Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2010. szeptemberi számról


Telek Zoltán

Recommended Posts

Dávid Csaba

Örömmel láttam, hogy a Vásárlási Tanácsadó végre az "emberi" árkategóriájú hardverekkel is foglalkozik. Hatalmas piros pont és még egy a videokártyákért! :bravó:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez a lapozgató a legjobb dolog a szeletelt kenyér után! :oké: Eddig valahogy elkerülte a figyelmemet...

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Két nappal azután, hogy Balázs Zoltán megnyitotta a szeptemberi lap topikját, megjelent a szkennelt PDF a torrent oldalakon. :S

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Azért, mert az ördög sosem alszik. :P:hááát:

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Látom, hogy bemutattátok a Panasonic DMC-TZ10 fényképezõt. Hadd ajánljak egy új fényképezõt, a Canon IXUS 1000 HS-t. Full HD videót tud készíteni. Kiváncsi lennék ennek is a bemutatójára. Milyen gyors kártya kell a Full HD felvételhez? Elég a Class 4 vagy ennél gyorsabb kell? Milyen minõségû a Full HD videófelvétel? Éjjel milyen minõségû videót tud? Stb, stb. Szóval érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Még csak annyi a Panasonic TZ-10-es fényképezõgéphez, hogy hatalmasat fejlõdtek a digitális fényképezõk. Egy idõ után nem tudom mit lehet még beletenni. Ugyan ez van az okostelefonoknál is. Például a Samsung Galaxy i9000-es után sem tudom hova fejlõdhetnek még az okostelefonok.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Bill Gates pedig azt mondta, illetve neki tulajdonítják, hogy 640 kilobájt memória mindenkinek elég lesz... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

geri005

Pont ez jutott eszembe nekem is :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...