Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Néhány oldal nem töltõdik be


Aniko1111

Recommended Posts

norrr001

Probléma oldal betöltés közben. Kiszolgáló nem található...(tudom...vizsgaidõszak vége, nyaralnak stb. :D)

Szokásos ellenõrizz ezt azt, esetleg DNS hiba vagy tûzfal/proxy szöveget dobja ki.

 

(Szóval magát a kezdõoldalt sem hozza egy böngészõ sem. Nem csak az a gond, hogy nem tudok belépni. Addig el sem jutok hogy megtudjam próbálni azt.)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Biztosan a gépeddel van valami, esetleg megszivattak. Őszintén szólva ötletem sincs, hogy másképpen hogyan pont ezeket az oldalakat nem éred el.

Link to comment
Share on other sites

norrr001

Azért köszi.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ha csak néhány konkrét oldalt nem érsz el, az lehet a szolgáltatód hibája, de okozhatja vírus is.

Link to comment
Share on other sites

norrr001

Nah, azóta helyreállt a dolog. Ahogy jött a gond, úgy is ment. :/

Fogalmam nincs mitõl.

 

Azért köszi szépen. :)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Akkor a szolgáltatód lehetett a ludas. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Priscin

Sziasztok!

 

A Firefox 7.0.1 nem akar egyes oldalakat pl. az IGN.com -ot. Odáig jut, hogy "Connecting to s02.2mdn.net" és ott megáll. Ezt még elviselném, de ha egy ilyen oldalba ütközöm, akkor utána hiába próbálok meg bármi egyebet betölteni, már azt sem fogja rendesen (vagy egyáltalán sehogy) behozni. Amíg újra nem indítom a Firefoxot és esetleg nem törlöm a cache -t is, nem tudom használni.

Safe módban is próbáltam futtatni, az eredmény ugyanaz. IE -ben semmi gond sincs az IGN -nel. Más gépen még nem volt alkalmam kipróbálni. Ha emlékezetem nem csal pár hete még ilyen gondom nem volt, ez talán még a verzió váltás elõtt volt.

 

Esetleg másnál is elõfordul ez, vagy van valami ötletetek, amivel kiszûrhetném mi akadályozza meg ilyenkor az oldalak betöltését?

 

Köszönettel

Tamás Tibor

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valamelyik feltelepített kiegészítőre tippelek. Nálam simán bejön benne az IGN.

Link to comment
Share on other sites

Priscin

Köszönöm a gyors választ.

 

"Safe mode" -ban már többször letiltottam a kiegészítõket, de akkor sem mûködött. De most ugyanitt bepipáltam a"reset all user preferenicies" és ekkor bejött. Persze állíthatom újra az összes kiegészítõ beállításait.

Kapásból a Noscriptre (2.1.5) gyanakszom, csak azt nem értem, amikor kiegészítõk nélkül indítottam el a Firefoxot, akkor miért nem volt jó? Elvileg itt se kellett volna, hogy bezavarjon bármit is állítottam be. Vagy nincs igazam?

Link to comment
Share on other sites

Priscin

Megint elkezdte az oldalak be nem töltését, most teljesen más címeknél (az igncom mûködik de pl. gog.com nem), de ezeknél sem mindig.

A jelenség ugyanaz: elkezdi betölteni, aztán egy adott ponton megáll és onnan nem megy tovább. A már megnyitott többi fülön (vagy akár egy újonnan nyitotton) sem tölt be már semmit. Egy másik példány elindítva, vagy ezt újraindítva helyreáll a rendes mûködés. Bosszantó :mérges:

Ismertek olyan kiegészítõt ami elárulná mit nem tud ilyenkor ezekrõl az oldalakról betölteni?

 

Köszönettel

Priscin

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Temporary

Sziasztok!

 

Mitõl lehet, hogy az ebben a hsz-ben

http://www.pcworld.hu/forum/index.php?s=&a...st&p=443333

lévõ linkre kattintva FFox csak egy üres Új lapot nyit meg, az Internet Explorer meg nyit egy új ablakot, de nem tudja megjeleníteni a weblapot"

 

Válaszaitok elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

payskin

Weboldalblokkoló fertőzés? Valami túlbuzgó biztonsági program? Vagy kismanók fehér pixelekkel rakják ki a képernyőt...

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Köszi megvan, túlbuzgó ESS vírus védelem. :) Csak a tűzfalat kapcsoltam ki amíg próbálkoztam, nem gondoltam, hogy a vírus védelem is blokkolhatja.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nálam a NOD32 nem blokkolta. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Temporary

No ehhez mit szóltok: A webhozzáférés védelemben bekapcsoltam a "Veszélyes alkalmazások keresése"-t és megnyílt rendesen az oldal. :pislog: Próbáltan újra kikapcsolva, megint bekapcsolva, most megint nem jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Medvebocs71

Sziasztok!

 

Néhány oldal nem jön be ... (origo.hu) Nos akinek ilyen jellegű nyügje van, annak azt ajánlom, hogy a gépén az MTU méretét állítsa át 1500-ról 1492-re. Aztán egy böngésző restart és menni fog.

Edited by Medvebocs71
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én nem. Kivéve persze ha valaki tudja, mi az.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

MTU

 

Ezt max gagyi ADSL esetén kell beállítani, mert nem bírja kiszolgálni a kliensgépeket a hálózat. Normális kábelkapcsolat esetén simán bírja a terhelést, de még a többszörösének sem kéne gondot okoznia. Főleg optikán, mint amit a UPC is használ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...