Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows 8


oPalRx7

Recommended Posts

oPalRx7

Na én is feldobtam vbox-ra, idáig 4 dolog nem tetszik:

-ne bacogasson a windows live id-vel hogy majd neten keresztül szinkronizál... ( :omg:[GSF] Picture )

-az új startmenü nem egészen bejövõs(legalábbbis nem ekkora méretû csempékkel)

-nem ismeri fel a w7 által létrehozott home group-ot

-a start gomb mûködése

jah, elég sok megszokást igényel a mûködés.

én szerintem nagyon a tapis mûködésnek lett alávetve. túlzottan is.

használható, de bizonyos funkciók és beállítások most elég sok kattanás alatt elõhozhatóak... (van amit még meg se találtam ugye)

nekem a legidegesítõbb feature még mindig az overlay, ami játékok esetén is aktív.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
oPalRx7

Yeee.

most bejött egy frissítés, aminek az eredménye:

nightly 10.0a 64bit nem indul el

explorer minden leállítással elfelejti a proxy-t....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
oPalRx7

nagyjából minden rendbejött, viszont svchost-on belül valami folyamatosan fut, zúgatva a procit. igazából nincs baj, nem lassítja a gépet, csak fûti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jagdtigger

Na egyéb fejlemény? :) Elég üzembiztos vagy még nem nõtt fel mondjuk egy notihoz? :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Na egyéb fejlemény? :) Elég üzembiztos vagy még nem nõtt fel mondjuk egy notihoz? :D

Ez még csak nem is Béta :D

De jó irányba haladnak a fijjug, viszont az az érzésem, hogy itt is bekövetkezik a Vista effektus, azaz majd a W9 (W8+javítások) lesz a nyerõ változat, mondván ezt úgy, hogy szerintem egész használható már így is.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ez még csak nem is Béta :D

De jó irányba haladnak a fijjug, viszont az az érzésem, hogy itt is bekövetkezik a Vista effektus, azaz majd a W9 (W8+javítások) lesz a nyerõ változat, mondván ezt úgy, hogy szerintem egész használható már így is.

Na igen, a freedosnál azért csak jobb... :lol:

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

visszanyergeltem, mert már kezdtem túl sokmindenbe belepiszkálni, és a funkciók sínylették meg :D pl wifikezelést sikerült kilõnöm. meglévõ hálózatokra még ok, de újakra reménytelen volt kapcsolódnom :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

visszanyergeltem, mert már kezdtem túl sokmindenbe belepiszkálni, és a funkciók sínylették meg :D pl wifikezelést sikerült kilõnöm. meglévõ hálózatokra még ok, de újakra reménytelen volt kapcsolódnom :D

10-perce léptem vissza, kíváncsi vagyok mi változott :D

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Az appstore megnyitott már ?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Az appstore megnyitott már ?

Még nem.

Most néztem rá :D

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Kár(mondta a varjú). Addig vissza se teszem.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Én biztos hogy feldobom a notira, ha meg mégse nyert akkor visszateszem a mostani linux másolatát(a grub visszaállítása meg egyszerû :D ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
_AATT_

Most jelent meg a Beta :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Akinek esetleg nem települne virtual box-on az cserélje ki a SATA vezérlõt egy IDE-re.

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Eddig egész jó. Egyedül az Nvidia Drivert nem sikerült telepítenem. Meg automatikusn se települt. Érdekes. Pedig Dev-ben saját maga tette fel.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Érdemes felrakni a bétát fõ oprendszernek? Windows 7 bétával is elvoltam, nem zavar, ha néha valami nem jó, de azért ne omoljon össze állandóan. :D

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Szerintem érdemes. Én is ezt használom sok hibája nincsen eddig csak 2 problémám volt az Nvidia driver és a nero Kwik amúgy teljesen jó.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Szerintem érdemes. Én is ezt használom sok hibája nincsen eddig csak 2 problémám volt az Nvidia driver és a nero Kwik amúgy teljesen jó.

Raktak már bele valami Media Center szerûséget ?

A TV-tunerem progija nem jó hozzá, a másik csak teljes képernyõn hajlandó mûködni, míg W7 alatt a Media Centerrel tökéletesen mûködik.

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Aha Windows Media center az már benne van.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Aha Windows Media center az már benne van.

No :)

Akkor megfontolom.

Lehet az elõzõ verziót simán frissíteni ?

Link to comment
Share on other sites

odordaniel

Ha Dev Previewra gondolsz akkor igen. Én is arról frissítettem.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hát nekem nem sajna, tiszta telepítés lett. 3 hiba van ami zavar, a 2 sarkos rendszer, a start menü és a live acc ajánlgatása... <_<

Link to comment
Share on other sites

HD2

Hát nekem nem sajna, tiszta telepítés lett. 3 hiba van ami zavar, a 2 sarkos rendszer, a start menü és a live acc ajánlgatása... <_<

Szintén, a start menü leginkább, baromi szokatlan, alig találom meg a beállításokat is, mindenhol csak ezek a batár ikonok vannak. Még a teljesítményre leszek kíváncsi, nemsokára letesztelem, ha nem gyorsabb, akkor holnap teszem is vissza a 7-et, mert ezt egyszerûen nem tudom megszokni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...