Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RISEN sorozat


otvosa

Recommended Posts

_Raidon_

Õket kellene errõl megkérdezni szerintem, 576-nál sincs... :unsure:

Azért gondold meg még egyszer, hogy érdemes e megvenni a gyûjtõit, nehogy csalódás legyen a vége. A játék szerintem remek, bár a végére sok minden rutinszerûvé válhat (ami az játékélmény romlásához vezethet), bár ez szerintem játékostól függ... :unsure:

már írtam mindkettõnek, várom a választ :) am meg pont ezért érdeklõdtem itt a játékról, és mivel sokan azt mondják, hogy legalább olyan jó lett mint az elsõ (vki szerint jobb is), akkor nekem mindenképp megéri a gyûjtõi, mert így utólag az 1. részbõl is azt venném inkább meg. :D nemtudom miért, de ez a játék nagyon megfogott engem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nah, asszem erre alaposan ráb.asztam :D írtam mindegyik webshop-nak, akinél kivan téve, hogy lehet rendelni a játékból. arról érdeklõdtem, hogy melyiknél mennyi idõ kb míg megérkezik hozzájuk a cucc. erre mindegyiktõl azt kapom válaszként, hogy hogy k.rvára sajnálják, de igazából már nem is lehet rendelni. gondolom volt még hely a képernyõn, aztán odarakták dísznek ezt a gémet is... :omg: 576KByte még nem írt vissza, õk azt utolsó reményem, de nem sok esélyt látok a dologra. akkor viszont vhonnan külföldrõl fogom megszerezni a cuccot, nem érdekel. viszont akkor már azt a külföldi CE-t akarom megszerezni, ami egy ilyen kincsesládikában van, és vmivel több cucc van hozzá (alig kerül többe). nézegettem is már, de angol nyelvût nem igen találtam (eddig csak a német amazonon volt egy találatom). valaki nem tudna nekem segíteni esetleg, hogy merre találhatok ebbõl angol nyelvût? nem igazán vagyok jártas a külföldi webshopok témájában.

ja igen, és még egy kérdés. szerintetek ennél a CE-nél van a német nyelv mellett angol is a szoftveren? itt a CE: http://www.amazon.de/Risen-Dark-Waters-Sta...5209&sr=8-7

köszönöm elõre is a segítséget! :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nah, asszem erre alaposan ráb.asztam :D írtam mindegyik webshop-nak, akinél kivan téve, hogy lehet rendelni a játékból. arról érdeklődtem, hogy melyiknél mennyi idő kb míg megérkezik hozzájuk a cucc. erre mindegyiktől azt kapom válaszként, hogy hogy k.rvára sajnálják, de igazából már nem is lehet rendelni. gondolom volt még hely a képernyőn, aztán odarakták dísznek ezt a gémet is... :omg: 576KByte még nem írt vissza, ők azt utolsó reményem, de nem sok esélyt látok a dologra. akkor viszont vhonnan külföldről fogom megszerezni a cuccot, nem érdekel. viszont akkor már azt a külföldi CE-t akarom megszerezni, ami egy ilyen kincsesládikában van, és vmivel több cucc van hozzá (alig kerül többe). nézegettem is már, de angol nyelvűt nem igen találtam (eddig csak a német amazonon volt egy találatom). valaki nem tudna nekem segíteni esetleg, hogy merre találhatok ebből angol nyelvűt? nem igazán vagyok jártas a külföldi webshopok témájában.

ja igen, és még egy kérdés. szerintetek ennél a CE-nél van a német nyelv mellett angol is a szoftveren? itt a CE: http://www.amazon.de/Risen-Dark-Waters-Sta...5209&sr=8-7

köszönöm előre is a segítséget! :)

mocskos drága egy oldal, de http://www.supergamer.hu/risen-2-dark-wate...z-p-204012.html ráadásul nem tudom mi az a CZ ott a névben. cseh nyelvű lenne? o.O

http://www.konzolokszervize.hu/pc/risen-2-...ujtoi-kiadas-pc vagy ez

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

mocskos drága egy oldal, de http://www.supergamer.hu/risen-2-dark-wate...z-p-204012.html ráadásul nem tudom mi az a CZ ott a névben. cseh nyelvû lenne? o.O

http://www.konzolokszervize.hu/pc/risen-2-...ujtoi-kiadas-pc vagy ez

az supergamer-est már énis néztem, de nem tudok rájönni mi az :lol: szerintem ilyen árral tuti, hogy nem gyûjtõi. a második viszont új, köszönöm. ha jól nézem akkor ott sajna nincs meg a hordó/láda, de olcsóbb is mondjuk. namind1, mérlegelem még a dolgokat, de köszi a linket. ha esetleg ahhoz a ládás fajtához tudsz egy olyan oldalt mondani ahonnan olcsóbb rendelni (és angol nyelvû), azt nagyon megköszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

az supergamer-est már énis néztem, de nem tudok rájönni mi az :lol: szerintem ilyen árral tuti, hogy nem gyûjtõi. a második viszont új, köszönöm. ha jól nézem akkor ott sajna nincs meg a hordó/láda, de olcsóbb is mondjuk. namind1, mérlegelem még a dolgokat, de köszi a linket. ha esetleg ahhoz a ládás fajtához tudsz egy olyan oldalt mondani ahonnan olcsóbb rendelni (és angol nyelvû), azt nagyon megköszönöm! :)

nézegettem külföldi oldalakat is de nem láttam hordós CE-t, sõt még sima PCs verziót sem :ninja:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

nézegettem külföldi oldalakat is de nem láttam hordós CE-t, sõt még sima PCs verziót sem :ninja:

fene :( köszönöm azért a segítséget, még keresgetek hátha lesz vmi, de ha nem, akkor lehet hogy ez a konzolszervízes cucc lesz.

Link to comment
Share on other sites

Cori

fene :( köszönöm azért a segítséget, még keresgetek hátha lesz vmi, de ha nem, akkor lehet hogy ez a konzolszervízes cucc lesz.

nincs mit :) hajrá

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

egy élõ Jaffarért minden pénzt megadnék xD n együtt járnánk bulizni, minden kis csajt kizsebelne, FUCK YES! xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Balee

Nem hiszem, hogy bárkit is érdekel, hiszen '12 óta nem látogatta senki, de összevontam a topikot a korábbi Risen I-II topikkal.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
VassGabor

Január 14-én jön az 1-nek a nextgen verziója, de a pc-s verziót nem közölték.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kaszman1

Kijött az új(szerű) verzió. Ugyan grafikai update nem volt, viszont kapott acsikat a játék, gamepad (és. fullos Steam Deck) support, bugfixek, cloud saves, FOV csúszka és 64bit támogatást és még pár kissebb cuccot.

Akinek meg van az alap annak ingyenes az upgrade.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...