Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szilveszter


vadember

Recommended Posts

chrisnagy13

Ja tényleg Te Óvári vagy. Nem lett volna rossz, fõleg, ha csajokat is hívtál volna. :D Amúgy Te merre leszel?

Itthon vagyok a szülõknél, és itthon is leszek. :) Persze most már késõ szervezkedni, de ha ez legalább tegnapelõtt kiderül lehetett volna valamit csinálni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

lokids

Látom mindenkinél az utolsó pillanatban jön valami. :D Akikkel mentem volna, abból 1 síbalesetet szenvedett, a másik beteg, én meg ezek szerint maradok otthon. :P

Ha Debrecen nem lenne messze még lehet meg is látogatnék egy régi ismerõst. :)

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Nálunk úgy volt hogy megyünk Gulácsra, Bálba de aztán mivel kevesen lesznek lefújták az egészet.

Így vagy itthon maradok barátnõmmel, vagy átmegyünk a szomszédba házibuliba de ott szinte csak haverok(fiúk) lennének, ami neki egy kicsit kellemetlen lenne, így nem tudom mit csináljak :scare:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Itthon, szülõkkel. Épp nézhetõ filmet keresek estére, de az utóbbi pár évben nem sok nekikvaló jött ki :D A régebbieket meg már negyrészt látták.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Itthon, szülõkkel. Épp nézhetõ filmet keresek estére, de az utóbbi pár évben nem sok nekikvaló jött ki :D A régebbieket meg már negyrészt látták.

Azt a TVben hiába keresel.Nem tudom faterom hogy bírja fél délután nézni. Én bekapcsolom szar, szar, szar, láttam,szar, szar,szar,láttam. És végigértem a listán. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Azt a TVben hiába keresel.Nem tudom faterom hogy bírja fél délután nézni. Én bekapcsolom szar, szar, szar, láttam,szar, szar,szar,láttam. És végigértem a listán. :lol:

Nem TVben keresek, torrent oldalakon :D Végül Eredet vagy Limitless lesz az esti program. Addig meg tanulok vizsgára -_-

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

TV-ben semmi normális mûsor nem lesz, legalábbis nem látok semmit ami érdekelne. :unsure:

Azt hiszem marad a szokásos szilveszteri kockulás. :D

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Rámjött az írhatnék hosszú ideje elõször, úgyhogy mindjárt bevágom magam a LibreOffice elé és a valóság éjfélig hagyjon békén. -_- Éjfélkor kinézek, nyomok egy BÚÉK-ot a szüleimnek, aztán azzal a lendülettel vissza a szobámba, mielõtt a fater rálel valamelyik csatornán (vagy a YouTube-on) Bangó Margitra. :D Szoktunk házilag kis tûzijátékot venni pár ezerért, de idén nem futotta rá, apám meg lusta elõszedni a sörétest a padlásról (régen mindig két levegõbe lövéssel köszöntötte az újévet), úgyhogy idén nem durrogtatunk semmit. Viszont legalább lebeszéltem egy Skype-os beszélgetést a haverral, úgyhogy legalább nem magamban kockulok ezúttal. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én most benyomok egy filmet szépen (Kill Bill-ben gondolkodom egyelõre, még nem láttam elégszer :D)

Majd elvileg jönnek át rokonok, meg kinézünk a Fõ térre ( Én leszek a sofõr persze :D)... Utána egy ünnepi pezsgõ plusz sör duó után megyek is aludni. Vagy megnézek még valamit.

Keményen partizok yeah! (Nem hiányzik amúgy semmi felhajtás)

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

végül itthon maradtam mert a balcsin a szállásban elromlott a fûtés, azt -10 fokba még szobába se fun lenni, akikkel mentem volna inkább bulájozni mentek, nekem meg nincs kedvem felhajtáshoz úgyh itthon vagyok a családommal, és valszeg nagy dotázás lesz éjfél után.

Link to comment
Share on other sites

Brian55

a végén csak megyünk valami házibuli féleségbe ahol szinte senkit nem ismerni csak pár embert. de barátnõm uncsija aztmondta ha szar lesz hazahoz minket. szerintem ez az opció léesz. még jóhogy ittam és más a sofõr mert krva nagy tejköd van itt.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én most benyomok egy filmet szépen (Kill Bill-ben gondolkodom egyelõre, még nem láttam elégszer :D)

Majd elvileg jönnek át rokonok, meg kinézünk a Fõ térre ( Én leszek a sofõr persze :D)... Utána egy ünnepi pezsgõ plusz sör duó után megyek is aludni. Vagy megnézek még valamit.

Keményen partizok yeah! (Nem hiányzik amúgy semmi felhajtás)

Én is ezt tervezem, I saw the devil lesz asszem, amit megnézek, úgyis régóta szerettem volna megnézni.

Amúgy meg iszogatok egymagamban, király a buli itt is. A legjobban most pókerezni lenne kedvem.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

nem is olyan jó itthon tölteni a szilvesztert LoL legalább nem rakétázna mindenki, mert így csak arra tudok gondolni h ők ott jól isznak amíg én itthon ülök a gép előtt :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

B.Ú.É.K minden kedves fórumozónak! :)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Red Orchestra 2-ztem meg söröztem így pár perccel éjfél elõtt, egyszer csak megszólalt a durrogtatás kintrõl, hirtelen nem tudtam mi van ... itt a második felszabadítás, vagy mi? :D

BUÉK mindekinek

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Nahát, a barom szomszéd leszakította a villanyvezetéket tûzijátékkal. Most itt lóg a kertünkben a vezeték és rálóg a kerítésre. -_-

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na az gyönyörû. :D

BÚÉK!!!

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nahát, a barom szomszéd leszakította a villanyvezetéket tûzijátékkal. Most itt lóg a kertünkben a vezeték és rálóg a kerítésre. -_-

Az Puding!a. A mienk "csak" beállt a keritésünkhöz 2 méterre a gázóra mellé és lövöldözött a mi házunk felé. Látszik h rendõr... :D

BUÉK

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Most ért ki az ÉMÁSZ hibaelhárító egysége. :D Jól indul nekik is az újév. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Na, mégis elmentünk szüleimmel a legközelebbi városba megnézni a tüzijátékot (söfőr voltam ^_^) Egész jól megcsinálták amúgy, kivéve egyet ami felrobbant nekik a földön :lol:

Búék minden fórumozónak :)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

No, fejezet befejezve. :B

BÚÉK!

Link to comment
Share on other sites

Real013

Kill Bill-t nem néztem meg végül :) De kellemes kis este lett ez végül is. Rokonék átjöttek ( úgy rokonok, hogy: apukám második feleségének / velük lakok, nem anyukámmal/ tesója, férje, gyereke) és elütöttök az idõt éjfélig. Játszottam a 3 éves kissrácal /legó FTW!!! :)/, míg a többiek többnyire lent beszélgettek ( Sokszor vállalom a "dadus" szerepet: szerencsés vagyok tulajdonképpen, mert öcsém / 8éves/ születése óta a rokonságban rengeteg gyerek születik és jól elvagyok velük, imádom õket :) Majd ha egyszer esetleg apa leszek, biztos jól jönnek a tapasztalatok :D) , éjfékor kimentünk pár tûzijátékot fellõni, utána meg megittam az ünnepi sörömet ( Értsd: karácsonyra kaptam négy darabos Heineken szettet, díszcsomagolásban, különféle üvegben és ezeket már beosztottam az egyes ünnepekre :) ) , néztem pár kabarét ( mennyivel karizmatikusabbak már a régi magyar színészek a mostani generációnál... Pedig szeretem a Rudolf Péter-féle generációt is, de õk már teljesen más vonalon mozognak), játszottam az NBA 2k13-al... Jól elvoltam. Szóval ne bánom, hogy nem volt nagy buli... Különben is overrated az egész szilveszter (új év..és? Lehet, hogy ugyanolyan szar lesz, mint ez elõzõ :)))) És ezt úgy mondom, hogy pozitív alkat vagyok :D) , de legalább van miatta munkaszüneti nap. 3 hét munkatapasztalattal is nagy elõnynek tartom ezt :D No, sokat írok...

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! MINDENKI TALÁLJA MEG AZT, AMIRE (AKIRE) A LEGJOBBAN VÁGYIK! :)

Link to comment
Share on other sites

getro2

BUÉK mindenkinek! :) Laza, filmnézõs ünnepet töltöttem el, szóval semmi extra. Pedig az elmúlt években mindig sikerült saját tûzijátékot szerezni, de ez most elmaradt (õszintén szólva annyira nem is hiányzik). Amúgy is elég szarul vagyok szóval jobb volt ez most így... :)

Link to comment
Share on other sites

Honi

Amúgy is elég szarul vagyok szóval jobb volt ez most így... :)

Getro, remélem, semmi komoly!%

Búék mindenkninek részemrõl is! Itthon töltöttem, a falusi kultúrban volt zenés multaság, hát a fenese gondolta volna, hogy ennyire király lesz B) . Bár mondjuk sokat is ittunk.

Tedddrá!!

RtY81bZxRIk

Link to comment
Share on other sites

Real013

BUÉK mindenkinek! :) Laza, filmnézõs ünnepet töltöttem el, szóval semmi extra. Pedig az elmúlt években mindig sikerült saját tûzijátékot szerezni, de ez most elmaradt (õszintén szólva annyira nem is hiányzik). Amúgy is elég szarul vagyok szóval jobb volt ez most így... :)

Jobbulást, padawan! (Remélem nem gond, hogy így tekintek sokszor rád :D Elvégre sokat tanulsz a Mit láttál legutóbb topic "Idõsebb" tagaitól :D)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...