Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Slipknot


Freddy22

Recommended Posts

-Gabe-

egy párszor végig hallgatam én is az újat vannak nagyon jó számok de vol 3 tol egy fokkal el marad de nem sokkal

de a második albumukhoz a Slipknot-hoz egyik sem ér fel

Azon van az örök kedvenc

Slipknot- Eyeless

na ez tényleg üt

Tényleg hatalmas szám! De nekem a The Shape a kedvencem. :)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

egy párszor végig hallgatam én is az újat vannak nagyon jó számok de vol 3 tol egy fokkal el marad de nem sokkal

de a második albumukhoz a Slipknot-hoz egyik sem ér fel

Azon van az örök kedvenc

Slipknot- Eyeless

na ez tényleg üt

A régi szép idõk... :)

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Eyelesssssssssss! :rolleyes:

YOU CAN'T SEE CALIFORNIA... :lol:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

YOU CAN'T SEE CALIFORNIA... :lol:

HELL YEAH! Yo right! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

mondtam h van meg 1-2... izles kerdese, bar az is leeht h a sok metalcore es deathcore miatt modnom h nem kemeny:P... midnegy nekem nem zuzos amr, ien zenek utan foleg nem

Kemény... nektek mi a kemény definíciója? A Slipi sohasem volt kemény zene, hanem egyszerûen brutálisan õszinte és nyers. BTW kemény zene nem is létezik, csak magukat keménynek valló arcok léteznek, akik azt gondolják, hogy az általuk keménynek vélt zene hallgatása által ők is kemények lesznek :lol: Az egy dolog, hogy az õket hallgató közönség egy része eltorzítja a róluk kialakult képet, mert azt hiszik, hogy azért kemény a Slipi, mert ha a cimboráinak megmutatja, akkor lehülyézik, hogy ezt hallgatja, meg hogy mekkora különc srác vagyok, mert én meg tooom hallgatni, te meg nem :lol: Ezzel pont a zene lényegét ölik meg.

Ezt meg nem értem, hogy a Slip "nem zúzós már" mert metalcore-t és deathcore-t hallgatsz. Akkor mi fog történni, ha mondjuk eléd téved egy Black Sheep Wall szám? Elköltözöl Tibetbe és gyertyaviaszt csurgatsz a mellbimbóidra a hátra lévõ életed során, mert semmi se húz úgy? :lol: Szvsz inkább legyünk nyitottak és keressük meg azt a zenékben, ami igazán megfog, ne pedig csak a hangszerelésre rejszoljunk. (persze néha az is jól esik xD)

Szal végülis a Slipit is lehet csak "zúzóóóós" zenének felfogni, de azért többrõl van szó itt kérem szépen.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Szal végülis a Slipit is lehet csak "zúzóóóós" zenének felfogni, de azért többrõl van szó itt kérem szépen.

Többrõl, és ez a többlet osztotta meg az embereket a 3. albumnál.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Kemény... nektek mi a kemény definíciója? A Slipi sohasem volt kemény zene, hanem egyszerûen brutálisan õszinte és nyers. BTW kemény zene nem is létezik, csak magukat keménynek valló arcok léteznek, akik azt gondolják, hogy az általuk keménynek vélt zene hallgatása által õk is kemények lesznek :lol: Az egy dolog, hogy az õket hallgató közönség egy része eltorzítja a róluk kialakult képet, mert azt hiszik, hogy azért kemény a Slipi, mert ha a cimboráinak megmutatja, akkor lehülyézik, hogy ezt hallgatja, meg hogy mekkora különc srác vagyok, mert én meg tooom hallgatni, te meg nem :lol: Ezzel pont a zene lényegét ölik meg.

Ezt meg nem értem, hogy a Slip "nem zúzós már" mert metalcore-t és deathcore-t hallgatsz. Akkor mi fog történni, ha mondjuk eléd téved egy Black Sheep Wall szám? Elköltözöl Tibetbe és gyertyaviaszt csurgatsz a mellbimbóidra a hátra lévõ életed során, mert semmi se húz úgy? :lol: Szvsz inkább legyünk nyitottak és keressük meg azt a zenékben, ami igazán megfog, ne pedig csak a hangszerelésre rejszoljunk. (persze néha az is jól esik xD)

Szal végülis a Slipit is lehet csak "zúzóóóós" zenének felfogni, de azért többrõl van szó itt kérem szépen.

az szamit zuzosnak, h monnyuk vannak egyes emberek akinek emgmutatsz egy SK szamot es azt mondja fujjj de szar, csak zuznaks emmi nincs benne.... akkor ha megmutatsz neki egy deatchoret mit mond ra???

erre mondom en h kemeny... SK es (pl) Bruning Skies kozott: dob, gitar es a vocal is kemenyebb...

de ha ugy ertelmezem akkor a greenday is kemeny lehet?:o

Black Sheep Wall az nemtom mi:P

en nem azer jottem, ide h lefosozzam a zenet, regen nagyon soakt hallgattam, teccettek is, de az uj album nekem nagyon langyos lett... meg amr elmult az az ido, muvelodtem:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
TaviG

Nem tudom halottátok e, hogy mit is csináltak a srcácok most a héten... állítólag egy rap banda eladásától 13 lemezzel maradtak el, majd újraszámoltatták 2x az eladásokat, és persze kiderült õk adtak el több lemezt, 1000 valamennyivel.

Link to comment
Share on other sites

EE1

Dead Memories

Ilyen igényes videoklipet nagyon régen láttam B) Le a kalappal!

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Dead Memories

Ilyen igényes videoklipet nagyon régen láttam B) Le a kalappal!

Panaszkodni én sem tudok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
slipknotboy

nagyon jó az új klip :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kovics

Király az új klip :) Nagyon jól megcsinálták, fejet hajtok elõttük :)

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Ez a klipp tényleg atom, nekem kicsit old school hangulata van nemtom miért :D De marha jó ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Immacolata

Na végre meghallgattam az új albumot.

Szerintem jó lett, amolyan keverék, van benne az elsõ kettõbõl is meg a harmadikból is.

Annak meg nem látom értelmét, hogy mindig azt várjuk, hogy majd olyan album jön, mint az elsõk voltak. Persze jók azok, de ha egy zenekar nem képes megújulni, akkor eláshatja magát. Ezért kellenek a lassabb számok, meg azok, amikben több szerepet kap az ének.

Számomra a legmeglepõbb szám az a Vendetta volt, elõször a Lordira emlékeztetett egy kicsit.

Szóval nekem tetszik, és tessék hálálkodni, megmentettem a topicot. :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Eddig észre sem vettem ezt a topikot, pedig én is szeretem ám a SlipKnoT-ot! -_-

Nekem is tettszik, bár én régóta hallgatom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jondavis2

hmm hmm nagy a pangás Slipknot téren. :( <_<

most mondta haverom, hogy lesznek Ausztriába (Nickelsdorf) , Novarock Festival keretében :o 300 km de csak el kéne menni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Immacolata

hmm hmm nagy a pangás Slipknot téren. :( <_<

most mondta haverom, hogy lesznek Ausztriába (Nickelsdorf) , Novarock Festival keretében :o 300 km de csak el kéne menni :rolleyes:

Mikor lesz most a Novarock? Mert ha olyan idõben, akkor elképzelhetõ, hogy a VOLTig is eljönnek. De ez májusnál elõbb nem nagyon fog kiderülni. Pl tavaly a Cypress Hillt is az utolsó pillanatban dobták be.

Nekem még nem is lenne a Novarock messze, csak szerintem nem éri meg, iszonyat drága. Pedig tavaly nézegettem, hogy menni kéne.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Mikor lesz most a Novarock? Mert ha olyan idõben, akkor elképzelhetõ, hogy a VOLTig is eljönnek. De ez májusnál elõbb nem nagyon fog kiderülni. Pl tavaly a Cypress Hillt is az utolsó pillanatban dobták be.

Nekem még nem is lenne a Novarock messze, csak szerintem nem éri meg, iszonyat drága. Pedig tavaly nézegettem, hogy menni kéne.

Nova Rock fesztivál június 19.-tõl 21.-ig lesz majd Bécsben és a plakátok, reklámok alapján érkezik a Slipknot is. A bérlet ára pedig 35k. :D

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

lastfm.com aztmondja hogy:

Metallica, Placebo, Disturbed,Slipknot , Killswitch Engage, Trivium, Gogol Bordello, Mastodon, Die Toten Hosen, The Living End, In Extremo, Bring Me the Horizon, August Burns Red (Y) , Black Stone Cherry (Y) , Black Tide, 3 Feet Smaller and Smoke Blow

2425 Nickelsdorf

Austria

Friday 19 June 2009 – Sunday 21 June 2009

meg valahol olvastam, hogy ilyen 40k körül jöttek ki (tavaly)... hátszóval ez kifog maradni 2009-re, mert nagyon iPhone-ra gyûjtök :lol: :(

VOLT-ra meg nemtom. sztem lusták, és bacnak eljönni. dehát ezvan, majdegyszer :rolleyes:

szerk: Ronnie gyorsabb volt :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Metallica, Placebo, Disturbed, Slipknot, Killswitch Engage, Trivium, Gogol Bordello, Mastodon, Die Toten Hosen, The Living End, In Extremo, Bring Me the Horizon, August Burns Red (Y) , Black Stone Cherry (Y) , Black Tide, 3 Feet Smaller and Smoke Blow

Inkább ezek. B)

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Inkább ezek. B)

azért a Metallica, Disturbed, SlipKnoT triumvirátusért megérné a pénz...egymás után látni õket nem kis élmény lenne :lol: És akkor még ott a többi banda is amit annyira vagy nem szeretek vagy csak kicsit ismerem õket de mindet meghallgatom ha valahol az megy...na egy ilyen fesztivált Magyarországra is...köszönöm :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Inkább ezek. B)

Pont a Mastodon-t kihagyni. Már az megérné a 40k-t B)

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Pont a Mastodon-t kihagyni. Már az megérné a 40k-t B)

Meglátjuk az új album milyen lesz. Ha hozzák legalább a Divinations és az elõzõ lemez színvonalát, akkor nem lesz különösebb gond. :)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Pont a Mastodon-t kihagyni. Már az megérné a 40k-t B)

Kihagytam, mert nem igazán ismerem õket, de már régóta tervezem a belehallgatást.

Link to comment
Share on other sites

Hares

lastfm.com aztmondja hogy:

Metallica, Placebo, Disturbed,Slipknot , Killswitch Engage, Trivium, Gogol Bordello, Mastodon, Die Toten Hosen, The Living End, In Extremo, Bring Me the Horizon, August Burns Red (Y) , Black Stone Cherry (Y) , Black Tide, 3 Feet Smaller and Smoke Blow

2425 Nickelsdorf

Austria

Friday 19 June 2009 – Sunday 21 June 2009

meg valahol olvastam, hogy ilyen 40k körül jöttek ki (tavaly)... hátszóval ez kifog maradni 2009-re, mert nagyon iPhone-ra gyûjtök :lol: :(

VOLT-ra meg nemtom. sztem lusták, és bacnak eljönni. dehát ezvan, majdegyszer :rolleyes:

szerk: Ronnie gyorsabb volt :D

Ahhha,tehát megint semmi nem lesz Novarockon... <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...