Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Shift billentyûk


Huszy

Recommended Posts

Huszy

Szevasztok.

Mindkét oldali shift billentyûm nem reagál. :Sír: Nem tudok kérdõjelet vagy épp felkiáltó jelet írni, meg nagybetût is csak Caps Lock-kal lehet. Mi lehet a probléma? Minden más billentyû jó, csak épp a két shift nem, szóval kétlem hogy valami billentyû hiba lenne. Elõre is kösz a segítséget.

Huszy

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Csak Windows alatt nem megy? DOS-ban mûködik? Milyen billentyûzetrõl van szó? Esetleg másikat nem tudsz kipróbálni?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Huszy

Dos alatt sem Mûködik. Benq a márkája, de h pontosan nem tudom. Még mással nem próbáltam, de minnél elöbb kipróbálom. Szted vírus lesz [kérdõjel]

 

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Próbáld meg egy kölcsön billentyûzettel, mert szerintem az lesz a gondod. Nekem z helyett 6-ost írt, ott is csere lett a vége.

Link to comment
Share on other sites

Flick Robert
Szerinted vírus lesz?

 

Nem hiszem.

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Lehet, hogy felcserélõdtek a billentyûk. Ezt alátámasztja az is, hogy a többi billentyû mûködik. :)

Szerinted vírus lesz?

Nem zárható ki. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Huszy

Kösz a segitséget. A csere lett a jó megoldás. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
jackcrever

Nekem ugyan ez lenne a problémám de sajnos nem tudom hogy melyik billentyűvel cseréltem fel a 2 shift-re és azt sem tudom hogy hogy tudnám vissza állítani kérlek segítsetek :( ,mert egy picit bosszantó hogy nem tudok normálisan írni.

Edited by jackcrever
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Próbáld ki egy másik billentyûzettel. Ha azzal sem jó, akkor valami a gépeddel nem ok, ha azzal jó, akkor mehet a kukába a billentyûzet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
keppaud

üdvözlet, nekem is ugyan ez a probléma merült fel, viszont laptopnál uh nem tudok billentyûzetet cserélni nincs vkinek valami ötlete?elõre is kösz

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

De egy usb-s billenytûzetet rá tudsz rakni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
PC Mágus
üdvözlet, nekem is ugyan ez a probléma merült fel, viszont laptopnál uh nem tudok billentyûzetet cserélni nincs vkinek valami ötlete?elõre is kösz

 

Nekem is ez volt a baja a laptopomnak.(Dell Latitude C600)Egy billentyûkombinációt véletlenül benyomtam és láss csodát ,mûködött!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...