milyen mar az, hogy 80 Mph-es sebessegnel fekezek egyet, es kb 6 meteren megall az auto?? Kozepes sebessegnel is ragogumiszeruen lehet iranyitani az autot, olyan "majd valahogy beveszi a kanyart vagy nem" alapon.

Ja, es szaggat Xboxon is, foleg belso nezetben.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

lol :lol: :lol:

Idézet a HWSW forumról. H. Andras üzenete:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ez a kedvencem , mikor a konzolon nem képesek röcögés nélküli programot irni. Fix hardveren...no comment.

Link to comment
Share on other sites

Err

Akkor kizárt , hogy a géped maitt van. Valami szoftveres galiba lesz az.

Ha újra letöltöm segítet?Vagy abszolut felesleges?Igazából csak a full verzió izgat.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Ha újra letöltöm segítet?Vagy abszolut felesleges?Igazából csak a full verzió izgat.

Nem hinném , hogy az segitene. Véleményem az , hogy valami driver hiba lehet, esetleg valamik összeakadnak. Ezt ki kell szürni, másként nem megy. Frissitsd a drivereket, nemcsak vga , de esetleg alaplapi , ill. hang drivert is.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nosza az első képem a gameből. Itt az EVO-m még szép álapotban :D

IPB Image

1024 x 768 minden off HDR on

Link to comment
Share on other sites

Err

Nem hinném , hogy az segitene. Véleményem az , hogy valami driver hiba lehet, esetleg valamik összeakadnak. Ezt ki kell szürni, másként nem megy. Frissitsd a drivereket, nemcsak vga , de esetleg alaplapi , ill. hang drivert is.

Szerintem nem akad össze semmivel szal csak driver lehet.Köszöntem szépen, kipróbálom!

Link to comment
Share on other sites

HD2

Újabb anyag!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Szerintem nem akad össze semmivel szal csak driver lehet.Köszöntem szépen, kipróbálom!

Driver akad driverrel. Ez gyakori hiba.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Aham és az szted természetes hgy egy 160k-s vga-n 35 fps-t produkál maxon igaz?

Ezt a fejlődés dolgot könnyen mondja az akinek anyu apu a segge alá tolja félmillás pc-t (akinek nem inge)

Csak megsúgom hogy ez a gép nem anyámék szerzeménye hanem az enyém mivel én már dolgozok. :tongue:

Ha ányémékon múlna akkor még mindig Celeron 2.6Ghz, 512MB, FX5600 128MB-al tolnám.

Egyépként ez még csak demó lehet hogy nincs rendesen leoptimalizálva mint annó a MW demója.

A demók célja az hogy visszajelzések érkezzenek a játékkal kapcsolatban a cégnek és hogy mit kéne még javítani.

Speciel nálam ha Ultra-ra rakom az árnyékot akkor össze vissza villódzik. Ha High akkor semmi gond.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Csak megsúgom hogy ez a gép nem anyámék szerzeménye hanem az enyém mivel én már dolgozok. :tongue:

Ha ányémékon múlna akkor még mindig Celeron 2.6Ghz, 512MB, FX5600 128MB-al tolnám.

Egyépként ez még csak demó lehet hogy nincs rendesen leoptimalizálva mint annó a MW demója.

A demók célja az hogy visszajelzések érkezzenek a játékkal kapcsolatban a cégnek és hogy mit kéne még javítani.

Speciel nálam ha Ultra-ra rakom az árnyékot akkor össze vissza villódzik. Ha High akkor semmi gond.

Köszönjük , erre mi gyarlók nem is gondoltunk.. Akkor sem természetes ez , hogy egy ilyen vason igy megy csak.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Csak megsúgom hogy ez a gép nem anyámék szerzeménye hanem az enyém mivel én már dolgozok. :tongue:

Ha ányémékon múlna akkor még mindig Celeron 2.6Ghz, 512MB, FX5600 128MB-al tolnám.

Egyépként ez még csak demó lehet hogy nincs rendesen leoptimalizálva mint annó a MW demója.

A demók célja az hogy visszajelzések érkezzenek a játékkal kapcsolatban a cégnek és hogy mit kéne még javítani.

Speciel nálam ha Ultra-ra rakom az árnyékot akkor össze vissza villódzik. Ha High akkor semmi gond.

Az eddigi Colinok demói alapján ez lesz a teljes gépigénye is.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Az eddigi Colinok demói alapján ez lesz a teljes gépigénye is.

Ez van gyerekek.... :blink:

(a jövő nem végleges, nincs végzet csak ha bevégzem XD )

Majd egy következő életetekben. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Ez van gyerekek.... :blink:

(a jövő nem végleges, nincs végzet csak ha bevégzem XD )

Majd egy következő életetekben. :lol: :lol:

Azért azt nem hiszem, hogy beújítok egy X1950Pro-t a 7300GT helyett, akkor továbbra is 17-20 fps-sel fog menni... 30 már bőven elég lenne.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Azért azt nem hiszem, hogy beújítok egy X1950Pro-t a 7300GT helyett, akkor továbbra is 17-20 fps-sel fog menni... 30 már bőven elég lenne.

Nyugodtan hidd el, simán lesz annyid.

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

Azért azt nem hiszem, hogy beújítok egy X1950Pro-t a 7300GT helyett, akkor továbbra is 17-20 fps-sel fog menni... 30 már bőven elég lenne.

Tudok adni képeket fps számmal mediumon x1950 proval :D . Mondjuk 20-nál több.

Link to comment
Share on other sites

Geminate

Sziasztok

Hülye kérdés, de...

Egy 2.8-as Pentium 4-esen, amiben van 2x512DDR2 5433-as memó, és egy XpertVision GeForce7900-as kártxa, hogyan lehet, hogy 640x480-on, minden kikapcsolva, és, szaggat...?

Namost... Ha a Subarus, vagy a Lancer-es pályán megy, semmi gond. Akkor minden maxon, 1024-esben, és nem szaggat.... De azon a bizonyos pályán, amint elrajtolok az ellenefelekkel egyetemben, azonnal halott... Vagyis, szaggat mint állat :D

Vélemény?

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sziasztok

Hülye kérdés, de...

Egy 2.8-as Pentium 4-esen, amiben van 2x512DDR2 5433-as memó, és egy XpertVision GeForce7900-as kártxa, hogyan lehet, hogy 640x480-on, minden kikapcsolva, és, szaggat...?

Namost... Ha a Subarus, vagy a Lancer-es pályán megy, semmi gond. Akkor minden maxon, 1024-esben, és nem szaggat.... De azon a bizonyos pályán, amint elrajtolok az ellenefelekkel egyetemben, azonnal halott... Vagyis, szaggat mint állat :D

Vélemény?

Mivel ott több ellenfél is van a Buggy-s pályán és ezt már a procid nem bírja sajnos.

Ott már túl sok a vertex meg mittomén és a shader, ahhoz kevés a P4.

A VGA elég lenne de nincs kihajtva a CPU miatt.

Ajánlott CPU: C2D 2.66Ghz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...